Nie jesteś zalogowany.

[analizowany] event błąd

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

61

Wednesday, 02.01.2013, 10:32

Ja sie na to nie zgadzam

cofajcie o dobe i tyle bo surowców mi tye ile zainwestowałem nie zwrócicie i tyle. Znów to bedzie trwało latami a za sejm nie dostane bo mówicie za punkty ale punkty też sie zmieniaja przy evencie wiec do d... z tym

Cofajcie o dobe im predzej tym lepiej dla was

62

Wednesday, 02.01.2013, 10:33

czy to znaczy ze GAPY zostana dwa razy nagrodzone ??
postawili budynki i kopalnie po cenie surowców co prawda kosmicznej ale dostana teraz jej zwrot i postawia kolejne budynki ??
ja pare minut po północy nie zaczołem szaleńczo budowac z tego co miałem tylko stwierdziwszyy ze cos jest nie tak wstrzymałem sie z budowaniem
do wyjaśnienia i teraz hmm .... strace na tym ???

63

Wednesday, 02.01.2013, 10:40

Naprawdę nie ma możliwości rozpatrywać przypadków indywidualnie?
Ci co zgłoszą szkodę, tym sprawdzić i wyrównać, ale cofnąć budynki postawione przed zgłoszeniem. Nie wierzę, że czegoś takiego nie da się zrobić.

64

Wednesday, 02.01.2013, 10:41

Straciłem tylko 100k zlota przez ten blad

65

Wednesday, 02.01.2013, 10:43

Wydaje mi się że najuczciwszy byłby rollback całości ale rekompensata też w ostateczności mogła by być.
Gram na obu serwerach i na T1 wstrzymałem się z budową bo mogłem spokojnie sobie te surowce obronić ale na T2 jakbym ich nie wydał (nie byłem pewien czy to nie było zamierzone działanie) to by mi do rana nic nie zostało a miałem wszystkiego grube miliony więc proszę co po niektórych o wstrzymanie się z komentarzami w stylu "trzeba było nie budować".

66

Wednesday, 02.01.2013, 10:44

nie wiem po co kombinowac najprosciej zrobic back up z północy i ustalic godzine z gory o ktorej kazdy by wiedzial

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

67

Wednesday, 02.01.2013, 10:46

człowieku daj sobie na luz nie każdy mógł sobie pozowolić żeby u niego surka leżała tak jak u Ciebie ja też się wstrzymałem ale musiałem wybudować bo do rana to już bym nic nie miał :)

tak ze dobrze będzie jak wrócą koszty surowców z tego co się postawiło

68

Wednesday, 02.01.2013, 10:52

tak ale oprocz tego co postawiliscie dostaniecie extra surke :P

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

69

Wednesday, 02.01.2013, 10:56

jak dla mnie to mogą mi anulować budynki bo to po dwa budynki w wiosce ale szał :) ze wszystkich wiosek parę jednostek

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

70

Wednesday, 02.01.2013, 10:56

Cytat

mówicie za punkty ale punkty też sie zmieniaja przy evencie wiec do d... z tym

Punkty są ustalane na podstawie wydanych surowców, więc jeśli wydałeś więcej to nie ma różnicy.

Cytat

czy to znaczy ze GAPY zostana dwa razy nagrodzone ??

Pkty rankingowe zostaną cofnięte, więc nie sądzę, żeby byli na tym zbytnio do przodu.

Cytat

nie wiem po co kombinowac najprosciej zrobic back up z północy i ustalic godzine z gory o ktorej kazdy by wiedzial

Nie istnieje coś takiego jak "backup z północy". Jest backup z dziś z 4 rano (czyli w tej sytuacji bezużyteczny) i backup z wczoraj z 4 rano. Przywracając backup cofnęlibyśmy cały serwer o jakieś 30 godzin do tyłu. W tym również dropy, zaliczone lokacje itd.

Cytat

Naprawdę nie ma możliwości rozpatrywać przypadków indywidualnie?

Oczywiście można - sprawdzanie i liczenie jednego przypadku (czyli jednej budowy) to średnio kilka minut. Na każdym serwerze jest po ok 6000-7000 zakończonych akcji budowy. Nie wiem, czy wyrobilibyśmy się z tym w styczniu.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

71

Wednesday, 02.01.2013, 11:01

pewnie zrobia to na zasadzie roznicy

czyli zwrot surowcow bedzie wynosil 80% dla tych co budowali budynki po normalnych kosztach

ja tez mysle ze backup bylby najlepszy ale czort ich wie czy maja kopie sprzed 24h czy wiecej

72

Wednesday, 02.01.2013, 11:01

Ale cofnięcie punktów rankingowych jest równoznaczne z cofnięciem tego za co je dostali? :P

73

Wednesday, 02.01.2013, 11:02

Hehe a jednak ceny się zmniejszyły.... Rollback byłby opcją najbardziej uczciwą :) Moim zdaniem narzekałoby tylko kilka osób którym coś tam dropnęło itd. Nie wiem jak wiele osób wydało surkę przed zmniejszeniem cen, ale wiem jak są wkurzeni (bo ja jestem ;d) Niewielu już zostało aktywnych graczy opłacających premium, i jeszcze takie coś ich spotyka.

Zwroty surowców i przekładanie górnika to cholernie skomplikowana opcja. Zwrócone zostaną różnice między ceną normalną a 20%? Czy całe a budynki zostaną cofnięte?

Prosimy o więcej informacji....

I nie wiem jak pozostali, ale ja bym był za cofnięciem serwa. Opcja niby najgorsza, a moim zdaniem NAJPROSTSZA i NAJuCZCIWSZA ze wszystkich.

74

Wednesday, 02.01.2013, 11:06

Mi bez różnicy ;) ... nie będę miał do nikogo pretensji jak cofnę się w czasie :) ... a dla innych było by to najlepsze rozwiązanie :!:

75

Wednesday, 02.01.2013, 11:07

Może warto jednak posłuchać opinii graczy? Bo może się okazać że większość zgadza się na cofnięcie serwera o te 30 godzin

76

Wednesday, 02.01.2013, 11:10

ja wczoraj trafiłem runke ber rano ale olać ją. wolełbym cofnięcie serwera, to było by najprostsze

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

77

Wednesday, 02.01.2013, 11:11

własnie najlepiej cofnąć serwer o te 30 godzin

78

Wednesday, 02.01.2013, 11:13

Ale jeśli cofać to tylko teraz a nie za kolejne 20 godzin.

79

Wednesday, 02.01.2013, 11:16

jesli jest tak jak mowi sushi i widza cala surke jaka utopiliscie w kopalniach to nie bedzie problemu

pewnie niewiele osob budowalo cos wiecej niz kopalnie i budynek glowny a za to ostatnie nawet jesli zwroca surke w przyblizeniu to tragedi nie bedzie

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

80

Wednesday, 02.01.2013, 11:16

Po kilku przeliczeniach i próbach odwrócenia pkt rankingowych na wydane surowce oraz po przeczytaniu Waszych opinii, dochodzimy do wniosku, że najlepszym, a nawet w sumie jedynym sensownym wyjściem z sytuacji będzie przywrócenie backupu z 1 stycznia z 4 rano.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker