Nie jesteś zalogowany.

[analizowany] event błąd

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

BeataKujawy

Początkujący

Postów: 38

Skąd: Kraków-Włocławek

  • Wyślij prywatną wiadomość

101

Wednesday, 02.01.2013, 11:44

chyba działają:

Trwa przerwa konserwacyjna.

Prosimy spróbować ponownie za kilka minut.

102

Wednesday, 02.01.2013, 11:45

Nikomu się nie dogodzi, bo każdy jest w innej sytuacji.
Moim zdaniem jeżeli już cofać to na tą chwilę kiedy event ruszył, czyli na 00:00 02.01.2013 - w ten sposób ci co stracili surkę ją odzyskają, nikt nie straci dropów z ostatniego dnia i oblegi blokujące surkę wrogom zostaną zachowane. Ale backupu pewnie nie ma z tego momentu, pytanie czy dałoby się to przywrócić z logu transakcyjnego - z informatycznego punktu widzenia powinno się dać, robiłem to wiele razy.
Ja jestem za tym żeby niczego nie ruszać i zostawić jak jest teraz, oddać surkę tym co ją wydali od północy do chwili naprawienia błędu.

GodOfWar

Początkujący

Postów: 43

Skąd: Hell

  • Wyślij prywatną wiadomość

103

Wednesday, 02.01.2013, 11:45

A co z tymi co mieli urlop 30h temu, którego zakończyć nie mogą, bo nie minęło jeszcze o godzinie 4 dnia 1 stycznia jeszcze 36h od jego rozpoczęcia?

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

104

Wednesday, 02.01.2013, 11:47

Cytat

po co cofać całe serwer jak tylko kilkanaście osób budowało po północy

A skąd masz takie dane? Bo wg naszych jest dokładnie odwrotnie. 6000 zakończonych samych akcji kopalni to kilkanaście osób? Wiesz ile czasu byśmy to rozpatrywali indywidualnie? Chyba do końca zimy byśmy się nie wyrobili.

Cytat

można cofnąć na 23 godzinę przed ewentem boba
skoro da się o parę dni to i godziny tak samo

Oczywiście, że się nie da. To nie polega na cofnięciu zegarka na komputerze do godziny 23 tylko na przywróceniu dokładnie tych danych, które były wtedy na serwerze. Chyba backup musiałby być robiony co sekundę, żeby była taka możliwość.

Cytat

A co z tymi co mieli urlop 30h temu, którego zakończyć nie mogą, bo nie minęło jeszcze o godzinie 4 dnia 1 stycznia jeszcze 36h od jego rozpoczęcia?

Godzina będzie aktualna, więc bez problemu będziesz go mógł zakończyć.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

105

Wednesday, 02.01.2013, 11:48

już szukacie dziury w całym ja wole cofnięcie serwera niż jakiś event na drop mi poszło w milionach surki która zbierałem od początku eventu.

Tylko dajcie znać kiedy to bedzie zrobione bo po co chodzić i szukać surowców na gwałt żeby jedna kopalnie postawić .

106

Wednesday, 02.01.2013, 11:49

A M A T O R K A !!!!!

107

Wednesday, 02.01.2013, 11:49

zebym ja wiedzial ze sie cofne w czasie to bym spisal numery TOTKA :)





SPIRYT mowisz o tych 20mln drewna ?:) ktore nagle cudem sie pojawily w wiosce po 4-krotnym jej wyczyszczeniu

108

Wednesday, 02.01.2013, 11:49

no tak a co z PREMIUM?! kupilem troche tego sms'ami... - zniknie i bede czekac na reklamacje u operatora miesiac??

109

Wednesday, 02.01.2013, 11:50

a teraz indywidualnie zgłaszac wszystko po kolei co złego sie stało albo i nie przez przywrocenie bekapu i tyle ,
zdaje sie ze nie kupiłem zwoju
budynków tez nie stawiałem po północy no chyba jakos to przeboleje
no i mam nadizeje ze admini cos dadza na otarcie łez ;) dla wszystkich i tych co zgapili i tych co zaczekali

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

110

Wednesday, 02.01.2013, 11:51

Tylko nie ten bez sensowny Event:D
Euro poprosimy:)
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

111

Wednesday, 02.01.2013, 11:51

a co jesli ktos w tym czasie nazbieral duzo surki?
teraz zostanie oddana do przeciwnika?
a co z ustrojami jak ktos zmienil? duzo ludzi pewnie wydalo pieniadze i teraz pojdzie to na marne?
gdzie tu szacunek

nie powinno byc cofania i tyle

bo trzeba poczekac a nie teraz plakac

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

112

Wednesday, 02.01.2013, 11:52

Cytat

no tak a co z PREMIUM? 1 kupilem troche tego sms'ami... - zniknie i bede czekac na reklamacje u operatora miesiac??

Jestem pewien, że jeśli chodzi o premium, to nie będziesz miał powodów na narzekań.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

113

Wednesday, 02.01.2013, 11:52

Jak masz raporty reklamuj u suportu.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

114

Wednesday, 02.01.2013, 11:53

ja nie zgapiłem tylko musiałem postawić budynki i jest dużo takich osób Ty tak jak pisałem mogłeś sobie pozwolić żeby Ci surka leżała .

Tyko zaś niech nikt nie pisze że to działanie żeby komuś pomóc z jakiejś koalicji :)

115

Wednesday, 02.01.2013, 11:53

Konrad podaj jeszcze ile osób zmieniało ustroje i ile kasy powinniście oddać.
Głupiego eventu nie potraficie przypilnować, może czas na zmiany......?

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

116

Wednesday, 02.01.2013, 11:54

Mc czytaj. Już o tym napisał.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

GodOfWar

Początkujący

Postów: 43

Skąd: Hell

  • Wyślij prywatną wiadomość

117

Wednesday, 02.01.2013, 11:55

A ja nadal czekam na odpowiedź na pytanie:

A co z tymi co mieli urlop 30h temu, którego zakończyć nie mogą, bo nie minęło jeszcze o godzinie 4 dnia 1 stycznia jeszcze 36h od jego rozpoczęcia?

// Odpowiedź masz w jednym z moich poprzednich postów na tej stronie - K.

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

118

Wednesday, 02.01.2013, 11:56

Sushi robi nowy wątek pewnie tam wsio napisze.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

119

Wednesday, 02.01.2013, 11:56

napiszcie w końcu co bedzie zrobione bedzie to cofnięcie czy nie?

120

Wednesday, 02.01.2013, 11:57

a bo się znerwowałem, swoje błędy będą naprawiali naszymi wysiłkami. Do du.....z taką grą.