Nie jesteś zalogowany.

[analizowany] event błąd

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

GodOfWar

Początkujący

Postów: 43

Skąd: Hell

  • Wyślij prywatną wiadomość

121

Wednesday, 02.01.2013, 11:58

Mam nadzieje Ole :) bo to by było trochę nie w porządku gdyby Ci co brali urlop, żeby dobrze się bawić w sylwestra a nie martwić czy go ktoś zaatakuje miał na tym ucierpieć :)

122

Wednesday, 02.01.2013, 11:59

To mi się właśnie nie podoba w tym wszystkim: nasze wysiłki, nasz czas, nasze planowanie szlak teraz trafił.
Nie powinno być naprawiania błędów naszym kosztem.

123

Wednesday, 02.01.2013, 11:59

skoro jest co godzinę przeliczanie to i jest to zapisane
więc da się to zrobić wszystko
co z czasem poświęconym prawie wszyscy siedzieli na grze jaka za to będzie rekompensata
ostatnie 3 dni każdy poświęcił się dla gry kosztem życia prywatnego
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

124

Wednesday, 02.01.2013, 11:59

za to teraz wiemy ile osób gra :P
i ile wie ze istnieje cos takiego jak forum
69 userów ....

125

Wednesday, 02.01.2013, 12:00

No to super bo np ja ide do pracy na 14 teraz cofniecie surke mi za.......ą i nic nie bede mial, spoko to wymysliliscie:/

126

Wednesday, 02.01.2013, 12:00

dobra nie narzekacje, zobaczymy co bedzie jak gra juz ruszy

a w ramach rekompesaty dajcie normalny event:P

127

Wednesday, 02.01.2013, 12:01

a bo się znerwowałem, swoje błędy będą naprawiali naszymi wysiłkami. Do du.....z taką grą.

Błędy w programach to rzecz normalna więc nie ma się co pieklić tylko pogodzić się z losem ;) Jestem pewien że administracja zrekompensuje w jakiś sposób te niedogodności.
Sam jestem programistą i jak coś spieprzę to klientowi daję jakiś bonusik i każdy jest zadowolony ;)

128

Wednesday, 02.01.2013, 12:01

tylko dlaczego zegar cofamyy do 31grudnia 4 rano

zamiast 1 stycznia 4 rano

to co nie ma zapisu gry w dni swiateczne ? wylaczaja prad ?

129

Wednesday, 02.01.2013, 12:01

Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

130

Wednesday, 02.01.2013, 12:03

dobra trudno melko sie rozlalo - ale kiedy serwer wstanie - wszyscy powinni byc na urlopie - i logujac sie powinni miec mozliwosc wylaczenia go - bo zalozmy musze isc na kontrole z corka do szpitala wroce i bedzie po ptakach - bo serwer sie wlaczyl a ja nie zrobilem zadnych "ruchow ochronnych". - wiec moim zdaniem - po starcie serwera wszyscy powinni miec wlaczony urlop.

TE
to rasowy nolive jak sie nie zaplanuje czynnosci mozna sie obudzic z reka w nocniku....

131

Wednesday, 02.01.2013, 12:04

Panowie gra istnieje dzięki nam
więc powinno być zrobiony tylko dzień górnika
od tej godziny rozpoczęcia
a to jest w 100% zapisane i można od tego wystartować
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

132

Wednesday, 02.01.2013, 12:07

Maniek, to nie błędy. Sushi dziś napisał, że nie dopilnowali. To zwykłe niedbalstwo i nie bójmy się nazywać rzeczy po imieniu.

133

Wednesday, 02.01.2013, 12:07

Ja się deklaruje, że nikomu surki po odpalaniu serwera do końca eventu nie wyniosę !!! Za cały klan Pink nie ręczę ale było by to mile widziane koledzy :)

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

134

Wednesday, 02.01.2013, 12:09

przestańcie już dość że event będzie dodatkowy w styczniu to jeszcze Wam źle a tak to narzekali że im nic nie leci .

ja się ciesze bo sobie zrobię tak jak zaplanowałem surke wydam na to co powinienem i jeszcze może jakąś runke znajdę

Przynajmniej jest to rozwiązywane i nie trzeba czekać długo no ale też źle jak widać .

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

135

Wednesday, 02.01.2013, 12:10

No to będziesz moim najlepszym kolega na serwerze :) i zapomnę ten atak zaraz po północy :)

136

Wednesday, 02.01.2013, 12:13

to teraz ja poplacze ;)

nie chce tego euro eventu! nigdy nic mi na nim nie leci ;/

zamiast tego mozna zrobic event kazdy na kazdego i ataki bedzie mozna robic na dowolna epoke

137

Wednesday, 02.01.2013, 12:13

aja powiem tak :

JEŚLI KAŻDY WYGRA W TOTOLOTKA i wszyscy bedziemy super runowo bogaci

to kto bedzie mial piasek w oczach ?

i co bedą warte nasze runy ?

troche sie pospieszyliscie z tym eventem runnowym teraz juz naprawde kazdy nowy gracz ktory sie pojawi za tydzienw grze bedzie totalnym zerem

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

138

Wednesday, 02.01.2013, 12:15

Spokojnie.
W większości jesteśmy dorośli. Naprawdę wystarczy jeśli dziś nikt nikogo nie zaatakuje i wszyscy się ogarną.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

139

Wednesday, 02.01.2013, 12:17

Moim zdaniem bardzo dobre rozwiązanie. Lepiej stracić jeden dzień z życia TE niż męczyć się przez błąd przez resztę czasu. No i jest dłuższy event, będzie event z euro, będzie premium...

Błędy się zdarzają każdemu, ale tutaj udało się wyjść z twarzą i temu nie ma co zaprzeczać. Teraz skupcie się na rozsądnej rozbudowie, bo decyzje już zapadły i nie ma co się targować na forum :)

140

Wednesday, 02.01.2013, 12:18

Ja Prosze o rozwazenie propozycji pendzla odpalenie serwa na urlopach z mozliwoscia wylaczenia go. Ide do pracy na popoludniu wruce jutro kolo 6 nad ranem do tego czasu nie nede mial juz surki ani armii zapewne....