Nie jesteś zalogowany.

[analizowany] event błąd

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

161

Wednesday, 02.01.2013, 12:40

może będą specjalne dropy-loto, jak trafisz to masz event indywidualny :D na full

162

Wednesday, 02.01.2013, 12:48

to ciebie wolaj nie boli ze serwer tylko indywidualna akcja ??
o swój klan tez sie nie martwisz dla ciebie najważniejsze w tym evencie jest ze rafix sie pobuduje , no troche to chore :>

BeataKujawy

Początkujący

Postów: 38

Skąd: Kraków-Włocławek

  • Wyślij prywatną wiadomość

163

Wednesday, 02.01.2013, 12:49

z eventem czy bez eventu
dziś włączona będzie gra ?

164

Wednesday, 02.01.2013, 12:51

DZIALA CALY CZAS !!!!!!!!


Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

165

Wednesday, 02.01.2013, 12:51

Czyli reasumując
Powiedzmy o 13 rusza server z 24H ochronką. I dziś o 0.00 rusza ponownie Event.
Czyli 13h ochronki załapie się na Event.

Jednym słowem nikt nie musi rwać nocy albo pilnować szurki jak szalony.
Dla niektórych miło.

Dobra odpalajcie grę:)
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

166

Wednesday, 02.01.2013, 12:52

No właśnie :/ Warto by w przybliżeniu wiedzieć, czy mamy tu siedzieć i czekać, czy też można sobie dać spokój do wieczora.

167

Wednesday, 02.01.2013, 12:53

to sa tylko przyklady
np surowce i ten obleg

dlatego nie powinno byc cofania serwera,
to jest chore co sie teraz dzieje,

168

Wednesday, 02.01.2013, 12:55

DZIALA CALY CZAS !!!!!!!!


Ale masz już stan po rollbacku? Czy po prostu cię nie wylogowało i utknąłeś w zapomnieniu? :D

169

Wednesday, 02.01.2013, 12:56

server od nowa od 4 godziny 1.01.2013

przpraszam pomyliłem sie

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

170

Wednesday, 02.01.2013, 12:57

Event był 2 / jest 2.01 dziś!!!!
Przywrócili z wczoraj!!! 01.01
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

171

Wednesday, 02.01.2013, 12:57

to wy możecie mnie w d... pocałować z takim przywracaniem przecież ja do 4 nie zostawiłem surki żeby mi nie buchneli ogarnijcie sie ku.....

przywrócenie musi byc od 31 .12.12

Przecież event ruszył 02.01.2013 o 00:00:00

172

Wednesday, 02.01.2013, 12:58

to sa tylko przyklady
np surowce i ten obleg

dlatego nie powinno byc cofania serwera,
to jest chore co sie teraz dzieje,
stary chore to jest to że jeden zbudował coś za 100mln surki a drugi zbudował to samo za 20mln... i że dotyczy to nie jednej osoby tak jak ciebie, tylko większości serwa.

Cofnięcie serwera to naprawa tej chore sytuacji. Jesteś tylko malutkim pionkiem na wielkiej szachownicy i sry, ale ważniejsze jest dobro ogółu :)

173

Wednesday, 02.01.2013, 12:59

witam

sorki sorki dziś 2 dobra już sie nie odzywam te kombinowanie już mnie zamieszało

174

Wednesday, 02.01.2013, 13:02

Czy ktos juz cos wie co z premka za zmiany ustrojow ? Sushi nic nie wspomina w swoim poscie. Puscilem mu PW, ale nim sie do niej dokopie i cos odpowie to moze minac wieki, po dzisiejszym spamie ;) A dwie zmiany ustroju piechota nie chodza, a i widze ze nie jestem sam i ktos tam wczesniej rowniez ma podobny dylemat.

175

Wednesday, 02.01.2013, 13:03

trzeba myslec a nie budowac jak napalony, twoj problem ze straciles cala surke

sam sobie jestes winnien,
teraz kosztem tyych rozwaznych naprawiamy blad, to jest wlasnie chore :!:
sprawiedliwosci juz tu nie bedzie,

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

176

Wednesday, 02.01.2013, 13:04

DZIALA CALY CZAS !!!!!!!!


Zamiast siać niepotrzebny zamęt po prostu odśwież stronę :)
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

177

Wednesday, 02.01.2013, 13:07

Czy ktos juz cos wie co z premka za zmiany ustrojow ? Sushi nic nie wspomina w swoim poscie. Puscilem mu PW, ale nim sie do niej dokopie i cos odpowie to moze minac wieki, po dzisiejszym spamie ;) A dwie zmiany ustroju piechota nie chodza, a i widze ze nie jestem sam i ktos tam wczesniej rowniez ma podobny dylemat.
WSZYSTKO będzie dokładnie tak jak po porannej konserwacji. Będziesz miał ten sam ustrój który miałeś, będziesz miał tyle dni premium ile miałeś (i jeszcze dostaniesz 10 gratis) więc zmienisz sobie ustrój ponownie w czym problem. Jeśli kupiłeś premium w czasie który zostanie cofnięty to pisał już sushi że ze wszystkiego się będzie można rozliczyć i wszystko odzyskasz. Premium to akurat najmniejszy problem :) jedyne czego nie odzyskasz to zgrabionej surki i wydropionych itemów w tym czasie. ALE TRUDNO :) Przynajmniej będziemy budować przez 2 dni :) to sporo czasu żeby np zmienić epokę ;)))

178

Wednesday, 02.01.2013, 13:09

Czyli krótko ,
event dropu za event dropu , którego nie było :) znów nic za nic :)
event
boba za ten sam bo coś słabo zadziałał , a za nasz czas około dwóch
dni, tasowanie woja przenoszenie surki , przetapianie złomu (to tez
stracony czas), oble szpiegi , stawianie ambonek i inne akcje wykonane przez wielu graczy ,

10 dni PREMIUM :), różnie sie płaci za premkę ,ale to jest wartość, pomiędzy 2 a 3 złote,

no to powiem jak się w moich stronach mówi, w kurwę kasy dają za nasz zmarnowany czas,

do tego znów ustawiają go w czasie kiedy wielu bedzie w pracy, wiem że masa graczy specjalnie na ten event wzieło urlop aby móc budowac, ale to tez mało ważne jak widać,
oj powtarzam lepiej za kilka dni wystartujcie ale niech wszystko działa i bedzie naprawdę przemyślane, bo wasze propozycje w niczym nie oddają naszego poświęcenia.

no i sami widzicie

179

Wednesday, 02.01.2013, 13:13

Cora :) bardzo dobrze napisane :thumbsup:

nawet nie chce mi sie juz tego komentowac

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

180

Wednesday, 02.01.2013, 13:20

Na sec zadziałało i znów lipa:(.....
I działa:)
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D