You are not logged in.

[analizowany] event błąd

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, January 2nd 2013, 12:04am

event błąd

miało być 20% kosztów
a jest normalnie
sushi powiedział że dokładnie taki sam event jak poprzednio
czy tak miało być czy po prostu wprowadzenie trwa za długo ?

2

Wednesday, January 2nd 2013, 12:06am

no wlasnie, czym sie budowac, surki nie ma duzo, wiec jak to dogonic najsilniejszych

Spiryt35

Professional

Posts: 833

Location: Libiąż

  • Send private message

3

Wednesday, January 2nd 2013, 12:09am

własnie tak Ci słabsi dogonia silniejszych jak beda miec surke

4

Wednesday, January 2nd 2013, 12:12am

domagamy się naprawy i jako rekompensatę przedłużenie eventu Dzień górnika o jeden dzień!

5

Wednesday, January 2nd 2013, 12:12am

czyli znowu pomoc dla silniejszych graczy, brawo

6

Wednesday, January 2nd 2013, 12:15am

będzie tak że w sumie nic się nie zmieni oprócz tego że wagoneer i greg polecą do góry a reszta trochę zbuduje i koniec
ja mam mało surki ale proporcjonalnie pan razzor zbuduje tyle samo więcej jednostek po evencie

kuma

Beginner

Posts: 8

Location: B-sto ..... Irlandia

  • Send private message

7

Wednesday, January 2nd 2013, 12:15am

Tworcy jak zwykle dali d... i maja w niej wszystkich graczy - profesjonalizm to chyba obce im slowo

Spiryt35

Professional

Posts: 833

Location: Libiąż

  • Send private message

8

Wednesday, January 2nd 2013, 12:16am

KruczoCzarny napisz czy tak ma być event czy nie bo nie wiem czy budować czy co ?

a możesz udzielić odpowiedzi bo jesteś :)

9

Wednesday, January 2nd 2013, 12:16am

zadnego wydluzania czasu Dnia Górnika!!!!! i ty wiesz dlaczego


lepiej dac dodatkowo jeden dzien na drop

10

Wednesday, January 2nd 2013, 12:19am

pewnie sami nie wiedza teraz jak wybrnac z tego problemu - no coz - ja jestem ukryty wiec ide spac :D (cofne urlop ktory wziolem w firmie na okolicznosc "boba" i z bani)

11

Wednesday, January 2nd 2013, 12:19am

Niech ten BOB trwa 1 dzień, ale 1 pełny dzień na zasadach jakie były ustalone.
Do nerwowych nie należę, ale nawet już mi żyłka pęka :/

12

Wednesday, January 2nd 2013, 12:25am

No ja omal sobie nie zafundowałem 1lvl zamku wyżej w 1 minutkę za w sumie 150 000 000 surki :)

... może ruszy ... event nie zając - surka nie ucieknie ;)

Spiryt35

Professional

Posts: 833

Location: Libiąż

  • Send private message

13

Wednesday, January 2nd 2013, 12:28am

mi się wydaje że to tak miało być :)

14

Wednesday, January 2nd 2013, 12:29am

surka nie ucieknie

He he Tobie to może nie ucieknie :)
Szybka naprawa to Sushi mógłby do czasu naprawy wyłączyć ataki ale coś mi to rzeczywiście wygląda na zamierzone działanie że tylko czas przyspieszony... tylko to nie umożliwi dogonienia silniejszych i znów będę musiał biegać bez możliwości postawienia się komukolwiek z 3ep z armiami ponad 3000jednostek... ;(

15

Wednesday, January 2nd 2013, 12:31am

sushi poinformowal ze event budowlany bedzie taki jak ostatnio wiec powinno byc 20% ceny budowy

tak to jest jak sie pisze ogolnikowo...

16

Wednesday, January 2nd 2013, 12:31am

A mi się wydaje, że błąd.
Sushi pisał, że będzie identycznie jak poprzednio.
Dowiemy się może rano, a może niet. Sushiego nie ma na moje oko jakieś 10 dni już :]

Spiryt35

Professional

Posts: 833

Location: Libiąż

  • Send private message

17

Wednesday, January 2nd 2013, 12:32am

No nic ja buduje bo surka u mnie tak leżeć nie może bo już jeden mutant biegnie po surke i na pewno jest podniecony :whistling:

18

Wednesday, January 2nd 2013, 12:33am

surka nie ucieknie

He he Tobie to może nie ucieknie :)
Szybka naprawa to Sushi mógłby do czasu naprawy wyłączyć ataki ale coś mi to rzeczywiście wygląda na zamierzone działanie że tylko czas przyspieszony... tylko to nie umożliwi dogonienia silniejszych i znów będę musiał biegać bez możliwości postawienia się komukolwiek z 3ep z armiami ponad 3000jednostek... ;(
Luzuj rajtuzy :) Ceny są tak astronomiczne że najbardziej rozwinięci gracze rozwiną się najmniej... pare budynków i po surce :) nawet jesli byłyby jej miliony. To jest okazja żeby pozostali nadgonili.

Co do 20%... mam nadzieje że się rano nie okaże że jednak coś zmienią bo już większość utopiłem w budynkach :D Ale chyba tak został zaplanowany ten event i tak już zostanie do końca

19

Wednesday, January 2nd 2013, 12:35am

ja idę gonić własny tyłek bo to mi pozostało
jutro dogonię razzora wybuduję wiochę na 500 tanka
bo wiecie jest taki unikalny przycisk to se go włączyłem i mam 10 % kosztów

20

Wednesday, January 2nd 2013, 12:35am

... bo tak bezczynnie już 2 minut mi mutant siedział w stolicy to musiałem się na coś zdecydować ;)