You are not logged in.

[analizowany] Mam spory problem

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, January 3rd 2013, 12:20pm

Mam spory problem

Przed cofnieciem w wiosce na 1 lvl mialm mase surowcow dzisaj wchodze na kotno a tu niemam nic a budynki cofniete i co teraz????

ID:3522 Serwer T2

Ja bardzo prosze o szybkie naprawienie tego bo bede startny,Nadmienie ze w tej wiosce surowce bylo ponad 24h wiec niemam mowy ze to jas sie pomylilem

This post has been edited 1 times, last edit by "Riiffii" (Jan 3rd 2013, 12:25pm)


Konrad

Administrator

Posts: 1,259

Location: Dark Portal

  • Send private message

2

Thursday, January 3rd 2013, 2:09pm

UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

3

Thursday, January 3rd 2013, 2:18pm

Prosze cie nie pokazuj mi tego linka bo go czytalem chodzi o to ze. od jakis 4 dni stawiam nowe wioski i przenosilem sobie do niej cala surke zeby miec obok stolicy na event , gdy zblizal sie koniec ochronki przed atakiem to ja paliwlem i stawialem w tym samym miejscu na tych samych kordach nowa wioske i znowu do niej przenosilem a dzisaj wchodze na konto i w tej wiosce nie ma nic surki rtylko jakies drobne a powinienen miec mase. Czy jestescie w stanie to sprawdzic gdzie sa te surowce? czy dlatego ze przed/po cofnieciu wioska byla palona to moglo spowodowac te czary?

Konrad

Administrator

Posts: 1,259

Location: Dark Portal

  • Send private message

4

Thursday, January 3rd 2013, 2:34pm

A 1 stycznia o 4 rano te surowce były? Sprawdź atak i centrum dowodzenia, czy nie było jakichś ataków.
Generalnie został przywrócony stan z tamtego czasu, więc jeśli surowce miałeś już wtedy na koncie, a teraz ich nie ma, to znaczy, że w międzyczasie ktoś Ci je musiał zabrać lub je wydałeś.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

5

Thursday, January 3rd 2013, 2:37pm

Nie bylo atakowna wioske bo miala ochronke przenosilem surowce do stolicy tylko na pare chwil zeby spalic wioske i zalozyc nowa co trwalo moze z 15min nie mam mowy by ktos taka ilosc mi wyniosl. Niemozna tego sprawdzic? Moze porostu sprawdz w jakim tempie stawialem wczoraj budynki to bedziesz widzial ze musialem surowce nosic z bliska a co za tym idzie surka byla nazbierana

This post has been edited 1 times, last edit by "Riiffii" (Jan 3rd 2013, 2:42pm)


Konrad

Administrator

Posts: 1,259

Location: Dark Portal

  • Send private message

6

Thursday, January 3rd 2013, 3:09pm

Ciężko mi sprawdzić coś, jeśli nie wiem, czego mam szukać. Kiedy ostatni raz widziałeś te surowce? W której wiosce były? Przenosiła je wtedy aktualnie jakaś armia?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

7

Thursday, January 3rd 2013, 3:25pm

Wczoraj w chwili gdy naprawiliscie blad zwiazany z kosztem budynkow zaczolem nosic wszystko do stolicy Budowalem ja no a potem wylaczyliscie serwer. 257-209 tutaj bylo wszystko aktualnie tutaj juz stoi nowa wioska tamta skasowana

Konrad

Administrator

Posts: 1,259

Location: Dark Portal

  • Send private message

8

Thursday, January 3rd 2013, 3:51pm

Nie mam pewności, czy rozumiesz, że stan serwera został cofnięty o jakieś 30 godzin do tyłu. Więc wszystkie surowce, które zdobyłeś po 1 stycznia 4:00 przepadły bezpowrotnie.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

9

Thursday, January 3rd 2013, 4:02pm

dOBRA WIDZE ZE I TAK NIC NIE WSKURAM... Ale wiedz ze ja zadnych surowcow nie grabilem przenosilem tylko z ambonki do stolicy i z powrotem zeby mi nie skroili... tyle w temacie Pozdrawiam

10

Thursday, January 3rd 2013, 4:07pm

A może się zagapiłeś i skasowałeś wioskę z surowcami? Skoro już stoi tam nowa wioska

11

Thursday, January 3rd 2013, 4:41pm

Sergio prosze cie nie oslabiaj mnie:)poprostu chyba bylo tak ze przed 01.01.2013 z godziny 4 rano byla inna wioska potem jak wstalem to po przeniesieniu surowcow do stolicy skasowalem wioske postawilem nową i spowrotem dalem tam surke, wioske cofnelo na dawniejsza ale surowcow w niej nie cofnelo noi tyle nie mam jak tego udowodnic bo musial bym miec jakies screny wiec jestem w czarnej dupie i tryle:)

12

Thursday, January 3rd 2013, 5:01pm

wiec jestem w czarnej dupie i tryle:)

I tu się pewnie z tobą zgodzi 80 % populacji obu serwerów. :P

13

Thursday, January 3rd 2013, 5:14pm

Nie martw sie na T1 wszystko bylo wporzadku poza zabraniem mi fajnego zwoju:)

14

Thursday, January 3rd 2013, 5:29pm

przeciez konrad pisal co trzeba zrobic zeby odzyskac drop z dnia backupa

Golem

Intermediate

Posts: 412

Location: Rivia

  • Send private message

15

Thursday, January 3rd 2013, 5:32pm

A jak mam odzyskać swoje 2 Yrdy???/

jeden na T1 drugi na T2 które mi wpadły 1 stycznia w godzinach popołudniowych?!!!

16

Thursday, January 3rd 2013, 5:33pm

Poszukaj na forum wszystko jest napisane

17

Thursday, January 3rd 2013, 6:04pm

[analizowany] Niedziałający prawidłowo Dzień górnika - 02.01.2013
administracja wszystko podala co i jak ale ile raz mozna wklejac ten sam link?

Golem

Intermediate

Posts: 412

Location: Rivia

  • Send private message

18

Thursday, January 3rd 2013, 6:12pm

wczoraj nie mogłem się zalogować na forum jakis błąd mi wyskakiwał więc pisze o tym dopiero dzisiaj więc szybciej jak ktos mi udzieli odpowiedzi, a niżeli mam grzebać w stosie śmieci żeby się do czegoś dokopać