Nie jesteś zalogowany.

[analizowany] Mam spory problem

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 03.01.2013, 12:20

Mam spory problem

Przed cofnieciem w wiosce na 1 lvl mialm mase surowcow dzisaj wchodze na kotno a tu niemam nic a budynki cofniete i co teraz????

ID:3522 Serwer T2

Ja bardzo prosze o szybkie naprawienie tego bo bede startny,Nadmienie ze w tej wiosce surowce bylo ponad 24h wiec niemam mowy ze to jas sie pomylilem

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Riiffii" (03.01.2013, 12:25)


Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Thursday, 03.01.2013, 14:09

UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

3

Thursday, 03.01.2013, 14:18

Prosze cie nie pokazuj mi tego linka bo go czytalem chodzi o to ze. od jakis 4 dni stawiam nowe wioski i przenosilem sobie do niej cala surke zeby miec obok stolicy na event , gdy zblizal sie koniec ochronki przed atakiem to ja paliwlem i stawialem w tym samym miejscu na tych samych kordach nowa wioske i znowu do niej przenosilem a dzisaj wchodze na konto i w tej wiosce nie ma nic surki rtylko jakies drobne a powinienen miec mase. Czy jestescie w stanie to sprawdzic gdzie sa te surowce? czy dlatego ze przed/po cofnieciu wioska byla palona to moglo spowodowac te czary?

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Thursday, 03.01.2013, 14:34

A 1 stycznia o 4 rano te surowce były? Sprawdź atak i centrum dowodzenia, czy nie było jakichś ataków.
Generalnie został przywrócony stan z tamtego czasu, więc jeśli surowce miałeś już wtedy na koncie, a teraz ich nie ma, to znaczy, że w międzyczasie ktoś Ci je musiał zabrać lub je wydałeś.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

5

Thursday, 03.01.2013, 14:37

Nie bylo atakowna wioske bo miala ochronke przenosilem surowce do stolicy tylko na pare chwil zeby spalic wioske i zalozyc nowa co trwalo moze z 15min nie mam mowy by ktos taka ilosc mi wyniosl. Niemozna tego sprawdzic? Moze porostu sprawdz w jakim tempie stawialem wczoraj budynki to bedziesz widzial ze musialem surowce nosic z bliska a co za tym idzie surka byla nazbierana

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Riiffii" (03.01.2013, 14:42)


Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Thursday, 03.01.2013, 15:09

Ciężko mi sprawdzić coś, jeśli nie wiem, czego mam szukać. Kiedy ostatni raz widziałeś te surowce? W której wiosce były? Przenosiła je wtedy aktualnie jakaś armia?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

7

Thursday, 03.01.2013, 15:25

Wczoraj w chwili gdy naprawiliscie blad zwiazany z kosztem budynkow zaczolem nosic wszystko do stolicy Budowalem ja no a potem wylaczyliscie serwer. 257-209 tutaj bylo wszystko aktualnie tutaj juz stoi nowa wioska tamta skasowana

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Thursday, 03.01.2013, 15:51

Nie mam pewności, czy rozumiesz, że stan serwera został cofnięty o jakieś 30 godzin do tyłu. Więc wszystkie surowce, które zdobyłeś po 1 stycznia 4:00 przepadły bezpowrotnie.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

9

Thursday, 03.01.2013, 16:02

dOBRA WIDZE ZE I TAK NIC NIE WSKURAM... Ale wiedz ze ja zadnych surowcow nie grabilem przenosilem tylko z ambonki do stolicy i z powrotem zeby mi nie skroili... tyle w temacie Pozdrawiam

10

Thursday, 03.01.2013, 16:07

A może się zagapiłeś i skasowałeś wioskę z surowcami? Skoro już stoi tam nowa wioska

11

Thursday, 03.01.2013, 16:41

Sergio prosze cie nie oslabiaj mnie:)poprostu chyba bylo tak ze przed 01.01.2013 z godziny 4 rano byla inna wioska potem jak wstalem to po przeniesieniu surowcow do stolicy skasowalem wioske postawilem nową i spowrotem dalem tam surke, wioske cofnelo na dawniejsza ale surowcow w niej nie cofnelo noi tyle nie mam jak tego udowodnic bo musial bym miec jakies screny wiec jestem w czarnej dupie i tryle:)

12

Thursday, 03.01.2013, 17:01

wiec jestem w czarnej dupie i tryle:)

I tu się pewnie z tobą zgodzi 80 % populacji obu serwerów. :P

13

Thursday, 03.01.2013, 17:14

Nie martw sie na T1 wszystko bylo wporzadku poza zabraniem mi fajnego zwoju:)

14

Thursday, 03.01.2013, 17:29

przeciez konrad pisal co trzeba zrobic zeby odzyskac drop z dnia backupa

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Thursday, 03.01.2013, 17:32

A jak mam odzyskać swoje 2 Yrdy???/

jeden na T1 drugi na T2 które mi wpadły 1 stycznia w godzinach popołudniowych?!!!

16

Thursday, 03.01.2013, 17:33

Poszukaj na forum wszystko jest napisane

17

Thursday, 03.01.2013, 18:04

[analizowany] Niedziałający prawidłowo Dzień górnika - 02.01.2013
administracja wszystko podala co i jak ale ile raz mozna wklejac ten sam link?

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Thursday, 03.01.2013, 18:12

wczoraj nie mogłem się zalogować na forum jakis błąd mi wyskakiwał więc pisze o tym dopiero dzisiaj więc szybciej jak ktos mi udzieli odpowiedzi, a niżeli mam grzebać w stosie śmieci żeby się do czegoś dokopać

Podobne wątki