Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 03.01.2013, 12:42

Trzeba zliwkidować te naloty na 4 ere

Patrze teraz po graczach na T2 i nie wróże przyszłości tej erze

robi się zapadła DZIURA.

i nie pierdolcie ze tak pisze ze sie niby kogos boje po prostu TA ERA PRZESTAJE ISTNIEC

nie dosc ze 3 era ją leje to jeszcze dostaje bombardowania od 5.

ten ustroj AA dla 4 ery to jest JEDNA WIELKA POMYLKA lepiej przerobic go na Brak nalotow

2

Thursday, 03.01.2013, 22:29

może i na T2 bez sensu jest ten ustrój AA , ale na T1 nie wyobrażam sobie gry bez niego ;)

3

Thursday, 03.01.2013, 23:29

co za absurd...

4 era ma juz ochrone przed oblegami wiec moze juz wystarczy

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Thursday, 03.01.2013, 23:31

Ta jeszcze najlepiej zrobic zakaz ataków na czwartą epokę itp.

Pinki i spółka boją sie o swój byt w przyszłych epokach więc zaczynają cwaniakować trzeba było nie siedzieć w pierwszych 3 epokach 2 lub 3 lata teraz nawet mutanty nie pomogą

5

Thursday, 03.01.2013, 23:46

ale ty jestes Geniusz przez D

nie potrafi do twojego mózgu dojść ze 4 era staje się tylko erą przeskową

Inkwizycje jeszcze rozumiem ale AA+10 jest g... warte

taki mocny byles w 4 epoce? nie wydaje mi sie cos szybko się ulotniles

nie musze po raz enty powtarzać ze i tak nie bede siedzial w 4 erze jak juz to tylko 5

Jakby zamienili AA+10 na calkowity brak nalotów to wybór stałby sie już konkretny

bylaby duza czesc osob co chca twkic z INKWIZYCJA (bo ma uklady o braku nalotów) i duza czesc co chce sie tluc pod ryzykiem stracenia dobrej wioski

wtedy taki Bob budowniczy bylby dobry.

Ja teraz bede mial duze pole do walki w 3 erze bo w cholere ludzi sie rozwinelo dobrze maja wioski x4 wydobyciem wiec sa wstanie sie bronic i brac udzial w oblegach.

a wy co ? z braku laku zrobie nalot na 4 ere bo na 5 i 6 mi nie wolno bo inaczej mnie zbombarduja :)

jak sie nie walicie nalotami to po cholere w ogole one są.

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Thursday, 03.01.2013, 23:50

pierwsza sprawa ulotniłem się szybko bo sytuacja do tego mnie zmusiła z nalotami od diabełków

2 sprawa, do słabych nie nalezałem miałem jedną z lepszych armii jak na ten czas!!!! i to z wioski ktorą sam postawiłem bez żadnych bobów budowniczych więc jak nie zansz historii to nie gadaj pierdół

tu masz dowód jak mało to moge dać jeszcze kilka

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=10c1e1b468

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=ca1a849013

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Golem" (03.01.2013, 23:55)


7

Thursday, 03.01.2013, 23:58

No i oto chodzi GOLEM !

era wyzsza musi byc silniejsza od ery nizszej

sam zaznaczyles sytuacja mnie zmusila bo glupota jest siedziec w erze ktora nie ma prawa zrobic nalotu !

a sama moze miec naloty.

wez to w koncu zrozum ta era przestaje istniec przez zjebane Technologie, anie nie mozna jej oblegac ani nie moze sie wybronic od nalotu.

wiec jak ktos bedzie mial taki ustroj to bedzie mial pewnosc ze jak sie rozbuduje to bedzie nadal mial silna wioske zeby naparzac innego gracza z 4 ery

anie ze obudzi sie rano i sprawa pozamiatana bo mial dzien dobry TVN przyleciala ekipa z blekitny24.

Trzeba wyrownac te szanse albo zwiekszyc to glupie AA przynajmniej do 30 co i tak jest za mało.

Wtedy gra ruszy dalej !

gracze z 5 epok beda czuli respekt dla takiego ustroju i w oblegach beda sie bali ze straca wioske bo ktos straci im smigla.

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Friday, 04.01.2013, 00:08

tylko wiesz ja miałem jeden minus...za moich czasów nie było nawet +10AA więc tylko Arbuzami nie było możliwości się obronić a teraz jest taka szansa, jedynie mozna by zrobic że można by było działami robic coś na zasadzie nalotów ale tylko na 5 erę bez możliwości takowych ataków na 3 epokę

9

Friday, 04.01.2013, 00:17

Też dobry pomysł z tym działem tylko na 4 i 5 ere

cos w rodzaju Moździeża albo Gruba Berta

wyliczyć ile mniej wiecej dac takiej jednostce ataku i sprawa odwetowa załtawiona a na bobie budowniczym każdy by sobie poradzil zeby kilka takich mieć.

10

Friday, 04.01.2013, 00:25

Pinki muszą teraz łykać piwko którego nawarzyli :D jak chcecie grać wyżej musicie się liczyć z nalotami...

tutaj link dla GOLEMa, żeby nie było że taki dobry w 4e był:
http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=d28a3340a9

;D

11

Friday, 04.01.2013, 00:25

po co ci 4 epoka chodź do 5 poganiamy się troszkę xD
ja byłem przeciwny nalotom ale teraz to mi wszystko jedno bo to 10 aa to jest sporo a po evencie będzie masa jednostek chociaż spotkałem się z czymś takim że anioł i 11 bombek przeżyli nalot na 500 rajek na człeku
chętnie bym się z tobą polał ale widzisz do 5 epoki poszedłem bo w 4 to tak mało osób siedzi że farmić nie ma kogo a diabły nieźle dają surke

12

Friday, 04.01.2013, 00:35

Albo jeszcze inaczej bo tutaj tez beda sie sabotażyści mnożyć.

proponuje coś takiego:

Każdy kto wybiera ustrój AA+10 dostaje integralny Budynek JAKIEŚ DZIAŁO czy Wieże (którego nie można zniszczyć i rozwinąć) w chwili gdy gracz dostaje nalot, Gracz z 4 ery ma dopiero prawo do zrobienia odwetu na tego gracza który go atakował wystrzeliwując pocisk który spadnie na posiadłości gracza ktory go atakował z 5 ery i ten pocisk zawsze bedzie niszczył 1 poziom budowli kopalnianej.

reasumujac:

- gracz z 4 ery nie bedzie mógł sam robić nalotów

- dostanie prawo zemsty które może wywołać duże szkody jeśli trafi silna kopalnie

- nie bedzie bral udzialu w oblegu z jednostka LATAJACĄ bo takiej nie bedzie miał

- gracz z 5 ery jesli ma duzo jednostek latajacych zastanowi sie dwa razy czy jest sens ryzkowac i robic nalot czy wyslac tylko Silna armie ktora wytnie w pień jednostki

13

Friday, 04.01.2013, 09:19

Co za bzdury... Za duzo fantastyki

14

Friday, 04.01.2013, 10:10

Się cieszcie, że nie było tak jak kiedyś. Wtedy naloty można było robić bez ograniczeń ani 25% stolice, ani 2x na dobę :)

15

Friday, 04.01.2013, 11:30

Nie wiem co za problem znów macie

ja to pisze dla dobra 4 ery a nie pod siebie zresztą co by taki ustroj mi dal skoro tak codziennie bylbym naparzany nawet bez nalotów

tu chodzi o utrzymanie 4 epoki w takim stanie w jakim powinna być nie może być tak, że ludzie muszą sie tam tułać.

Czy wy k.. nie widzicie ze serwer dzieli się na Dwie Kasty 1,2,3 (4-pare osób) 5,6

robi się dziura przez brak możliwości przejmowania wiosek, a po eventach budowlanych nikt nie ma szans zbudowac czegoś żeby wybronić nalot na AA+10

jak ludzie z 4 epoki mieli by szanse na rozbudowe bez strachu przed nalotem to zaczely by sie wkoncu prawdziwe wojny i 5 era byla by juz w opałach

gdyby nagle silny gracz z 4 ery dolaczyl do oblegu i zaczal stracac cele.

16

Friday, 04.01.2013, 14:33

a słyszeliście o działach bo wg mnie można zrobić rekonkwistę o tym co beldor mówi
powiedzmy że 4 epoka ma haubice które latają xD i są deczko słabsze od bombowców - no cóż proporcjonalnie epokowo
z takim rozwiązaniem się jak najbardziej zgadzam
odwet czyli atak z byle działami które DOSTAJĄ MOŻLIWOŚĆ BURZENIA BUDYNKÓW W ODWECIE ZA NALOT nie latają ale w ataku niszczą i tylko jako odwet tak to nie niszczą
takie same te działa nawet latać nie muszą admini to będzie dobre rozwiązanie xD

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

17

Friday, 04.01.2013, 18:33

Najlepiej to by trzeba było zmniejszyć utrzymanie jednostek w 4 epoce żeby było można powalczyć z mutantami z 3 czy z 5 epoki

samo to że na kirasy trzeba 5 żelaza ,8 koni i siarkę do tego
do rajtarów 4 żelaza i 3 konie

wiec ciężko jest poszukać pole pod dobra wioskę gdzie by były konie i żelazo podwójne nie powiem o siarce .

Co się dziwicie że ktoś włącza inkwizycje . Obroń się przed oblężeniem gdzie 8 armii z 3 epoki jest tak przeważająca że szkoda gadać .
Ja we wszystkich armiach nie mam tyle jednostek co teraz mutanty z 3 epoki w jednej .
Więc lepiej nad tym niech pomyślą Twórcy gry czyli zmniejszeniu utrzymania !!

Co do nalotów to spokojnie jest tylko wtedy jak drugi klan tez ma dobrze rozwinętą 5 i 6 epokę i może oddać naloty drugiemu klanowi co może tracić poziomy w dobrych wioskac

zapomniałem o jednostkach jak Piki utrzymanie to 4 żelaza i 8 drzewa to to powinno być przynajmniej o połowę mniejsze !!

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Spiryt35" (04.01.2013, 18:56)


18

Friday, 04.01.2013, 19:03

Trzeba ratować tą gre, nie może być tak, że my sami sobie robimy jakieś układy zawsze ktoś sie wyrwie z szyku i bedzie mial w dupie reszte.Bardzo dobrze ze masz INKWIZYCJE inaczej bys mial oblezenia ale na tą sytuacje trzeba spojrzeć GLOBALNIEnie tylko my w to gramy i mamy jakies swoje waśnie.ja chce zeby było coś takiego co da jakis motor zapalny do rozwoju serwera, powstanie wiecej wiosek w 4 erze Boby budownicze powinny być cyklincze wiec gra zacznie naprawdę zyć:Chce aby admini wprowadzili w Technologii AA+10,dopiske że w tym ustroju istnieje atak odwetowy moździerzami, który z automatu zaraz po wykonaniu nalotu przez gracza z 5 ery będzie odejmował 1lvl od losowo wybranej kopalni z wioski z której poleciał atak lotniczy, NAWET STOLICY.-Gracz z 4 epoki nie bedzie mógl sobie tego użyć gdyż będzie to generowane automatycznie zaraz po wykonaniu nalotu,uważam to za bardzo dobry pomysł: gdyż w 4 epoce nie istniało coś takiego jak samolot ale istnialy działa i moździeże więc szanse takiego gracza z ustrojem AA+10 wzrosną bo gracze z 5 ery bedą sie bali go atakować nalotami, dlatego ze nie beda wiedzieli jaki cel kopalniany gracz z 4 ery im zniszczy.minusem gracza z ustrojem AA+10 jest to ze moze w kazdej chwili stracic wioske.Wiadomo ze inkwizycje biorą ludzie co już sa rozwinieci wiec zawsze potem mozna zmienic utroj. jak juz bedzie zdolność do samodzielnej obrony Arekbuzami.Proszę was o poparcie bo CZWARTA ERA przestaje istniec serwer dużo na tym traci.Bedzie wiecej graczy z 4 ery z ustrojami AA+10 to na Oblegach 5 era może tracić przewage dostanie baty od jednostek AA+10 l i stracą wioski a oto wlasnie chodzi ! o motor zapalny dla tej gry zeby szanse wyrównać

rozjebali caly system wprowadzajac inkwizycje. Bo nie można się wybić wyżej ( tylko że inkwizycja chroni graczy którzy już są silni wojskami)TRZECIA EPOKA też już ma wyrównane szanse dzieki Bobom BudowlanymTeraz jest masa graczy co ma potężne stolice z wydobyciem x4 przy ustroju AGROKRACJAWiec można smiało skrzynąć wiekszą ilość silniejszych graczy i zaryzkywać wojne samymi armiami stolicznymi które można liczyc w tysiacach jednostek.

GodOfWar

Początkujący

Postów: 43

Skąd: Hell

  • Wyślij prywatną wiadomość

19

Friday, 04.01.2013, 19:15

Lecz Beldor odstawiając twój pomysł o nalotach na bok chciałbym zwrócić uwagę na jeden drobny szczegół. Mianowicie balans pomiędzy 3 a 4 epoką. Sam na T2 jesteś w 3 epoce i wiesz jak dużą przewagą wobec 4 epoki dysponujesz.
Między innymi w tym balansie chodzi o koszty jednostek. Halabardziści z 3 epoki są odwzorowaniem Rajtarów z 4 epoki (tak zostałem poinformowany), więc biorąc do ręki kalkulator można wyliczyć iż 1 żelazo i 4 sztuki drewna na jednostkę nie są aż tak dużymi kosztami. Co innego można powiedzieć o Rajtarach, do których potrzebne są aż 3 konie i 4 sztuki żelaza.
Biorąc pod uwagę następny fakt, którym są kopalnie, które w 4 epoce ciężej rozbudować i znacznie ciężej znaleźć dla nich miejsce o czym wcześniej wspomniał Spiryt35 można śmiało zadeklarować, że 3 epoka znacznie dominuje w porównaniu do 4.
Takich tez na temat balansu 3 epoki z 4 jest więcej.
Mam nadzieje, że po przeczytaniu mojego postu przez administracje dostanę jakąś odpowiedź dlaczego tak jest :)

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

20

Friday, 04.01.2013, 19:18

a własnie dobrze ze jest inkwizycja bo gracze mogą sobie grac spokojnie wiedząc ze stado mutantów z wojskami po kilka tysięcy w jednym woju nie wpadną z oblem bo nie ma przed tym szans obrony a Tobie chodzi o to żeby znieść ten ustrój żebyście mogli sobie wioski zabrać każdemu bo 5 epoka tez nie pomoże po prostu przejdź do 4 epoki i sobie zbuduj żebyś wiedział jakie to mozolne nie to co w 3 epoce .

rozjebali to że dali x4 w 3 epoce w stolicy bo weź się obroń przed armia z 3 epoki co na 48 poziomie co nie jest trudne do wybudowania przy bobie będzie latał z 3000 rycków i 3000 halek .Tam tez powinno być jak w każdej epoce X2.