Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 03.01.2013, 13:56

i jak tu grac jak za obel grożą bomby ?? :)

Nadawca: BORGHI
Tytuł wiadomości: [KLAN] OBEL
Data wysłania: 2013-01-03 13:52:07

Wiadomość dla wszystkich członków klanu.

Zapewniam , że kto dołączy do tego obla ma zagwarantowane ode mnie BOMBY . W
Stolicy też je stawiam , a Stolicy mi nie zabierzecie . POZDRO . BORGHI

to nie jest czasem chore ??? załozyliśmy obla zgodnie z regułami gry czy tak ?? mozecie wioski bronic czy tak ??? macie czas na budowę armi znacznie wiekszy niz my , korzystaliście z eventu jak i my a tymczasem za obleg grozisz bombami ?? , w oblu będzie komplet , aaa i ta gra na tym polega ze sa w niej oblęzenie i wioski stracic można

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Thursday, 03.01.2013, 14:00

Rozbawił mnie kolega nawet mocno:)
Tak jak by dotychczas krępował się przy wysyłaniu gości:D
Powiem tak ty mogłeś systemu nie zmieniać, tak jak ja mogłem iść na urlop.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

3

Thursday, 03.01.2013, 14:33

A cóż innego można w tej grze jeszcze robić , jak zabieracie jedyną sensowną wiochę jaką mam :) . Lokacje i EXPY mnie nie bawią , bo nie lubię simować , Chcę aktywnie grać , do czego jest potrzebna możliwość posiadania przybocznych wioch poza Stolicą , a takiego stanu posiadania , nie dajecie nam osiągnąć od chwili kiedy uzyskaliście przewagę w 6e . Albo zabieracie , a jak nie dajecie rady zabrać , lub nie radzicie sobie z armią jaką posiada gracz , to sami posuwacie się do nalotów . To jest jedyny i ostateczny mój komentarz do tego tematu . POZDRO . BORGHI

4

Thursday, 03.01.2013, 15:07

po tym evencie bedziecie miec przynajmniej 5 stolic z baardzo sensownymi armiami z 6 epoki , to tego równie duze armie z epoki 5 ej ale zamist zakladac oble i liczyc na szanse wygrania wolisz jeczec i latac z bombakmi twój wybór ze nei lubisz myslec
teraz jescze napiszcie ze i ten event specjalnie był zrobiony dla Nas

5

Thursday, 03.01.2013, 16:09

5 armii a w oblu 11 miejsc i jak to obsadzić ;) a 5e wiadomo jaka jest nie ma za dużych szans z mutantami z6e

6

Thursday, 03.01.2013, 19:36

poprawka :P , dobrych wiosek po tym ewencie jest w BC znacznie wiecej , gdzie budynek głowny jest na 40 lvl lub prawie

7

Thursday, 03.01.2013, 20:15

główny budynek wojska nie daje ważne są kopalnie ;) a ciekawi mnie kto ma takie wioski bo po kosztach wiem że ciężko to wybudować sam nie dałem rady

8

Thursday, 03.01.2013, 20:18

żulom chyba daje :rotfl:

9

Thursday, 03.01.2013, 20:55

prosze bardzo :)
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=7f93d7581d
wioska stoliczna jak widac na całkiem przyzwoita ilosc wojska
500 pl na 200 servo czy cos koło tego nei przeliczałem ale chyba tyle bedzie

tez niezgorsza wioseczka
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=d6324fa8c9

no nie jest ale był i moze byc znowu ?? a ze tak zapytam pozbyliście sie wolaja i juz nigdy do BC nie wóci ???

i kolejna fajna stolica
nawiasem mowiac mocniejsza od mojej
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=675bb9f34c

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio edytowany przez "robertpkt" (03.01.2013, 21:59)


10

Thursday, 03.01.2013, 21:22

ale on nie jest w żadnym klanie BC

11

Thursday, 03.01.2013, 22:02

Tak wolaj już nie należy do BC za mocno się rozwiną i możecie po nim latać oblegać czyli tak jak zwykle a my wam pomożemy :)

12

Thursday, 03.01.2013, 22:15

Louis nie masz co robic? tylko moje wioski pokazywac na forum?

lepiej swoimi sie pochwal :)

Sergio na Ciebie zawsze bylo mozna liczyc, jeszcze sam po Tobie polatam :!:

wy tez nie macie zlych wiosek

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=b7de0a4223

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "w0laj" (03.01.2013, 22:38)