You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, June 20th 2008, 12:53am

pierścień/amulet

znalazł już ktoś takie cudo?? :) czy tylko mnie te itemki omijają szerokim łukiem?? :D

2

Friday, June 20th 2008, 1:34pm

Może te cudeńka tylko w wyższych erach :?:

Bo ja tylko sandałki, pałki, hełmy i tarcze. Bez żadnych prefiksów :(

Może ktoś zna lokację z fajnymi rzeczami 8o

VeiN

Moderator

• Send private message

3

Friday, June 20th 2008, 4:01pm

Może ktoś zna lokację z fajnymi rzeczami 8o
Zależy w czym gustujesz bo nie wiem czy ci się sexshop spodoba ;)
Co do pierścieni itp. to pewnie są od 2 epoki, chociaż porażającej ilości przedmiotów nie mam ;)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

jazon

Beginner

• Send private message

4

Friday, June 20th 2008, 5:27pm

a gdzie Wy takie gadżety znajdujecie?:)Są jakieś pewne miejscówki?Gdzie grabić żżeby znaleść jakieś przedmioty?:P

Raziel

Intermediate

• Send private message

5

Friday, June 20th 2008, 5:56pm

To zależy skąd jesteś. W Warszawie sporo 'takich gadżetów' można znaleźć w pawilonach przy metrze Świętokrzyska. Prawdziwe zagłębie sexszopowo-kebabowe ;)

A co do dropów to zależy czego szukasz - jeśli run i zwojów to Gilgamesz i Goliat, a jeśli itemków to wilkołaki lub T-rex.
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

6

Friday, June 20th 2008, 6:04pm

Jakoś sobie radzę bez wspomagaczy :P ;)

Ale dzięki za podpowiedź odnośnie lokacji. Pójdę wlnąć przerośniętą jaszczurkę może mi się poszczęści :rotfl:

jazon

Beginner

• Send private message

7

Friday, June 20th 2008, 6:09pm

Hehehe :thumbsup: Spoko może zawitam ;)

8

Saturday, June 21st 2008, 12:11am

To zależy skąd jesteś. W Warszawie sporo 'takich gadżetów' można znaleźć w pawilonach przy metrze Świętokrzyska. Prawdziwe zagłębie sexszopowo-kebabowe ;)

A co do dropów to zależy czego szukasz - jeśli run i zwojów to Gilgamesz i Goliat, a jeśli itemków to wilkołaki lub T-rex.
Zgadzam się, Byłem w Maju w Wawie to na niewielkim obszarze naliczyliśmy około 7 kebabów i 11 Sexszopów xD Tam znajdziesz wszystko :p

Co do pierścionków, to w starożytności na 3-cim piętrze siedliska wilczków niezbyt coś leci (ale są ze slotami => surka xDD )
I love Smell of napalm in the morning.. :rotfl:

VeiN

Moderator

• Send private message

9

Saturday, June 21st 2008, 12:19am

Tak w ogóle to mi prawie nic nie leci xD Robię głównie portal 2, niedługo dobiję 2 hero i zacznę robić jaskinie 3. Jak do tej pory to z portalu 2 wypadła mi maczuga , tarcza i 9 run. 11na12 wypraw dziennie kończę wybiciem wszystkiego, więc szanse powinienem mieć :P
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

Raziel

Intermediate

• Send private message

10

Saturday, June 21st 2008, 12:36am

To jest niestety moim zdaniem mała pomyłka, że z bossów drop przedmiotów jest aż tak znikomy :(
Boże, kiedy Dies Irae?

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

-_-<

Unregistered

11

Saturday, June 21st 2008, 12:48am

no przynajmniej przedmioty beda mialy spora wartosc jak wejda aukcje ;] choc tyle dobrego, mnie wypadly: sandaly, wlocznia, maczuga, drewniana tarcza, 3 scrolle, 11 run "(h)feh", z kolei znajomy z klanu dostal dwa przedmioty z prefixami... i przdmiot ze slotami i gdzie tu w morde jeza sprawiedliwosc ?:P, no trzeba liczyc na lud szczescia, tudziez zrobic przelew na konto teamu BW ;) [zartowalem !, zartowalem !, AAaaaa xP, *dead xP*], no moze w sredniowieczu te cale inkwizycje i inne akcje to bedzie co lupic ;) no ale co alfa to alfa , posapiemy jeszcze ze 100 postow jak to malo przedmiotow wypada to moze zmajstruja cos w kodzie i bedzie lepiej :D

Raziel

Intermediate

• Send private message

12

Saturday, June 21st 2008, 1:00am

2 prefowane itemki? Powinni tego zabronić! Powinni zabronić grać osobom co mają takiego farta! Mi nadropiło sporo run (FEH'y i UR'yny), kilka maczug w tym 1 z soketem i kilka sandałów (też 1 soket)... Ale jednak w głębi serca cieszę się, że drop jest lipny... gra jest (IMO) ciekawsza :)
Boże, kiedy Dies Irae?

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

13

Saturday, June 21st 2008, 11:05am

1 feh i ur prosze :P
Wtedy bym miał "gorący powiew przodków"
niestety jeszcze nie mam armii by bić bossy :<

14

Saturday, June 21st 2008, 12:11pm

FEH i UR to żaden problem mam ich z 60 a nawet 2 THORy już znalazłem tylko potrzeba do tego jakiegoś pierścienia lub amuletu a niestety jeszcze żadnego nie widziałem nawet na forum :(

15

Saturday, June 21st 2008, 12:44pm

ja mam 3 sloty w butach, wiec będę miał niedługo ładowność jednostek +200% ^^

A nie zdobywam run bo nie chodzę na bossy bo armii brak do tego :<

16

Tuesday, June 24th 2008, 2:17pm

ja mam 3 sloty w butach, wiec będę miał niedługo ładowność jednostek +200% ^^

A nie zdobywam run bo nie chodzę na bossy bo armii brak do tego :<
nie za bardzo :P
w zapisie słów runicznych wkradł się mały błąd 8) zostało to poprawione.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

17

Tuesday, June 24th 2008, 5:36pm

To ja odświeżę pytanko z pierwszego postu. Znalazł już ktoś jakiś pierścień lub amulet??

18

Thursday, June 26th 2008, 9:52pm

Szumi będzie miał +10% ładowności;p Bo też to mam;p Zresztą zwojów mi wypadło dokładnie 10, 33 FEH, 13 UR, masa broni (teraz mam 8;p a kiedyś sprzedawałem sporo a nie wiedziałem że bardziej by się opłaciło w drugą ere wziąść) ze slotami, łuki, włucznie, maczugi. Do tego zwykłe sandacze i tylko jeden z prefiksem;p