Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 20.06.2008, 00:53

pierścień/amulet

znalazł już ktoś takie cudo?? :) czy tylko mnie te itemki omijają szerokim łukiem?? :D

2

Friday, 20.06.2008, 13:34

Może te cudeńka tylko w wyższych erach :?:

Bo ja tylko sandałki, pałki, hełmy i tarcze. Bez żadnych prefiksów :(

Może ktoś zna lokację z fajnymi rzeczami 8o

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Friday, 20.06.2008, 16:01

Może ktoś zna lokację z fajnymi rzeczami 8o
Zależy w czym gustujesz bo nie wiem czy ci się sexshop spodoba ;)
Co do pierścieni itp. to pewnie są od 2 epoki, chociaż porażającej ilości przedmiotów nie mam ;)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

jazon

Początkujący

Postów: 2

Skąd: a gdzie rzuci...

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Friday, 20.06.2008, 17:27

a gdzie Wy takie gadżety znajdujecie?:)Są jakieś pewne miejscówki?Gdzie grabić żżeby znaleść jakieś przedmioty?:P

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Friday, 20.06.2008, 17:56

To zależy skąd jesteś. W Warszawie sporo 'takich gadżetów' można znaleźć w pawilonach przy metrze Świętokrzyska. Prawdziwe zagłębie sexszopowo-kebabowe ;)

A co do dropów to zależy czego szukasz - jeśli run i zwojów to Gilgamesz i Goliat, a jeśli itemków to wilkołaki lub T-rex.
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

6

Friday, 20.06.2008, 18:04

Jakoś sobie radzę bez wspomagaczy :P ;)

Ale dzięki za podpowiedź odnośnie lokacji. Pójdę wlnąć przerośniętą jaszczurkę może mi się poszczęści :rotfl:

jazon

Początkujący

Postów: 2

Skąd: a gdzie rzuci...

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Friday, 20.06.2008, 18:09

Hehehe :thumbsup: Spoko może zawitam ;)

8

Saturday, 21.06.2008, 00:11

To zależy skąd jesteś. W Warszawie sporo 'takich gadżetów' można znaleźć w pawilonach przy metrze Świętokrzyska. Prawdziwe zagłębie sexszopowo-kebabowe ;)

A co do dropów to zależy czego szukasz - jeśli run i zwojów to Gilgamesz i Goliat, a jeśli itemków to wilkołaki lub T-rex.
Zgadzam się, Byłem w Maju w Wawie to na niewielkim obszarze naliczyliśmy około 7 kebabów i 11 Sexszopów xD Tam znajdziesz wszystko :p

Co do pierścionków, to w starożytności na 3-cim piętrze siedliska wilczków niezbyt coś leci (ale są ze slotami => surka xDD )
I love Smell of napalm in the morning.. :rotfl:

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Saturday, 21.06.2008, 00:19

Tak w ogóle to mi prawie nic nie leci xD Robię głównie portal 2, niedługo dobiję 2 hero i zacznę robić jaskinie 3. Jak do tej pory to z portalu 2 wypadła mi maczuga , tarcza i 9 run. 11na12 wypraw dziennie kończę wybiciem wszystkiego, więc szanse powinienem mieć :P
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Saturday, 21.06.2008, 00:36

To jest niestety moim zdaniem mała pomyłka, że z bossów drop przedmiotów jest aż tak znikomy :(
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

-_-<

Nierejestrowany

11

Saturday, 21.06.2008, 00:48

no przynajmniej przedmioty beda mialy spora wartosc jak wejda aukcje ;] choc tyle dobrego, mnie wypadly: sandaly, wlocznia, maczuga, drewniana tarcza, 3 scrolle, 11 run "(h)feh", z kolei znajomy z klanu dostal dwa przedmioty z prefixami... i przdmiot ze slotami i gdzie tu w morde jeza sprawiedliwosc ?:P, no trzeba liczyc na lud szczescia, tudziez zrobic przelew na konto teamu BW ;) [zartowalem !, zartowalem !, AAaaaa xP, *dead xP*], no moze w sredniowieczu te cale inkwizycje i inne akcje to bedzie co lupic ;) no ale co alfa to alfa , posapiemy jeszcze ze 100 postow jak to malo przedmiotow wypada to moze zmajstruja cos w kodzie i bedzie lepiej :D

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Saturday, 21.06.2008, 01:00

2 prefowane itemki? Powinni tego zabronić! Powinni zabronić grać osobom co mają takiego farta! Mi nadropiło sporo run (FEH'y i UR'yny), kilka maczug w tym 1 z soketem i kilka sandałów (też 1 soket)... Ale jednak w głębi serca cieszę się, że drop jest lipny... gra jest (IMO) ciekawsza :)
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

13

Saturday, 21.06.2008, 11:05

1 feh i ur prosze :P
Wtedy bym miał "gorący powiew przodków"
niestety jeszcze nie mam armii by bić bossy :<
I love Smell of napalm in the morning.. :rotfl:

14

Saturday, 21.06.2008, 12:11

FEH i UR to żaden problem mam ich z 60 a nawet 2 THORy już znalazłem tylko potrzeba do tego jakiegoś pierścienia lub amuletu a niestety jeszcze żadnego nie widziałem nawet na forum :(

15

Saturday, 21.06.2008, 12:44

ja mam 3 sloty w butach, wiec będę miał niedługo ładowność jednostek +200% ^^

A nie zdobywam run bo nie chodzę na bossy bo armii brak do tego :<
I love Smell of napalm in the morning.. :rotfl:

16

Tuesday, 24.06.2008, 14:17

ja mam 3 sloty w butach, wiec będę miał niedługo ładowność jednostek +200% ^^

A nie zdobywam run bo nie chodzę na bossy bo armii brak do tego :<
nie za bardzo :P
w zapisie słów runicznych wkradł się mały błąd 8) zostało to poprawione.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

17

Tuesday, 24.06.2008, 17:36

To ja odświeżę pytanko z pierwszego postu. Znalazł już ktoś jakiś pierścień lub amulet??

18

Thursday, 26.06.2008, 21:52

Szumi będzie miał +10% ładowności;p Bo też to mam;p Zresztą zwojów mi wypadło dokładnie 10, 33 FEH, 13 UR, masa broni (teraz mam 8;p a kiedyś sprzedawałem sporo a nie wiedziałem że bardziej by się opłaciło w drugą ere wziąść) ze slotami, łuki, włucznie, maczugi. Do tego zwykłe sandacze i tylko jeden z prefiksem;p

Podobne wątki