Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 05.01.2013, 13:02

Karawany kupieckie za punkty premium :D

Dzien gornika uswiadomil mi ze czasem mamy nadwyzki surowca ktorego nikt nie chce - np zlota w 6e - a brakuje uranu i tytanu - moze mozna bylo by wymienic np 10 zlota za 1 uran (taki stusunek) czy tez (200 zelaza) za 1 zlota karawane mozna bylo by zamowic raz na 48h zeby nie bylo za latwo i ludzie w ten sposob nie "uciekali z surka" za powiedzmy 1 dzien premium... - nie wiem to tylko luzny pomysl - ale mysle ze bylo by to fajne roziwzanie celem efektywniejszego wykozystywania nadwyzek - i pozwolilo by Tworcom na sfinansowanie rozwoju gry:D - Co o tym myslicie?

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "PENdzel" (05.01.2013, 13:18)


2

Saturday, 05.01.2013, 13:58

pomysl fajny :) ogolnie w tej grze handel nie jest zbyt rozwinieta opcja... no i tez 1 dzien premki to koszt do przyjecia

no ale na jakiekolwiek zmiany pewnie znowu rok/dwa bedzie trzeba czekac :P

3

Saturday, 05.01.2013, 15:01

jestem za o ile nie bedzie zadnych ujemnych np. do szansy na dropa albo expa.

4

Saturday, 05.01.2013, 15:30

Byłoby to rewelacją a także czymś nowym dla każdego
o ile zamiast tego
czegoś nie zabiorą oby NIE
nie zabierajcie
do gry tylko można wprowadzić coś nowego
by ja udoskonalić

skłaniam się do wypowiedzi Pendzla bo jest to dobrym pomysłem
i jestem jak najbardziej za tym aby do tego doszło w niedalekiej przyszłości


Administracja Moderatorzy
to kolejne wyzwanie w sam raz by udowodnić ze robicie coś dobrego dla gry
i dla graczy
nie pozwólcie długo czekać na
KARAWANY KUPIECKIE
dziękuje za uwagę
pozdrawiam sarecyn
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

BeataKujawy

Początkujący

Postów: 38

Skąd: Kraków-Włocławek

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Saturday, 05.01.2013, 19:42

dobry pomysł
w pełni popieram

6

Saturday, 05.01.2013, 22:11

podpisuję się pod pomysłem jest bardzo dobry :) wreszcie będzie można coś zrobić z zalegającą surką

7

Saturday, 05.01.2013, 22:16

hmm no jak mam 8kk saletry to rzeczywiście na event to masakra by była hahahhaa
dlatego będą bali się to wprowadzić i ja też się boję bo to będzie dla mnie zagłada > osoby mające 50kk saletry lub żelaza

8

Saturday, 05.01.2013, 22:27

ale takie "karawany" sa w kazdej onlinowce nolive :D

w Ogame (za antymaterie mozna sobie wymienic dowolna ilosc surowca = za randomiczny kurs raz lepszy raz gorszy), w the settlers onlne (dla przykladu: kamien mozna zamienic na marmur a marmur na granit - w zaleznosci co jest CI potrzebne :D)

inaczej mowiac - prawie kazda gra online ma taka mozliwosc wiec to zaden "swoezy pomysl" - ale sposob efektywniejszego zarzadzania surowica - inna sprawa ze teraz jak 6e traci metal czy krzem a nawet zloto to nie ma biedy - prawda? klazda epoka ma strategiczne surowce i kazda epoka ma surowce smieci - jesli sie zrobic tak zeby te smieci nabraly wartosci - wtedy bedziemy musieli niezle sie nafikac zeby ta surke ochronic :D to ma swoje wymierne ukierunkowanie strategiczne i podnosi grywalnosc - nie nalezy tego bagatelizowac :D

9

Saturday, 05.01.2013, 23:23

jestem na nie

zbedna surka zawsze moze byc nagroda dla nizszych/wyzszych epok ktore sobie to zamienia na drewno/zelazo itd

po zmianie pozostanie grabienie nieaktywnych kont ktore i tak psuja juz wystarczajaco gre


edit

moze to zbieg okolicznosci ale pomysl padl kilka dni po tym jak zaczalem podkradac systematycznie surowce zalozycielowi tematu

(te ataki to nic osobistego, potrzebuje 45mlnow zelaza na kolejny lvl kopalni)

10

Sunday, 06.01.2013, 00:12

Java - pomysl mielismy juz dawno - tylko go sformuowalismy wkoncu - a co do atakow? mam sie czuc wyrozniony? hehe latasz po nas wszystkich -gra na t2 stala sie nierowna - najpierw byles niby neutralny - nafarmiles sury czekales na event - wiedziales wczesniej o stolicach wszystko w nia wpapowales - pozniej ogloszono 2x zobonusowane stolice i nagle sie ujawniles - a teraz skok o kolejnych 10 leveli bud gl. - o ile dobrze licze to co na skanach wychodzi 650 czolgow 1850 piechoty - powiedz z kad miales na to rope - bo nie sadze zebys az tyle nagrabil - uczciwie - a na skanach z przed eventu jej nie bylo i nagle cudem sie te milony ropy zjawily ech.... - Twoje poczyniania i kazda grabierz jejs odnotowywana - za "wrogow" masz tylko nasz klan i nasza akademie - nie ma sily nawet jakbysmy CI ta rope dali cala to tyle bysmy nie wyrobili hehe - :D czy nie lepiej bylo by uczciwie pochandlowac i przy okazji dac zarobic tworcom - jak to jest w innych grach niz pushowac?

11

Sunday, 06.01.2013, 00:22

fakt obserwujemy Cię co dzień robimy po kilka skanów na dzionek
i co prawda w ostatnich 2 dniach urosło Ci 8 miliona złota także 2 i pół ropy
ciekawe ze wcześniej tego nie miałeś
a co do ataków
to jest gra na tym polega
i założę się ze Pendzlowi to wisi czy zrobisz atak na niego czy nie
podobnie jak i mi
zabieracie nam surke my zabieramy wam
i gramy dalej
grunt to dobra zabawa
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

12

Sunday, 06.01.2013, 00:23

a no i jeszcze w tej armii masz 2x roztopione skaly :D pieknie - mamy juz konta kasowac? :D jak mamy sie bronic? sury nie utrzymamy - nie schowamy zadnej ilosci przed Toba bedziesz chcial to wynieszesz wszystko :D jedyna metoda dajaca nam skromne szanse to wlasnie karawany! :D postawili bysmy od czasu do czasu jakas kopalnie :D tego nie powinienes sie bac :D

13

Sunday, 06.01.2013, 00:32

nie ważne co ma w tej armii
i jaka ma stolice
będą kolejne ewenty
my coś dobudujemy a jawa nie
dlatego ze są jakieś granice
kiedyś będzie potrzebować w ewencie po 5 milionów złota ropy na lvl
i się wyrównamy
i w tym czasie może coś też znajdziemy


ale fakt jest taki
skąd nabrałeś tyle surki na 2 dni przed ewentem
jak znam to była hojna zrzuta na cele dobroczynne
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

14

Sunday, 06.01.2013, 09:48

wlasnie przez takie mysle przegrywacie

interesuje was tylko to co jest dzisiaj a nie co bedzie za rok

jesli
bedzie mozna zamieniac surowce zbedne na te bardziej wartosciowe strace
caly doplyw zelaza i stane w miejscu a kazdy kolejny event bedzie
zmniejszal roznice miedzy nami

uwazam ze jesli chcecie dogonic najsilniejszych to przez ciezka prace i dobry plan a nie idac na latwizne


co do calej reszty... siedzialem w neutralnym klanie tak jak razor i sts ktorzy potem przeszli do was
zawojowalscie caly serwer i oglosiliscie sie panami jukatanu
nie powinno was zatem dziwic ze zmienilem klan na ostatni jaki jeszcze "walczyl" zeby sie troche zabawic


sama stolice rozwijalem na dlugo przed pierwszymi wzmiankami o jej
ulepszeniu z uwagi na to ze zdawalem sobie sprawe z braku mozliwosci
wybronienia pozostalych wiosek w razie oblezenia

a surke w niej chomikowalem tak:

Giełda - poziom 36Efekty budynku:
Limit handlu dla wioski zwiększony o 27568.

Następny poziom:
Koszt: 6 323 11010 116 9751 848 893354 401141 761924 447
Czas: 7 d. 9 godz. 47 min.

Limit handlu dla wioski zwiększony o 31703.


Zakłady chemiczne - poziom 45Wydobycie:1 326 /h

Następny poziom:
Koszt: 731 453914 3161 147 944
Czas: 10 d. 9 godz. 14 min. 54 sek.
Wydobycie:1 458 /h

stawialem jedne budynki wyzej od pozostalych zeby surowce magazynowac w ich budowie

15

Sunday, 06.01.2013, 10:38

nie chce się wtrącać ale ja miałem zaznaczony zamek 37 i 2 krzemy po 260000 uranu ile to już daje i zapomniałem anulować i poszło w piach a jak on miał tak po zaznaczone anulował to surka miał wiosce proste mi tyle surki przepadło i co zrobić teraz to bede zbierał i zbierał

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Hose" (06.01.2013, 11:14)


16

Sunday, 06.01.2013, 11:23

ty jawa u mnie koszt saletry to po 66k złota i ropy xD

17

Sunday, 06.01.2013, 17:25

Wszystkie zmiany które pozwalają szybciej rozwijać się tym którzy więcej pieniędzy przeznaczają na grę są niekorzystne. Niewiele jest gier w których każdy płaci tyle samo i ma takie same bonusy, TE jest taką grą i niech tak zostanie. Czyli ja zdecydowanie na NIE.