Nie jesteś zalogowany.

[ PUSHING ] Wycofany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 05.01.2013, 21:07

Wycofany.

Postać Dead_on_Arrival

Wycofany.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (05.01.2013, 22:11)


2

Saturday, 05.01.2013, 21:44

ID 23301
Login Dead_on_Arrival
Postać Dead_on_Arrival

Pracowity pushing przypadkowych graczy, w sumie za około około 33 000 PH, ban stały z możliwością odwołania się po 30 dniach.

To jakiś żart chyba... jak można pushować przypadkowych graczy?? Rozumiem że chodzi o złom, który kupowałem do 110 PH za sztukę. Tylko stało się to dlatego że przed eventem ceny złomu poszły strasznie w górę. Byli gracze którzy płacili jeszcze więcej, jeśli mógłbym kupować taniej to bym tak robił. Proszę przejrzeć sobie aukcje za ile chodził złom przed eventem i w dniach eventu. Co do sumy to też jest kompletna bzdura, nie potrafię dokładnie oszacować ile wydałem ale według mojej oceny 10 - 15k a na pewno nie 33k ponieważ ponad 25k wrzuciłem w wiercenie dziur by ze złomu wycisnąć jak najwięcej surówki. Dlaczego kupowałem złom tak drogo??
ŻEBY MÓC ROZBUDOWAĆ WIOSKI, PONIEWAŻ NIE POSIADAŁEM ARMII ANI WIELKI ZAPASÓW SURKI.

Miałem PH więc je wydawałem, bo to była dla mnie jedyna możliwość dogonienia lepszych graczy.
Czy więc team preferuje tylko tych najlepszych graczy?? skoro uniemożliwia innym rozwój??
W moje ocenie takie bany o tym świadczą.
Proszę o ponowne rozważenie sprawy.
Pozdrawiam
Dead

3

Saturday, 05.01.2013, 22:04

Tak, chodzi o te 30 kilka aukcji, gdzie dałeś ponad 100ph/sztukę. Po dokładniejszym przeanalizowaniu widzę, że tylko przebijałeś sztucznie podbite ceny, a przynajmniej w to wierzę.

Ban wycofany, przepraszam za zamieszanie!
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Saturday, 05.01.2013, 22:06

Proszę jeszcze uniewinnić Hosego to był czas szalony każdy walił ph ile tylko mógł :!:

5

Saturday, 05.01.2013, 22:08

dziękuję bardzo a teraz hosego też poprosimy !!!

6

Saturday, 05.01.2013, 22:12

Przebijałem bo to była jedyna mozliwosc zakupu złomu a 30 ba nawet 50 aukcji razy nawet 200 perków, choć za tyle nie kupowałem to daje 10k a nie 33k jak w temacie bana... różnica spora....

7

Saturday, 05.01.2013, 22:14

Od Hosego to się wpierw muszę dowiedzieć, czemu sztucznie zawyżał ceny...
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


8

Saturday, 05.01.2013, 22:21

Dziękuję:)