You are not logged in.

[ PUSHING ] Hose

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Saturday, January 5th 2013, 9:16pm

Hose

ID 1335
Postać Hose

Wielokrotne zawyżanie ceny rynkowej / próba pushingu - 3 dni.

Postać Apophis

Ban wycofany.

ID 7026
Postać darog83

Ban wycofany.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0

This post has been edited 3 times, last edit by "KruczoCzarny" (Jan 5th 2013, 11:05pm)

2

Saturday, January 5th 2013, 9:33pm

witam

a co ja takiego zrobiłem bo nie rozumiem

3

Saturday, January 5th 2013, 9:36pm

Kupowałeś bardzo dużo przedmiotów za cenę znacznie wyższą niż rynkowa, na przykład ;)
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
o_0

4

Saturday, January 5th 2013, 9:39pm

KruczoCzarny takich osób było mnóstwo na t1 i t2 co przepłacali wiadomo bob budowniczy ban stały to trochę przesada :(

Golem

Intermediate

• Send private message

5

Saturday, January 5th 2013, 9:41pm

Hallo co jest grane sam kupowałem za bagatelne ceny złom i co mnie też zbanujecie??..jak i pół serwa T1 i T2??? każdy ładował pH na złom ile wlazło żeby móc się rozbudować jak najwyżej :!: :!:

6

Saturday, January 5th 2013, 9:42pm

witam

nie ukradłem nikomu miałem to płaciłem a i tak mnie przebijali to ja mam być winny za co

7

Saturday, January 5th 2013, 9:49pm

chciał rozbudować wioskę na evencie czy to nie jest okoliczność znacznie łagodząca ?
okoliczności każdy znał i każdy chciał wybudować jak najwięcej
dead dostał 30 dni to dlaczego hose dostał bez odwołania ?
jestem za ułaskawieniem ich obu ponieważ to był event wyjątkowa sytuacja !!!

8

Saturday, January 5th 2013, 9:52pm

ja rozmawialem z hosem w dniu boba mowil ze przespal polnoc i mu sporo surki zabralo bo nie anulowal budowy , wiec specjalnie tego na bank nie robil, to dlaczego ban staly

9

Saturday, January 5th 2013, 9:53pm

witam

siedzę od rana prawie nie kradnę chce jak najlepszą wioske zrobić do walki a tu takie coś nawet ręce opadają może za dużo kupowałem ale kupowali więcej niż ja i ja ma być pokrzywdzony banem stałym

10

Saturday, January 5th 2013, 9:59pm

ja tez uwazam ze to przesada i nie powinno byc banow

zlom na aukcjach z dnia na dzien byl coraz drozszy i to bylo nieuniknione, w koncu kazdy chcial wybudowac jak najwiecej.
co zrobic jak chcesz cos kupic i ceny sa podbijane?

11

Saturday, January 5th 2013, 10:09pm

Dobra, chyba już wszystko wiem.

Hose zaczynał od ~100PH licytować złom, niejako sztucznie podbijając jego cenę. Mogę obstawić, że Apophis mniej lub bardziej przypadkiem wystawił w tym samym czasie kilka złomów, przez co wyglądało to jak push.

Hose - czemu zaczynałeś licytację złomu od ok. 100PH, gdy spokojnie mogłeś go kupić za 10 razy mniej?
Graj Muzyko!
o_0

12

Saturday, January 5th 2013, 10:13pm

ojojoj za co tu się kara ???

każdy kto miał PH i chciał się budować to kupował za taką cenę jaka mu odpowiada i ja się tu Hose wcale nie dziwię.

Kruczoczarny zerknij ile my wszyscy podczas tych dwóch dni przy kompach siedzieliśmy. Nie zdajesz sobie chyba sprawy ile czasu zajmuje bieżące śledzenie aukcji, a jak irytującym jest ciągłe otrzymywanie wiadomosci, że Twoja oferta zostala przebita i Ph do Ciebie wraca.

Ja dwa razy do pracy się spóźniłem klikając z rana aukcje i przebijając się z innymi twardzielami.

Hose jak i inni gracze chcąc oszczędzić swój prywatny czas ustawiali kwoty dla nich przystępne i przynajmniej wtedy ja miałem spokój i odpuszczałem sobie klikanie.

Jeżeli tak do tego podchodzimy to proszę sprawdzić wszystkie podpadające aukcje z tego okresu na T2 i zbanować każdego kto choć raz taki numer zrobił.

Obawiam się, że i ja popłynę, ale trudno, bo przy takim podejściu do graczy to zwyczajnie odchodzi chęć dalszej zabawy.

13

Saturday, January 5th 2013, 10:13pm

NIe iwme co jest puszowaniem ale eventy napedzaja koniunkture na rynku i tak sie dzieje wlasnie - podaz, popyt, poprostu ekonomii - inna sprawa ze trzeba bylo by przeanalizowac takaki w swoich koalicjach dla zgromadzenia najwiekszej ilosci surki na event - takie zagrania powinny byc karalne - a nie to ze ktos probowal kupic cos na rynku... ale to tylko moja opinia :)

14

Saturday, January 5th 2013, 10:14pm

witam

jak bym mógł to bym nawet za 1 ale nie ewencie dawałem 21 to za każdym razem mnie przebijali to dawałem wiecej i to samo a ja surke potraciłem po zaspałem za 2 razem boba bo jak był by pierwszy raz odpalony było by ok a potem już straciłem ponad 500 ty uranu a uran 6 erze na wage złota przepraszam za takie ceny żeby coś kupić musiałem coś dać jeszcze raz przepraszam nie będzie bobuw nie będzie kosmicznych cen

15

Saturday, January 5th 2013, 10:21pm

Ok, rozumiem, mniej więcej. Ale co mi powiesz o koncie darog83, którym gdzieniegdzie podbijałeś cenę?
Graj Muzyko!
o_0

Arlo

Intermediate

• Send private message

16

Saturday, January 5th 2013, 10:24pm

Każdy dawał jak najwięcej za złom z powodu eventu, jakby Hose dał 10 PH, albo nawet 50 to wiadomo, że byłby od razu przebity. Jak ktoś ma PH to dałby dużo więcej, aby tylko zyskać trochę surki i wybudować coś taniej i szybciej.

To nie był push. Podczas takich eventów ceny na aukcjach za złom rosną.

17

Saturday, January 5th 2013, 10:26pm

witam

ja nawet nie wiem kto to jest dawałem mało to mi przychodziło 50 wiadomości wszystko przebite i za każdym razem to ile tego można kasować raz za razem to dawałem już więcej i tam mnie przebijali

18

Saturday, January 5th 2013, 10:26pm

Rosną, ale popatrz sobie do archiwum - rzadko który złom osiągnął ponad 10PH, a maksymalnie do koło 50 dochodziło - prócz tych, gdzie udział brał Hose, które od 100 się zaczynają ;)
Graj Muzyko!
o_0

19

Saturday, January 5th 2013, 10:27pm

zgadza się nie ma co za dożo pisać złom to były surowce po przetopieniu a ph 5-6 era miała dozo po prostu był wyścig zbrojeń za każdą cenę hahhahaa :)

Golem

Intermediate

• Send private message

20

Saturday, January 5th 2013, 10:29pm

Nie wiem co Hose robił ale myślę że nawet jak przebijał z innego konta to nie należy mu sie ban stały za takie coś gracze gorsze grzechy popełniali i nie byli banowani na stałe