Nie jesteś zalogowany.

[ PUSHING ] Hose

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 05.01.2013, 21:16

Hose

ID 1335
Postać Hose

Wielokrotne zawyżanie ceny rynkowej / próba pushingu - 3 dni.

Postać Apophis

Ban wycofany.

ID 7026
Postać darog83

Ban wycofany.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (05.01.2013, 23:05)


2

Saturday, 05.01.2013, 21:33

witam

a co ja takiego zrobiłem bo nie rozumiem

3

Saturday, 05.01.2013, 21:36

Kupowałeś bardzo dużo przedmiotów za cenę znacznie wyższą niż rynkowa, na przykład ;)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


4

Saturday, 05.01.2013, 21:39

KruczoCzarny takich osób było mnóstwo na t1 i t2 co przepłacali wiadomo bob budowniczy ban stały to trochę przesada :(

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Saturday, 05.01.2013, 21:41

Hallo co jest grane sam kupowałem za bagatelne ceny złom i co mnie też zbanujecie??..jak i pół serwa T1 i T2??? każdy ładował pH na złom ile wlazło żeby móc się rozbudować jak najwyżej :!: :!:

6

Saturday, 05.01.2013, 21:42

witam

nie ukradłem nikomu miałem to płaciłem a i tak mnie przebijali to ja mam być winny za co

7

Saturday, 05.01.2013, 21:49

chciał rozbudować wioskę na evencie czy to nie jest okoliczność znacznie łagodząca ?
okoliczności każdy znał i każdy chciał wybudować jak najwięcej
dead dostał 30 dni to dlaczego hose dostał bez odwołania ?
jestem za ułaskawieniem ich obu ponieważ to był event wyjątkowa sytuacja !!!

8

Saturday, 05.01.2013, 21:52

ja rozmawialem z hosem w dniu boba mowil ze przespal polnoc i mu sporo surki zabralo bo nie anulowal budowy , wiec specjalnie tego na bank nie robil, to dlaczego ban staly

9

Saturday, 05.01.2013, 21:53

witam

siedzę od rana prawie nie kradnę chce jak najlepszą wioske zrobić do walki a tu takie coś nawet ręce opadają może za dużo kupowałem ale kupowali więcej niż ja i ja ma być pokrzywdzony banem stałym

10

Saturday, 05.01.2013, 21:59

ja tez uwazam ze to przesada i nie powinno byc banow

zlom na aukcjach z dnia na dzien byl coraz drozszy i to bylo nieuniknione, w koncu kazdy chcial wybudowac jak najwiecej.
co zrobic jak chcesz cos kupic i ceny sa podbijane?

11

Saturday, 05.01.2013, 22:09

Dobra, chyba już wszystko wiem.

Hose zaczynał od ~100PH licytować złom, niejako sztucznie podbijając jego cenę. Mogę obstawić, że Apophis mniej lub bardziej przypadkiem wystawił w tym samym czasie kilka złomów, przez co wyglądało to jak push.

Hose - czemu zaczynałeś licytację złomu od ok. 100PH, gdy spokojnie mogłeś go kupić za 10 razy mniej?
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


12

Saturday, 05.01.2013, 22:13

ojojoj za co tu się kara ???

każdy kto miał PH i chciał się budować to kupował za taką cenę jaka mu odpowiada i ja się tu Hose wcale nie dziwię.

Kruczoczarny zerknij ile my wszyscy podczas tych dwóch dni przy kompach siedzieliśmy. Nie zdajesz sobie chyba sprawy ile czasu zajmuje bieżące śledzenie aukcji, a jak irytującym jest ciągłe otrzymywanie wiadomosci, że Twoja oferta zostala przebita i Ph do Ciebie wraca.

Ja dwa razy do pracy się spóźniłem klikając z rana aukcje i przebijając się z innymi twardzielami.

Hose jak i inni gracze chcąc oszczędzić swój prywatny czas ustawiali kwoty dla nich przystępne i przynajmniej wtedy ja miałem spokój i odpuszczałem sobie klikanie.

Jeżeli tak do tego podchodzimy to proszę sprawdzić wszystkie podpadające aukcje z tego okresu na T2 i zbanować każdego kto choć raz taki numer zrobił.

Obawiam się, że i ja popłynę, ale trudno, bo przy takim podejściu do graczy to zwyczajnie odchodzi chęć dalszej zabawy.

13

Saturday, 05.01.2013, 22:13

NIe iwme co jest puszowaniem ale eventy napedzaja koniunkture na rynku i tak sie dzieje wlasnie - podaz, popyt, poprostu ekonomii - inna sprawa ze trzeba bylo by przeanalizowac takaki w swoich koalicjach dla zgromadzenia najwiekszej ilosci surki na event - takie zagrania powinny byc karalne - a nie to ze ktos probowal kupic cos na rynku... ale to tylko moja opinia :)

14

Saturday, 05.01.2013, 22:14

witam

jak bym mógł to bym nawet za 1 ale nie ewencie dawałem 21 to za każdym razem mnie przebijali to dawałem wiecej i to samo a ja surke potraciłem po zaspałem za 2 razem boba bo jak był by pierwszy raz odpalony było by ok a potem już straciłem ponad 500 ty uranu a uran 6 erze na wage złota przepraszam za takie ceny żeby coś kupić musiałem coś dać jeszcze raz przepraszam nie będzie bobuw nie będzie kosmicznych cen

15

Saturday, 05.01.2013, 22:21

Ok, rozumiem, mniej więcej. Ale co mi powiesz o koncie darog83, którym gdzieniegdzie podbijałeś cenę?
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


16

Saturday, 05.01.2013, 22:24

Każdy dawał jak najwięcej za złom z powodu eventu, jakby Hose dał 10 PH, albo nawet 50 to wiadomo, że byłby od razu przebity. Jak ktoś ma PH to dałby dużo więcej, aby tylko zyskać trochę surki i wybudować coś taniej i szybciej.

To nie był push. Podczas takich eventów ceny na aukcjach za złom rosną.


17

Saturday, 05.01.2013, 22:26

witam

ja nawet nie wiem kto to jest dawałem mało to mi przychodziło 50 wiadomości wszystko przebite i za każdym razem to ile tego można kasować raz za razem to dawałem już więcej i tam mnie przebijali

18

Saturday, 05.01.2013, 22:26

Rosną, ale popatrz sobie do archiwum - rzadko który złom osiągnął ponad 10PH, a maksymalnie do koło 50 dochodziło - prócz tych, gdzie udział brał Hose, które od 100 się zaczynają ;)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


19

Saturday, 05.01.2013, 22:27

zgadza się nie ma co za dożo pisać złom to były surowce po przetopieniu a ph 5-6 era miała dozo po prostu był wyścig zbrojeń za każdą cenę hahhahaa :)

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

20

Saturday, 05.01.2013, 22:29

Nie wiem co Hose robił ale myślę że nawet jak przebijał z innego konta to nie należy mu sie ban stały za takie coś gracze gorsze grzechy popełniali i nie byli banowani na stałe