Nie jesteś zalogowany.

Golem

Intermediate

  • "Golem" started this thread

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Saturday, 05.01.2013, 21:57

Petycja za zniesieniem Banów dla Deda i Hosego

Jak i dla reszty Graczy zbanowanych lub w najbliższym czasie takiej krzywdzie dotkniętych!!!
Dla mnie to jest niesłuszne podpisujecie się Ci którzy sądzą tak ja k ja, dla mnie to jakaś paranoja sam płaciłem bagatelne ceny za złom :!: :!:
Gramy w różnych obozach ale pora żeby się zjednoczyć :!: :!: :!:

2

Saturday, 05.01.2013, 22:01

podpiszę się
każdy na pewno rozumie dlaczego kupowali ten złom bo on wtedy był wart każdej ceny !!!
n

3

Saturday, 05.01.2013, 22:04

Również się podpisuję pod tym - ja akurat sprzedawałem na T2 i było mi to potrzebne i rozumiem jak ktoś miał grube tysiące PH a mógł za to mieć po przetopieniu dużo cennych w tym czasie surowców. Okres eventu pownienen być rozpatrywany w innych kategoriach

4

Saturday, 05.01.2013, 22:13

ja też bo są ofiarami a co z resztą graczy albo ukarani wszyscy albo żaden kupiło wielu i sprzedawało ale tylko po to by się wzbogacić lub nazbierać złomu na event więc banom mówimy nie hahahha :rotfl:

5

Saturday, 05.01.2013, 22:17

Panowie, spokojnie. Całe zamieszanie wynikło z tego, że Hose sztucznie podbił cenę przedmiotów. Petycji, wideł ani pochodni nie trzeba :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Golem

Intermediate

  • "Golem" started this thread

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Saturday, 05.01.2013, 22:21

Ok ja jestem spokojny tylko rozumiem Hosego po co klikac kilka razy i sie wkurw.. jak można raz postawić cenę i nikt nie przebije...." sam kilka razy przebiłem ponad 100 ph za złom bez dziurek bo było mnie na to stać

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Golem" (05.01.2013, 22:31)


7

Saturday, 05.01.2013, 22:35

Kruczy musisz chyba większość zbanowac, ja kupowałem za 30 i 40 ph złom w czasie eventu, a normalnie za 2ph. Jakbym był bogatszy to i za 200ph kupowałbym.

8

Saturday, 05.01.2013, 22:50

Tutaj też to napiszę:

Dla jasności - pod uwagę wziąłem tylko te aukcje, które pomimo eventu i tak wyglądały podejrzanie (średnia cena koło 10PH aukcji "okolicznych", podczas gdy Hose zaczynał licytację od 100PH). Mam nadzieję, że teraz jest już wszystko jasne :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Monday, 07.01.2013, 09:12

Nieprawidłowy dział -> closed.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker