You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Golem

Intermediate

• "Golem" started this thread

• Send private message

1

Saturday, January 5th 2013, 9:57pm

Petycja za zniesieniem Banów dla Deda i Hosego

Jak i dla reszty Graczy zbanowanych lub w najbliższym czasie takiej krzywdzie dotkniętych!!!
Dla mnie to jest niesłuszne podpisujecie się Ci którzy sądzą tak ja k ja, dla mnie to jakaś paranoja sam płaciłem bagatelne ceny za złom :!: :!:
Gramy w różnych obozach ale pora żeby się zjednoczyć :!: :!: :!:

2

Saturday, January 5th 2013, 10:01pm

podpiszę się
każdy na pewno rozumie dlaczego kupowali ten złom bo on wtedy był wart każdej ceny !!!
n

3

Saturday, January 5th 2013, 10:04pm

Również się podpisuję pod tym - ja akurat sprzedawałem na T2 i było mi to potrzebne i rozumiem jak ktoś miał grube tysiące PH a mógł za to mieć po przetopieniu dużo cennych w tym czasie surowców. Okres eventu pownienen być rozpatrywany w innych kategoriach

4

Saturday, January 5th 2013, 10:13pm

ja też bo są ofiarami a co z resztą graczy albo ukarani wszyscy albo żaden kupiło wielu i sprzedawało ale tylko po to by się wzbogacić lub nazbierać złomu na event więc banom mówimy nie hahahha :rotfl:

5

Saturday, January 5th 2013, 10:17pm

Panowie, spokojnie. Całe zamieszanie wynikło z tego, że Hose sztucznie podbił cenę przedmiotów. Petycji, wideł ani pochodni nie trzeba :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0

Golem

Intermediate

• "Golem" started this thread

• Send private message

6

Saturday, January 5th 2013, 10:21pm

Ok ja jestem spokojny tylko rozumiem Hosego po co klikac kilka razy i sie wkurw.. jak można raz postawić cenę i nikt nie przebije...." sam kilka razy przebiłem ponad 100 ph za złom bez dziurek bo było mnie na to stać

This post has been edited 1 times, last edit by "Golem" (Jan 5th 2013, 10:31pm)

7

Saturday, January 5th 2013, 10:35pm

Kruczy musisz chyba większość zbanowac, ja kupowałem za 30 i 40 ph złom w czasie eventu, a normalnie za 2ph. Jakbym był bogatszy to i za 200ph kupowałbym.

8

Saturday, January 5th 2013, 10:50pm

Tutaj też to napiszę:

Dla jasności - pod uwagę wziąłem tylko te aukcje, które pomimo eventu i tak wyglądały podejrzanie (średnia cena koło 10PH aukcji "okolicznych", podczas gdy Hose zaczynał licytację od 100PH). Mam nadzieję, że teraz jest już wszystko jasne :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0

Konrad

Administrator

• Send private message

9

Monday, January 7th 2013, 9:12am

Nieprawidłowy dział -> closed.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.

Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker