Nie jesteś zalogowany.

[analizowany] Transport

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 20.06.2008, 09:42

Transport

nie wiem czy to blad, czy moze czegos nie wiem, ale wyslalem armie z wioski do stolicy (4 dzikich) transportowali 400 kamieni, zaznaczylem automatyczny powrot i wszystko ok, tylko ze nie ma kameni nigdzie :), chyba gdzies po drodze w zamtuzach przepuscili, nie mozna ufac dzikim :)

czarny syn

Intermediate

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Friday, 20.06.2008, 11:46

z tego co widzę automatyczny powrót nie działa - zaznaczyłem - wyślij armię i automatycznie powróć i armia została w stolicy ;) więc raczej chodzi o ten automatyczny powrót

edit: a u mnie nie ;) czyli działa jak chce - u mnie koledzy zostają w stolicy i czekają - nie wiadomo tylko na co ;) spróbuję jeszcze wieczorem coś takiego zrobić i zobaczę czy już działa - bo wczoraj nie działało ;)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "czarny syn" (20.06.2008, 12:04)


3

Friday, 20.06.2008, 11:51

Dziwne ?(

Przed chwilą zrobiłem transport i powrót. Wszystko dział :thumbup:

4

Friday, 20.06.2008, 15:23

teraz wyslalem bez automatycznego powrotu i ok, sprobuje pozniej jeszcze raz z automatyczny, moze mi sie cos poprzestawialo :), ale 400 kameni zniklo napewno :)

czarny syn

Intermediate

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Friday, 20.06.2008, 21:53

no i naprawione - na bank nie działało jeszcze 2 dni temu ;P no chyba że jestem ślepy i jednak nie chciało zaznaczyc x

6

Monday, 23.06.2008, 16:45

Działało, bo ja tego używałem od kilku tygodni na alfie 1
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker