You are not logged in.

[analizowany] Transport

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, June 20th 2008, 9:42am

Transport

nie wiem czy to blad, czy moze czegos nie wiem, ale wyslalem armie z wioski do stolicy (4 dzikich) transportowali 400 kamieni, zaznaczylem automatyczny powrot i wszystko ok, tylko ze nie ma kameni nigdzie :), chyba gdzies po drodze w zamtuzach przepuscili, nie mozna ufac dzikim :)

czarny syn

Intermediate

• Send private message

2

Friday, June 20th 2008, 11:46am

z tego co widzę automatyczny powrót nie działa - zaznaczyłem - wyślij armię i automatycznie powróć i armia została w stolicy ;) więc raczej chodzi o ten automatyczny powrót

edit: a u mnie nie ;) czyli działa jak chce - u mnie koledzy zostają w stolicy i czekają - nie wiadomo tylko na co ;) spróbuję jeszcze wieczorem coś takiego zrobić i zobaczę czy już działa - bo wczoraj nie działało ;)

This post has been edited 1 times, last edit by "czarny syn" (Jun 20th 2008, 12:04pm)

3

Friday, June 20th 2008, 11:51am

Dziwne ?(

Przed chwilą zrobiłem transport i powrót. Wszystko dział :thumbup:

4

Friday, June 20th 2008, 3:23pm

teraz wyslalem bez automatycznego powrotu i ok, sprobuje pozniej jeszcze raz z automatyczny, moze mi sie cos poprzestawialo :), ale 400 kameni zniklo napewno :)

czarny syn

Intermediate

• Send private message

5

Friday, June 20th 2008, 9:53pm

no i naprawione - na bank nie działało jeszcze 2 dni temu ;P no chyba że jestem ślepy i jednak nie chciało zaznaczyc x

6

Monday, June 23rd 2008, 4:45pm

Działało, bo ja tego używałem od kilku tygodni na alfie 1
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker