Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 10.01.2013, 17:37

Bug??? - szpiegowanie-urlop ??

Witam.

E N G Y 15321 T2

mam pytanie i za razem być może zgłoszenie buga,

chodzi o szpiegowanie, którego dokonałem na gracza PRZODOWNIK 21919

w jaki sposób mając szpiegów idących na dwie wioski(bardzo wolnym kroczkiem ;) ) mógł gość uciec na urlop?? zazwyczaj wyświetla się opis, że z którąś wioską związane są akcje i nie dało rady...
czy coś się zmieniło czy to bug???

tu potwierdzenie szpiegowania: http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=20f75cb0f2

godzina zakończenia popołudniowa no a gość jest na urlopie od rana lub wziął go w nocy :/

straciliśmy kilka poziomów budynków przez jego naloty i uciekł bezboleśnie na urlop, kiedy nigdy wcześniej tak się w tej grze nie dało...

o co chodzi??
bardzo proszę o sprawdzenie tematu

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Thursday, 10.01.2013, 17:42

na urlop może iść bez problemu jedynie nie może usunąć wioski jak jest szpiegowana :P

także nie może zmienić epoki gdy jakaś armia go szpieguje ;)

3

Thursday, 10.01.2013, 17:57

chcesz mi powiedzieć że ludziska grają po kilka lat w gierkę, płacą premke regularnie a znajdzie się kilku graczy co zrobią kilka nalotów i uciekną na urlopik niezależnie od akcji prowadzonych na ich wioski???
to obłęd jakiś... nigdy nie dało się wskoczyć na ulop podczas akcji związanych z wioskami, jak również w tym czasie nie dało się przeskakiwać epok...

jeśli to prawda co piszesz to zastanawiam się w ogóle nad sensem kupowania premki...

4

Thursday, 10.01.2013, 19:01

tak

ENGY
jak szpiegujesz gracza może on załączyć urlop co innego zmienić epokę wiec to nie bug tylko wszystko oki :rotfl:

5

Thursday, 10.01.2013, 19:27

czyli bezkarnie można wybudować 50 bombek ze stolicy, śmignąć kilka razy tu i tam do ludzi co budują wioski 3 lata i potem spierniczyć na urlopik niezależnie od działań wojennych prowadzonych na wiosce???

stawiałoby to grę w bardzo kiepskim punkcie.... nieprzemyślanym całkowicie, zniechęcającym do gry nawet najdłużej grających :(
beznadzieja....

6

Thursday, 10.01.2013, 20:34

ostatnio jest to wałkowane ... \\
kto wymyślił te naloty ???

7

Thursday, 10.01.2013, 21:44

nie rozumiem komu ma to służyć wszystko??? bo na pewno nie tym co grają długo, płacą za utrzymanie serwa itp. bo tych właśnie tak podgryzają ci co sobie grają z doskoku bez premki i większych chęci do gry...
ale Facio pisze, że w 6 epoce jeszcze gorsza paranoja jest jak się ustawia dzieci gai
i buduje bez ataków, obli itp. a jak się nudzi to wysyłasz bombki i spadasz spowrotem na urlop na 36h i tak w kółko...


pytam więc: Kto to wymyślił i komu ma to służyć ?? bo chyba nie nam, graczom i sponsorom gry, tu jakieś cyrki normalnie się dzieją i dziwi mnie że nikt nic nie robi w tej sprawie

ps. ruszyło deczko tylko po ostatnich eventach jak widzę od 3 lat tylko w ostatnie eventy poczułem nowe runki i coś tam... nigdy wcześniej...
tu potrzeba częstych takich akcji żeby coś się działo i mniej beznadziejnych takich numerów jak opisane wyżej,
a co do ustrojów to albo mam możliwość ataków i obli albo wybieram ustrój że nie mogę robić takich akcji i gram sobie na lokacjach i zbieram runki i itemy...

to co teraz jest z ustrojami i całą lawiracją pomiędzy tym wszystkim to widzę że to jakaś porażka....

8

Friday, 11.01.2013, 00:55

ENGY poczytaj trochę forum to znajdziesz odpowiedzi na KAŻDE postawione w tym poście pytanie - osiemdziesiąt razy było to przerabiane już :S

9

Friday, 11.01.2013, 02:08

kolesie wykorzystali możliwość pisania i kulturalnej dyskusji, otrzymali odpowiedź bardzo rozsądną, logiczną, a teraz nic innego jak podsrywają z jakichś nowych kont na forum... bla bla bla... pajacyku, prawie każdy płaci za premium

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Friday, 11.01.2013, 09:18

Tak się ma gra bombkami.


stracone ---5 poziomy

strącone----628 poziomy



Wiadomo nikt nie chce grać na stolicy. Ale dzięki Świr za prowadzenie statystyk. On zapisuje swoje bombardowania, jego bombuje kilka osób. Niedługo w 6 epoce będą tylko stolice:D 25% szansy na zburzenie 1 budynku. Nie ma to jak równowaga w grze:)
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

11

Friday, 11.01.2013, 10:26

brakuje mi troche do pełnego obrazu statystyki lotów
na ile lotów spadło 5 budynków
a ile lotów wykonał Swir - no i armia lotnicza całkiem spora jest do 50 bomberów

zaraz padnie odpowiedz wiec uprzedze tak "kto niechce nalotów moze przejsc na bio " ale wtedy nie bedzie co ani kogo oblegac
administracja dała dwie szanse w postaci eventów budowlanych na postawienie wiosek z których mozna oble zalozyc a skorzystało z nich tylko kilku graczy , pora zastanowic sie na celem gry czy sa to obleżenia i zdobywanie wiosek ( m.in) czy simowanie w 6 ej na BIO (od simowania sa Dzieci Gai zdawałoby sie )

12

Friday, 11.01.2013, 11:10

Trzeba było się zastanowić nad tym wcześniej zabieraliście wioski na 1 lvl takie oble wam się podobają ?
Wasza strona też bombardowała i nic z tym nie robiliście

13

Friday, 11.01.2013, 11:25

no wlasnie robilismy , był rozejm na naloty ale o tym zapomieliscie , to Wy zaczeliscie latac nam to w sumie nie przeszkadza , przejdziemy na BIO pewnie pozniej albo predzej ale to tak naprawde nei ma znaczenia
i tak jestescie w czarnej d... z wioskami nam wystarcza po trzy wy nie bedziecie miec wiecej niz dwie , rozwijac sie bedizecie wolniej niz my bo niestarczy wam surki , 3 wioski bojowe i 4 łowieckie , tak wielu z nas sie taka gra spodoba :) ,
kazdy kto od was przejdzie do 6 ej dostanie obstawe i tyle wybuduje ile zdazy przez czas ochronki po przejsciu potem braknie mu surki taki widze scenariusz
mozna teraz to bledne koło przerwac ale wam na tym tez nie zalezy , wasza 4 ta i 5 ta epoka tez bedzie pewnie chciała kiedys przejsc do 6 ej ele po co myslec o nich dla Was licza sie jednostki i ich chore ambicje i "wspamiałe" pomysły na gre
ja w 4 ej epoce na stolicy zostałem i jakos nie płakałem z tego powodu ze mi zabierali wioski na 1 lvl , ( wtedy jescze MW i pozdrawiam z tego miejsc Lorda Victora któy złamał pakt i założył mi obla :) ) tylko grałem i bawiłem sie swietnie pomimo tego ze drop run był mniejszy nie było ochronek na druga wioske i DG nie było za to były oble , to samo było w 5 ej tez tracilismy wioski tylko tym razem na rzecz BC , szkoda ze nie chce sie Wam myslec tylko wolicie płakac do Administracji jacy to jestesmy zli i niedobrzy , a mam nadzieje ze Administracja nie bedzie wam jeszcze bardziej gry ułatwiac i ten ewent był ostanim takim budowlanym w którym "słabi mieli dogonic mocniejszych" ... tyle w temacie .... gramy dalej ...

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Friday, 11.01.2013, 18:36

no gra piękna BC zbombuje wszystkie wiochy przeciwnej koalicji i co zostanie?.... zabiera wiosek 1lvl co stolice będziemy sobie zabierać??/????

15

Friday, 11.01.2013, 18:51

Czemu nie myślałeś o tym wcześniej Panie Zatoń kiedy robiłeś naloty

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Friday, 11.01.2013, 19:38

Naloty?? jedynie na borgiego i odpuściłem .......za jakiś czas robiłem za nalot jaguara to tylko 1 na slotermana jeden na jaguara i jeden a kimiliroksanke po czym załatwiłem pakt o braku nalotów mizy PSD a Husarią więc nie pierd... głupot że ja rozwalam wam budynki, sami obraliście jakieś głupie rozumowanie "zwalimy ich bombkami i będzie OK i co zostanie same stolice i o co walczyć .....? odpowiedz mi na to?? jak chcesz mogę na t2 zrobić bombowanie ...i co wtedy i co mi zrobisz geniuszu????...zabierzesz stolice??/??..bo o zbombowaniu nie ma mowy

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

17

Friday, 11.01.2013, 19:43

Hallo Bolaksik czekam na odpowiedz i co zrobisz wypierdku?/?? brak ci słów???

18

Friday, 11.01.2013, 19:49

Za twoje naloty odpowiada cała koalicja na T1 i T2

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

19

Friday, 11.01.2013, 19:52

no to się zobaczy:)... kolacja na T2 grasz ze zdrajczykiem Melonim więc swego też bombujesz?/? :D

20

Friday, 11.01.2013, 19:58

Naloty?? jedynie na borgiego i odpuściłem

My pamiętamy i nie odpuścimy za to obrywa cała wasza koalicja