Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Friday, 11.01.2013, 20:01

naloty to dobra sprawa jak arsenał atomowy w realnym swiecie , kazdy je moze robic ale nikt ich niechce bo zaburzają rónowage sił i grożą koncem swiata , nikt ich niechce oprócz oczywiscie terrorystow i psycholi , tyle ze w realnym swiecie jednak z terrorystami sie walczy a psycholi zamyka

a my bolaks na przykład pamiętamy ze uczciwa gra nie mogłes nic osiągnąć i musiałeś oszukiwac , dlatego ju nie grasz na swoim koncie :) i dalej sobie nie radzisz :)

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

22

Friday, 11.01.2013, 20:08

no to popamiętasz mnie na t2 To Ci obecuje :D

24

Saturday, 12.01.2013, 17:34

kolejny przykład
czy to zawsze to wygląda jakby same dzieci grały w tę grę ?
nie umiem przegrywać zrobię kolesiowi nalot bo się doigrał
nie umiem przegrywać trzeba coś zmienić bo jestem w gorszej sytuacji i nie mogę się odgryść za nalot
fakt że obie strony mają czym bronić oble albo nie mają nie usprawiedliwia niczego
obrona przed nalotami 4 ery to też paranoja
5 era to samo ambonki 3 minuty i weź sobie wioche broń
skoro można odpowiedzieć na nalot to niech stolica traci ochronke na jeden budynek i można normalnie niszczyć tylko w odpowiedzi na nalot
czyli gracz a zrobił nalot graczowi b to gracz b może zrobić nalot na dowolną wioskę w odpowiedzi a stolica gracza a traci ochronkę typu tylko jeden budynek można zniszczyć , to 25% też można usunąć