You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

21

Friday, January 11th 2013, 8:01pm

naloty to dobra sprawa jak arsenał atomowy w realnym swiecie , kazdy je moze robic ale nikt ich niechce bo zaburzają rónowage sił i grożą koncem swiata , nikt ich niechce oprócz oczywiscie terrorystow i psycholi , tyle ze w realnym swiecie jednak z terrorystami sie walczy a psycholi zamyka

a my bolaks na przykład pamiętamy ze uczciwa gra nie mogłes nic osiągnąć i musiałeś oszukiwac , dlatego ju nie grasz na swoim koncie :) i dalej sobie nie radzisz :)

Golem

Intermediate

• Send private message

22

Friday, January 11th 2013, 8:08pm

no to popamiętasz mnie na t2 To Ci obecuje :D

23

Friday, January 11th 2013, 8:11pm

:rotfl:

24

Saturday, January 12th 2013, 5:34pm

kolejny przykład
czy to zawsze to wygląda jakby same dzieci grały w tę grę ?
nie umiem przegrywać zrobię kolesiowi nalot bo się doigrał
nie umiem przegrywać trzeba coś zmienić bo jestem w gorszej sytuacji i nie mogę się odgryść za nalot
fakt że obie strony mają czym bronić oble albo nie mają nie usprawiedliwia niczego
obrona przed nalotami 4 ery to też paranoja
5 era to samo ambonki 3 minuty i weź sobie wioche broń
skoro można odpowiedzieć na nalot to niech stolica traci ochronke na jeden budynek i można normalnie niszczyć tylko w odpowiedzi na nalot
czyli gracz a zrobił nalot graczowi b to gracz b może zrobić nalot na dowolną wioskę w odpowiedzi a stolica gracza a traci ochronkę typu tylko jeden budynek można zniszczyć , to 25% też można usunąć