You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, January 10th 2013, 5:37pm

Bug??? - szpiegowanie-urlop ??

Witam.

E N G Y 15321 T2

mam pytanie i za razem być może zgłoszenie buga,

chodzi o szpiegowanie, którego dokonałem na gracza PRZODOWNIK 21919

w jaki sposób mając szpiegów idących na dwie wioski(bardzo wolnym kroczkiem ;) ) mógł gość uciec na urlop?? zazwyczaj wyświetla się opis, że z którąś wioską związane są akcje i nie dało rady...
czy coś się zmieniło czy to bug???

tu potwierdzenie szpiegowania: http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=20f75cb0f2

godzina zakończenia popołudniowa no a gość jest na urlopie od rana lub wziął go w nocy :/

straciliśmy kilka poziomów budynków przez jego naloty i uciekł bezboleśnie na urlop, kiedy nigdy wcześniej tak się w tej grze nie dało...

o co chodzi??
bardzo proszę o sprawdzenie tematu

Golem

Intermediate

• Send private message

2

Thursday, January 10th 2013, 5:42pm

na urlop może iść bez problemu jedynie nie może usunąć wioski jak jest szpiegowana :P

także nie może zmienić epoki gdy jakaś armia go szpieguje ;)

3

Thursday, January 10th 2013, 5:57pm

chcesz mi powiedzieć że ludziska grają po kilka lat w gierkę, płacą premke regularnie a znajdzie się kilku graczy co zrobią kilka nalotów i uciekną na urlopik niezależnie od akcji prowadzonych na ich wioski???
to obłęd jakiś... nigdy nie dało się wskoczyć na ulop podczas akcji związanych z wioskami, jak również w tym czasie nie dało się przeskakiwać epok...

jeśli to prawda co piszesz to zastanawiam się w ogóle nad sensem kupowania premki...

4

Thursday, January 10th 2013, 7:01pm

tak

ENGY
jak szpiegujesz gracza może on załączyć urlop co innego zmienić epokę wiec to nie bug tylko wszystko oki :rotfl:

5

Thursday, January 10th 2013, 7:27pm

czyli bezkarnie można wybudować 50 bombek ze stolicy, śmignąć kilka razy tu i tam do ludzi co budują wioski 3 lata i potem spierniczyć na urlopik niezależnie od działań wojennych prowadzonych na wiosce???

stawiałoby to grę w bardzo kiepskim punkcie.... nieprzemyślanym całkowicie, zniechęcającym do gry nawet najdłużej grających :(
beznadzieja....

6

Thursday, January 10th 2013, 8:34pm

ostatnio jest to wałkowane ... \\
kto wymyślił te naloty ???

7

Thursday, January 10th 2013, 9:44pm

nie rozumiem komu ma to służyć wszystko??? bo na pewno nie tym co grają długo, płacą za utrzymanie serwa itp. bo tych właśnie tak podgryzają ci co sobie grają z doskoku bez premki i większych chęci do gry...
ale Facio pisze, że w 6 epoce jeszcze gorsza paranoja jest jak się ustawia dzieci gai
i buduje bez ataków, obli itp. a jak się nudzi to wysyłasz bombki i spadasz spowrotem na urlop na 36h i tak w kółko...

pytam więc: Kto to wymyślił i komu ma to służyć ?? bo chyba nie nam, graczom i sponsorom gry, tu jakieś cyrki normalnie się dzieją i dziwi mnie że nikt nic nie robi w tej sprawie

ps. ruszyło deczko tylko po ostatnich eventach jak widzę od 3 lat tylko w ostatnie eventy poczułem nowe runki i coś tam... nigdy wcześniej...
tu potrzeba częstych takich akcji żeby coś się działo i mniej beznadziejnych takich numerów jak opisane wyżej,
a co do ustrojów to albo mam możliwość ataków i obli albo wybieram ustrój że nie mogę robić takich akcji i gram sobie na lokacjach i zbieram runki i itemy...

to co teraz jest z ustrojami i całą lawiracją pomiędzy tym wszystkim to widzę że to jakaś porażka....

8

Friday, January 11th 2013, 12:55am

ENGY poczytaj trochę forum to znajdziesz odpowiedzi na KAŻDE postawione w tym poście pytanie - osiemdziesiąt razy było to przerabiane już :S

9

Friday, January 11th 2013, 2:08am

kolesie wykorzystali możliwość pisania i kulturalnej dyskusji, otrzymali odpowiedź bardzo rozsądną, logiczną, a teraz nic innego jak podsrywają z jakichś nowych kont na forum... bla bla bla... pajacyku, prawie każdy płaci za premium

Ole

Professional

• Send private message

10

Friday, January 11th 2013, 9:18am

Tak się ma gra bombkami.

stracone ---5 poziomy

strącone----628 poziomy

Wiadomo nikt nie chce grać na stolicy. Ale dzięki Świr za prowadzenie statystyk. On zapisuje swoje bombardowania, jego bombuje kilka osób. Niedługo w 6 epoce będą tylko stolice:D 25% szansy na zburzenie 1 budynku. Nie ma to jak równowaga w grze:)
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

11

Friday, January 11th 2013, 10:26am

brakuje mi troche do pełnego obrazu statystyki lotów
na ile lotów spadło 5 budynków
a ile lotów wykonał Swir - no i armia lotnicza całkiem spora jest do 50 bomberów

zaraz padnie odpowiedz wiec uprzedze tak "kto niechce nalotów moze przejsc na bio " ale wtedy nie bedzie co ani kogo oblegac
administracja dała dwie szanse w postaci eventów budowlanych na postawienie wiosek z których mozna oble zalozyc a skorzystało z nich tylko kilku graczy , pora zastanowic sie na celem gry czy sa to obleżenia i zdobywanie wiosek ( m.in) czy simowanie w 6 ej na BIO (od simowania sa Dzieci Gai zdawałoby sie )

12

Friday, January 11th 2013, 11:10am

Trzeba było się zastanowić nad tym wcześniej zabieraliście wioski na 1 lvl takie oble wam się podobają ?
Wasza strona też bombardowała i nic z tym nie robiliście

13

Friday, January 11th 2013, 11:25am

no wlasnie robilismy , był rozejm na naloty ale o tym zapomieliscie , to Wy zaczeliscie latac nam to w sumie nie przeszkadza , przejdziemy na BIO pewnie pozniej albo predzej ale to tak naprawde nei ma znaczenia
i tak jestescie w czarnej d... z wioskami nam wystarcza po trzy wy nie bedziecie miec wiecej niz dwie , rozwijac sie bedizecie wolniej niz my bo niestarczy wam surki , 3 wioski bojowe i 4 łowieckie , tak wielu z nas sie taka gra spodoba :) ,
kazdy kto od was przejdzie do 6 ej dostanie obstawe i tyle wybuduje ile zdazy przez czas ochronki po przejsciu potem braknie mu surki taki widze scenariusz
mozna teraz to bledne koło przerwac ale wam na tym tez nie zalezy , wasza 4 ta i 5 ta epoka tez bedzie pewnie chciała kiedys przejsc do 6 ej ele po co myslec o nich dla Was licza sie jednostki i ich chore ambicje i "wspamiałe" pomysły na gre
ja w 4 ej epoce na stolicy zostałem i jakos nie płakałem z tego powodu ze mi zabierali wioski na 1 lvl , ( wtedy jescze MW i pozdrawiam z tego miejsc Lorda Victora któy złamał pakt i założył mi obla :) ) tylko grałem i bawiłem sie swietnie pomimo tego ze drop run był mniejszy nie było ochronek na druga wioske i DG nie było za to były oble , to samo było w 5 ej tez tracilismy wioski tylko tym razem na rzecz BC , szkoda ze nie chce sie Wam myslec tylko wolicie płakac do Administracji jacy to jestesmy zli i niedobrzy , a mam nadzieje ze Administracja nie bedzie wam jeszcze bardziej gry ułatwiac i ten ewent był ostanim takim budowlanym w którym "słabi mieli dogonic mocniejszych" ... tyle w temacie .... gramy dalej ...

Golem

Intermediate

• Send private message

14

Friday, January 11th 2013, 6:36pm

no gra piękna BC zbombuje wszystkie wiochy przeciwnej koalicji i co zostanie?.... zabiera wiosek 1lvl co stolice będziemy sobie zabierać??/????

15

Friday, January 11th 2013, 6:51pm

Czemu nie myślałeś o tym wcześniej Panie Zatoń kiedy robiłeś naloty

Golem

Intermediate

• Send private message

16

Friday, January 11th 2013, 7:38pm

Naloty?? jedynie na borgiego i odpuściłem .......za jakiś czas robiłem za nalot jaguara to tylko 1 na slotermana jeden na jaguara i jeden a kimiliroksanke po czym załatwiłem pakt o braku nalotów mizy PSD a Husarią więc nie pierd... głupot że ja rozwalam wam budynki, sami obraliście jakieś głupie rozumowanie "zwalimy ich bombkami i będzie OK i co zostanie same stolice i o co walczyć .....? odpowiedz mi na to?? jak chcesz mogę na t2 zrobić bombowanie ...i co wtedy i co mi zrobisz geniuszu????...zabierzesz stolice??/??..bo o zbombowaniu nie ma mowy

Golem

Intermediate

• Send private message

17

Friday, January 11th 2013, 7:43pm

Hallo Bolaksik czekam na odpowiedz i co zrobisz wypierdku?/?? brak ci słów???

18

Friday, January 11th 2013, 7:49pm

Za twoje naloty odpowiada cała koalicja na T1 i T2

Golem

Intermediate

• Send private message

19

Friday, January 11th 2013, 7:52pm

no to się zobaczy:)... kolacja na T2 grasz ze zdrajczykiem Melonim więc swego też bombujesz?/? :D

20

Friday, January 11th 2013, 7:58pm

Naloty?? jedynie na borgiego i odpuściłem

My pamiętamy i nie odpuścimy za to obrywa cała wasza koalicja