Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 15.01.2013, 10:29

Równowaga w grze - naloty

Naloty prowadzone ze stolicy lub drugiej wioski ustroju BIO.
Pytanie do Adminów - dlaczego gracz grając na stolicy może jednym nalotem zniszczyć np 20 budynków a szasa zburzenia budynku w stolicy bez wzgledu na ilość bombowców wynosi tylko 25% - dla stolicy na mniej więcej 35 lvl - naloty odniosą skutek po byc może 6 miesiącach i to trwające po 24 g. na dobe , w tym samym czasie jeden gracz moze zburzyć kilkadziesiąt wiosek spokojnie do zera.
Skoro naloty ze stolicy maja taki skutek dajcie możliwość obrony przed takim nalotem - czas trwania nalotu z ambonki to ok 3,5 minuty lub zdejmijcie ograniczenie ze stolicy na 24 h po nalocie.

Na ten moment zakończyły sie wszelkie oblęzenia w 6 ej epoce i nie wydaje sie mi zeby kiedykolwiek znow się zaczęły a taki był chyba sens tej gry ??? budowanie i zdobywanie wiosek i walki armi ??

2

Tuesday, 15.01.2013, 10:35

Zniesienie ochronki na stolice po bombardowaniu jest dobrym pomysłem. Jak bombardujesz to i Ciebie w równym stopniu mogą zbombardować.

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Tuesday, 15.01.2013, 11:08

W innym wątku wkleiłem wynik Świra. Zreflektował się i przestał podawać ale podejrzewam że zdublował wynik tracąc 1 budynek.
I tak siedzę W DG więc na dzień dzisiejszy mnie to nie dotyczy, ale jest super.
Zakładamy nową wioskę 24h ochronki i rozwalamy z innych ambonek wycofując bombki na odpoczynek do chronionej wioski. I tak w koło Macieju.
Ja nie gram (logika Kalego) więc i wy nie pogracie.
Wiadomo stolic nie ruszy ale cały server 6 epoki grający na stolicach lub z 1 wioską w BIO super perspektywa:D
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

4

Tuesday, 15.01.2013, 11:32

Podpisuje się przy tym - jeżeli bombardujesz to szansa wynosi tyle co na każdej pozostałej osadzie. Otóż powiem dlaczego: administracja chciała dać możliwość odwetu za ataki 2 stronie konfliktu. Ale to chyba po prostu zwykłe odbicie piłeczki w 2 kierunku... Skoro ma być po równo to niech będzie taka zasada, która faktycznie sprawi, że bombardujący 3 razy się zastanowi zanim puści bombki..

5

Tuesday, 15.01.2013, 12:44

perspektywa całej 6 epoki na stolicach, wlasnie perspektywa co my w tej chwili w tej 6 robic? expic caly czas? tylko po co?

6

Tuesday, 15.01.2013, 12:49

cos cie troche ManOfGod nie rozumiem
ale chyba chodzi ci o to ze wy robic tylko expa tak ?? rozwiń moze myśl

7

Tuesday, 15.01.2013, 13:03

pije do tego podaj mi dlaszy sens grania w te w koncu np za 2-3 lata budynki beda tak drogie ze kazdy bedzie mial to samo i tylko stolice

8

Tuesday, 15.01.2013, 14:41

dlatego gra traci sens w tym momencie , ponieważ nie bedzie wiosek do oblegania , wszyscy przejda na BIO w obawie przed nalotami a tak jakies wioski by sie utrzymały , w koncu poziom wojsk by sie wyrównał i moze zaczęły sie jakies oblęzenia ale oblegac nie bedzie co i tak skonczy sie TE na 6 ej epoce

9

Tuesday, 15.01.2013, 16:03

Wiosek na 1 lvl jest bardzo dużo a Wy innych nie potraficie oblegać

10

Tuesday, 15.01.2013, 23:15

dlatego gra traci sens w tym momencie , ponieważ nie bedzie wiosek do oblegania , wszyscy przejda na BIO w obawie przed nalotami a tak jakies wioski by sie utrzymały , w koncu poziom wojsk by sie wyrównał i moze zaczęły sie jakies oblęzenia ale oblegac nie bedzie co i tak skonczy sie TE na 6 ej epoce
co za bzdury,
ostatnio pisaliscie, ze nigdy was nie dogonimy itd (lepiej nie bede konczyl)

11

Wednesday, 16.01.2013, 07:43

Na T 2 słabszy klan dogonił silniejszy i wcale nie musiał bombardować przeciwnika nalotami na ich rozbudowane wioski. Co do nalotów jedyna kwestia to nie można na nie odpowiedzieć jak ktoś ma BIO czy DG, ja już od roku na obu serwerach wiosek nie buduje i wystarcza mi rozbudowa stolicy.

12

Wednesday, 16.01.2013, 08:56

bo zeby nie bombardowac to trzeba jeszcze umiec grac :P
w mimo trzykrotnej pomocy Administracji ( dwa razy event budowlany i BIO ) wciaz nie potraficie grac
jakoś Sergio potrafił postawić stolice na wysokim poziomie w 1 evencie a reszta płakała , po drugim tez macie wysoko stolice a nic nie robicie oprocz nalotów które tak naprawde nic wam nie daja oprócz moze satysfakcji dla trzech graczy ktorzy lataja z bombkami
a co z reszta klanu ??? siedzi i czeka na co ?? kolejny event ?? dostaliście propozycje ale boicie sie ujemnego ???, co to za gra ??:)

a problemem jest brak możliwości rewanżu jak wczesniej pisał Rahl i nie tylko on

13

Wednesday, 16.01.2013, 10:17

Robert ci 3 gracze to cały klan bo tam sami multi są :D dlatego przestałem grać na t1 : nuda i nieuchronna wyniszczająca wojna na bombki...

14

Wednesday, 16.01.2013, 15:48

trzeba eskadry przeciwlotniczej !!!

15

Wednesday, 16.01.2013, 18:34

50 bombowców ma 3.5 minuty zeby doleciec do celu , eskadra mysliwców musiałby sie teleportowac

16

Wednesday, 16.01.2013, 18:58

dlatego racjonalność przepadła

17

Thursday, 17.01.2013, 07:44

Wojna praktycznie się skończyła. O czym BC również wie, ale nie powie tego nigdy na głos :P
Nie ma się o co bić, my nie mamy co u Was zdobyć. A Wy nie chcecie spróbować.
Macie kilka wsi na 4ym poziomie i jakoś ich Wam nie zabieramy, bo i nie ma po co.
Nalotami wyniszczycie słabsze wsie lub wsie słabszym graczom, ale najlepszych wiosek NIE TKNIECIE.
Spójrzcie wreszcie prawdzie w oczy: przegraliście wojenkę. I zacznijcie/my szukać nowych rozwiązań.

Jak pisał Robert: ja przeszedłem na BIO. Lobo przeszedł na BIO. Kilka innych osób również.
I gramy sobie niesamowicie spokojnie. Ale nie ma emocji w postaci oblegów.

18

Thursday, 24.01.2013, 13:15

Dla mnie już straciła sens bohaterowie pozaliczani, lokacje zrobione, następnej epoki nie będzie. Jedynie patrzeć jak wiochy doprowadzą do ruiny bombardowaniami. To po co grać ?( .

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

19

Thursday, 24.01.2013, 13:37

No naloty są zdecydowanie nie potrzebne

byłem kiedyś za nalotami ale widzę że tylko psują całą zabawe
dobrze chociaż że na T2 nie ma czubków co szaleją z bombkami

nawet jeśli miałby pozostac to powinna być opcja postawienia zniszczonych budynków po cenach takich jak w bobie, i w takim samym czasie

20

Thursday, 24.01.2013, 13:50

Zawsze byli tchórzami :D Ale trochę ich rozumiem. Przegrali wojnę i raczej się już nie podniosą więc się mszczą.