Nie jesteś zalogowany.

21

Wednesday, 23.01.2013, 11:48

Ok, to tak:

1. drop wpada na sam spód celowo - jak chcesz się do niego dostać MUSISZ się "odgruzować".

2. "stackowanie" to jeszcze gorszy pomysł.- przecież wtedy trzeba by było te przedmioty wczytywać za każdym razem...
A zaraz potem pojawi się pomysł "dzielenia kupek".
A na końcu ktoś się zapyta po co mu "stackowanie" skoro i tak 90% ma w oddzielnych "kupkach", bo przecież przedmioty różnią się pref/suf/ilością slotów...
Mielenie bazy przy każdym dropie by sprawdzić czy nie wrzucić dropu do którejś kupki itp itd.
O ile jest to proste i funkcjonalne przy skończonej liczbie przedmiotów (runy, scrolle) to w zbrojowni się już nie sprawdzi.

3. Wielkości obrazków, zapisałem sobie info, przy następnym patchu do TE przyjrzymy się tej sprawie i zobaczymy czy da się coś zrobić.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

facio

Intermediate

  • "facio" started this thread

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

22

Wednesday, 23.01.2013, 12:17

a jak wytłumaczyć to:
kupiłem dziś karabin i znalazł się w 3 szufladce a nie na końcu czy w pierwszej szufladce???

23

Wednesday, 23.01.2013, 12:33

Ponieważ przedmioty mają swoją datę i to na jej podstawie pokazywane są w określonej kolejności w zbrojowni.
Data to czas, w którym został wygenerowany przedmiot, czyli po prostu ktoś go wydropił.

facio

Intermediate

  • "facio" started this thread

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

24

Wednesday, 23.01.2013, 12:43

ooo dzięki wielkie
tego akurat nie wiedziałem

pozdrawiam

facio

Intermediate

  • "facio" started this thread

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

25

Monday, 28.01.2013, 10:49

sushi, to będzie cos zmienione w tej zbrojowni??

26

Wednesday, 30.01.2013, 23:07

zrobicie cos w tym, od bobam mineło trocha czasu i juz sie uzbierało kupe złomu
dzisiaj wpadl mi fajny wisiorek i musze wszystko teraz wszystko przetapiac zeby sie dokpac do niego
http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=d6eadb673a

27

Tuesday, 05.02.2013, 14:16

sushi, to będzie cos zmienione w tej zbrojowni??

Zbrojownia
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

28

Saturday, 09.03.2013, 20:45

a gdyby po kazdej skonczonej lokacji gdzie wpadl drop pojawiala sie wiadomosc (w stylu popup window lub cos podobnego) z pytaniem czy item(y) przeniesc na koniec listy dropienia czy tez wrzucic do specjalnej szufladki (ktora zostalaby stworzona i wgrana w nowym patch'u) do ktorej mialoby sie bezposrednio dostep bez przetapiania czegokolwiek ?

Jak dla mnie 4 pulki w zbrojowni sa srednio wydajnym sposobem na skladowanie itemow. Jakakolwiek zmiana tutaj bylaby super gestem ze strony adminow

29

Monday, 11.03.2013, 10:53

Z naszego pkt widzenia nie ma technicznej możliwości takiego sortowania bez rozwalenia całego kodu.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Podobne wątki