Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Tuesday, 22.01.2013, 13:09

Dzieci Gai

Ograniczenie do 1 wioski; nie mogę atakować i być atakowany.
Wszystko pasi
Tylko dlaczego nie mogę przenosić szurki? Ograniczenie do 10 jednostek jest bez sensu. Nie można przyzwoicie robić nawet lokacji przez to. 1 Hovera robi się ponad 30 min jeśli stracisz 4 nie odbudujesz żeby zrobić następną lokację.

Ograniczenie 10 jednostek jest nie uzasadnione. Jeśli nie mogę atakować, to nie ma znaczenia dla żadnego gracza ile tych jednostek wystawiam.
Ograniczenie ilości jednostek bez racjonalnego powodu utrudnia grę w tym systemie.

I pytanko co oznacza zwrot:
Zwiększony drop przedmiotów??
Ilościowy? jakościowy? ile zwiększony?

A i jest błąd w opisie
Koszt oraz koszt budowy budynków i kopalni zwiekszony 2-krotnie.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

2

Tuesday, 22.01.2013, 13:23

Cytat

Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D


Z tego co wiem to Ciebie nie można atakować, a ty innych możesz i właśnie dlatego jest ograniczenie po to abyś bez karnie armia z ładownością chociaż 100k komuś surki nie wynosił. Jedynie zwiększyłbym do 20 jednostek abyś miał 2 zestawy na LSy.

Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Tuesday, 22.01.2013, 14:01

Po 1 Sergio
Co ma znaczyć przedruk mojej stopki?
Po 2
Nie sprawdzałem ale fakt mogę atakować tylko kogo zaatakuje 10 jednostkami?
Lepiej znieść limit 10 jednostek w zamian za możliwość wysyłania ataków, lub zrobienie tak jak w przypadku nalotów.
24h na kontr ataki.
Przy jednej wiosce i podwójnym czasie budowania wystarczający straszak.

10 jednostkami i tak nikogo nie zaatakuje. A 10 to po pierwsze za mało na lokacje po 2 absolutnie nic nie są w stanie przenieść.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Tuesday, 22.01.2013, 14:19

przenieś sobie stolice w pobliże swojej drugiej wioski i przeniesiesz tymi 10 jednostkami szybciorem

5

Tuesday, 22.01.2013, 14:43

Chyba nie wiesz jakie są ceny, skoro mówisz, że da radę 10 jednostkami przenieść cokolwiek.

Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Tuesday, 22.01.2013, 14:56

Następny poziom:
Koszt: 1 693 178495 950425 100
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Tuesday, 22.01.2013, 15:07

I Panowie ja nie potrzebuje dyskusji z innymi graczami.
Tylko odniesienia się administracji.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

8

Tuesday, 22.01.2013, 16:14

to moze cos za cos, brak limitu jednostek, brak mozliwosci atakowania, niby to samo a dostaniesz co chciales

Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Tuesday, 22.01.2013, 20:32

Dokładnie to napisałem:
Lepiej znieść limit 10 jednostek w zamian za możliwość wysyłania ataków

I tak nikt nikogo tymi 10 nie zaatakuje:D Ktoś mi napisał że nie można atakować więc nawet nie sprawdzałem. Dopiero jak Sergio napisał sprawdziłem. Fakt atak poszedł. Tylko kogo mam atakować tymi 10? Nawet po złom nie ma sensu wysyłać.
A przenieść szurkę by się przydało
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

10

Wednesday, 23.01.2013, 11:32

Systemy "pasywne" działają we wszystkich epokach podobnie.
W zamian za nietykalność masz pewne utrudnienia.

Co do dropu, to z głowy nie pamiętam ale na forum było podawane bardziej szczegółowe info.

Dzięki za info odnośnie opisu, puścimy hot fixa na to.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Wednesday, 23.01.2013, 14:21

Sushi
10 jednostek to nie jest utrudnienie. To jest nie grywalne po prostu. Nie ma możliwości przenieść nic 10 jednostkami, nawet lokacji płynnie nie da się robić. Nie ma logicznego wytłumaczenia dla tego waszego pomysłu. Tak jak pisałem 10 jednostkami nikt nikogo nie zaatakuje się. Więc zabrać możliwość ataku a znieść limit w to miejsce.
Chyba że ta gra jest tylko po to żeby była a zrobicie wszystko żeby stracić graczy. Wprowadzacie zmiany, a gdy ktoś wam pokazuje błędy lub nie dociągnięcia, zamiast dyskutować stwierdzacie że nie bo nie. A jak pokazuje się wam nie wygodne fakty przemilczacie to.
Potem razem się dziwimy dlaczego coraz mniej ludzi w nią gra a nowych nie przybywa.

Ale mam pomysł na budynek do 3 poziomu jednostek wystarczy. Więc dołóżcie max poziom rozbudowy 3. W zamian za nietykalność nic nie możesz mieć.
I wiesz urlop też tak działa. Nikogo nie zaatakujesz nic nie wybudujesz lokacji nie zrobisz.
10 jednostkami nie wyrobisz się z lokacjami wyższego poziomu, nie wybudujesz wyższych poziomów budynków.

A twoja kompetencja mnie dobija

Co do dropu, to z głowy nie pamiętam ale na forum było podawane bardziej szczegółowe info.

Ja się nie pytam kolegi z klanu, żeby odpowiadać w ten sposób. Nie wiecie jak gra jest ułożona? Nie no super. Informacja z waszej strony powinna być jasna dopisana do opisu systemu lub w tutku. A nie gdzieś na forum
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio edytowany przez "Ole" (23.01.2013, 15:22)


12

Thursday, 24.01.2013, 09:41

A ja Tobie pokazuję, że podobne ewolucje działają we wszystkich epokach i nikt się nie skarżył.

Tak jest to uciążliwe... I tak miało być od początku.

Każda wioska pracuje na siebie.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Thursday, 24.01.2013, 10:58

Super
Jak w filmie Barei frontem do klienta:) Tam też tylko jeden był awanturujący się.

Nie pisz uciążliwe tylko odrealnione, uniemożliwiające normalną grę.

I nadal nie odpisałeś co to znaczy podwyższony drop. W tutku też nie widzę, zresztą tam ekspedycje klanowe są cały czas jako nowość.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Ole" (24.01.2013, 20:42)


Podobne wątki