You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Messiah

Unregistered

1

Friday, June 20th 2008, 3:33pm

Bug czy problem z totemem...

Otóż gdy chcę rozbudować totem i klikam na niego, wyskakuje mi informacja :

Można kolejkować tylko jeden budynek na danym polu!

Mimo, że kolejka budowania jest pusta...
Wie ktoś co tu nie gra?? ;(

This post has been edited 1 times, last edit by "Thorga" (Jun 20th 2008, 5:48pm)


2

Friday, June 20th 2008, 3:46pm

Mnie się tak zdarzyło kiedy pod ukończonym budynkiem pojawił się napis (zakończ)
Nie kliknąłem go a chciałem wybudować kolejny budynek tego typu.

Messiah

Unregistered

3

Friday, June 20th 2008, 3:50pm

Ok po kilku godzinach sie odblokował lecz...niestety, spadł do poziomu z którym zaczyna się gre...a przecież go nie niszczyłem ;( no cóż, chyba od nowa muszę go budować...

4

Friday, June 20th 2008, 3:54pm

Twórcy gry tak zrobili że nie można kolejkować tego samego pola. Jeżeli zależy ci tylko na budowie budynku na tym konkretnym polu to niestety musisz czekać aż się wybuduje i dopiero włączać budowę następnego poziomu.

5

Friday, June 20th 2008, 4:08pm

a moze wybudowales oltarz i nie przeszedles na inny ekran i od razy dales kolejne budowanie i jak gdyby nie zatwierdziles tej budowy i z tego powodu to sie tak zrobilo, a jesli tak to znalazles bug :P

Messiah

Unregistered

6

Friday, June 20th 2008, 5:43pm

eh

powiem jeszcze raz - krótko i zwięźle:
Nie budowałem NICZEGO; zbudowany był JEDYNIE totem (który spadł do podst. poziomu)... ogólnie nie robiłem nic, a totem nadal miał ten komunikat...ale teraz już go odbudowuję....

7

Friday, June 20th 2008, 5:44pm

Na pewno kliknąłeś niszczenie budynku - wtedy wszystko się zgadza:

Próbowałeś kliknąć rozbudowę - wyskoczyl ci komunikat, że nie można kolejkować tego samego budynku.
"Odblokowało się" po jakimś czasie, a poziom budynku ci spadł.

Jak nie wierzysz to możesz to przetestować.
Niszczenie budynku trwa kilka godzin, więc możesz to anulować.

PS - niszczenie budynku wyświetlane jest POD obrazem wioski, więc pewnie wiele osób klika to przez pomyłkę, a potem nie zauważa, że budynek jest niszczony i stąd mnóstwo tematów o bugu pt. "zniknął mi budynek".
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

8

Friday, June 20th 2008, 9:11pm

Popieram przedmowce. Kilkakrotnie zdarzylo mi sie wcisnac niszczenie. Pozniej ciezko to widac, ze sie niszczy ale da rade. Przede wszytkim jak nacisniesz budowe a nie ma ikonki na gorze to sprawdz na dole.


[edit]-literówka