Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Messiah

Nierejestrowany

1

Friday, 20.06.2008, 15:33

Bug czy problem z totemem...

Otóż gdy chcę rozbudować totem i klikam na niego, wyskakuje mi informacja :

Można kolejkować tylko jeden budynek na danym polu!

Mimo, że kolejka budowania jest pusta...
Wie ktoś co tu nie gra?? ;(

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Thorga" (20.06.2008, 17:48)


2

Friday, 20.06.2008, 15:46

Mnie się tak zdarzyło kiedy pod ukończonym budynkiem pojawił się napis (zakończ)
Nie kliknąłem go a chciałem wybudować kolejny budynek tego typu.

Messiah

Nierejestrowany

3

Friday, 20.06.2008, 15:50

Ok po kilku godzinach sie odblokował lecz...niestety, spadł do poziomu z którym zaczyna się gre...a przecież go nie niszczyłem ;( no cóż, chyba od nowa muszę go budować...

4

Friday, 20.06.2008, 15:54

Twórcy gry tak zrobili że nie można kolejkować tego samego pola. Jeżeli zależy ci tylko na budowie budynku na tym konkretnym polu to niestety musisz czekać aż się wybuduje i dopiero włączać budowę następnego poziomu.

5

Friday, 20.06.2008, 16:08

a moze wybudowales oltarz i nie przeszedles na inny ekran i od razy dales kolejne budowanie i jak gdyby nie zatwierdziles tej budowy i z tego powodu to sie tak zrobilo, a jesli tak to znalazles bug :P

Messiah

Nierejestrowany

6

Friday, 20.06.2008, 17:43

eh

powiem jeszcze raz - krótko i zwięźle:
Nie budowałem NICZEGO; zbudowany był JEDYNIE totem (który spadł do podst. poziomu)... ogólnie nie robiłem nic, a totem nadal miał ten komunikat...ale teraz już go odbudowuję....

7

Friday, 20.06.2008, 17:44

Na pewno kliknąłeś niszczenie budynku - wtedy wszystko się zgadza:

Próbowałeś kliknąć rozbudowę - wyskoczyl ci komunikat, że nie można kolejkować tego samego budynku.
"Odblokowało się" po jakimś czasie, a poziom budynku ci spadł.

Jak nie wierzysz to możesz to przetestować.
Niszczenie budynku trwa kilka godzin, więc możesz to anulować.

PS - niszczenie budynku wyświetlane jest POD obrazem wioski, więc pewnie wiele osób klika to przez pomyłkę, a potem nie zauważa, że budynek jest niszczony i stąd mnóstwo tematów o bugu pt. "zniknął mi budynek".
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

8

Friday, 20.06.2008, 21:11

Popieram przedmowce. Kilkakrotnie zdarzylo mi sie wcisnac niszczenie. Pozniej ciezko to widac, ze sie niszczy ale da rade. Przede wszytkim jak nacisniesz budowe a nie ma ikonki na gorze to sprawdz na dole.


[edit]-literówka