Nie jesteś zalogowany.

[ PUSHING ] GIZLO, Noe

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 28.01.2013, 14:05

GIZLO, Noe

ID 45586
Postać GIZLO

ID 2392
Postać Noe

Czarny Amulet za 18 000PH.
2013-01-24 04:00:00

14 dni za pushing.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


2

Monday, 28.01.2013, 20:24

Powód blokady: [Inne] Pushing ->

Dałem taką kwote bo nie mam czasu ciąle licytować chyba mogłem dać tyle na ile mnie było stać.Zostałem nie słusznie zablokowany.

Proszę o odblokowanie.

3

Tuesday, 29.01.2013, 09:59

gizlo, te amulety są warte max 800. Jakbyś dał 1k, może 2k PH to bym Ci uwierzył. Ale Ty dałeś 18 razy więcej!
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


4

Tuesday, 29.01.2013, 13:23

PUSHING ] GIZLO, Noe

nie wiem ile one są warte,nie było to zrobione specjalnie.jak sobie chesz.w takim razie proszę o zablokowanie konta na stałe i nie mam ochoty bawić się w tą gre,płacić za premium i czekać jak ktoś mnie za jakieś urojenia zawiesi.Pozdrawiam

Były gracz.

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Tuesday, 29.01.2013, 17:28

ejjj nie przesadzajmy że sa warte 2k
Na T2 kupiłem za prawie 4k bo ktoś na chama mnie przebijał

później jak odkopałem w złomie to sprzedałem jednego za 4,1k a drugiego za 2,8k
więc jesli ma ktos PH i bardzo potrzebuje to cena do 5k wydaje mi się sensowna

6

Tuesday, 29.01.2013, 20:08

Hm, 5K przy takiej argumentacji brzmi sensownie :)

Wciąż jednak nie jest to 18k ;p

Chyba wszystko wyjaśnione, więc temat zamykam.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0