Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

facio

Intermediate

  • "facio" started this thread

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Tuesday, 12.02.2013, 10:02

Mam pomysł na boba aby słabsi dogonili mocniejszych

robić BOBA np. co 2-3 miesiące i.........



1. czas trwania boba 1h - gracz miałby mozliwość włączenia go w godzinach

od 12 do 16 (mozna by było w ten sposób załatwic fejka i spokojnie budować)

2. kazdy gracz otrzymałby po np. 300k każdego surowca



wniosek:

-słabsi dogonili by w jakimś stopniu mocniejszych
-mocniejsi grabiąc tak jak do tej pory mieliby możliwość

postawienia kilku budynków
-gracze chętniej przeskakiwaliby do kolejnych epok
-itd... można wymieniać

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Tuesday, 12.02.2013, 10:05

tak i wydłużyć czas i koszt budowy od któregoś poziomu zamku np. 5 minut i dać nie 20% tylko więcej np 30%

facio

Intermediate

  • "facio" started this thread

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Tuesday, 12.02.2013, 10:06

no jest to rozwiązanie dla wszystkich odpowiadające

4

Tuesday, 12.02.2013, 11:09

a mi tam nie odpowiada
bo to wciaz nei zniweluje dysproporcji pomiedzy czołówka a reszta graczy to po piwerwsze a pomysł jest tyle samo warto co np danie graczom po awansie wiochy ( stolicy) na 20
lvl , dlaczego np tak nie zrobić , poza tym tu znow beda góra ci co maja surowce czyli ci co postawili wioski w poprzednim evencie albo ci co maja wiecej wiosek
czyli wiekszy przyrost surówki
event budowalany był dobry ale pierwszy , drugi był juz niepotrzebny mial zniwelowac dysproporcje a tak sie na dobra sprawe nie stało , proporcje wyrównałyby sie same tyle ze troche wolniej by to trwało , rok może troche mniej ale jednak a przy ewencie nei da rady , zawsze ktos bedzie pokrzywdzony

facio

Intermediate

  • "facio" started this thread

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Tuesday, 12.02.2013, 11:21

to dodać to co spirytusantus napisał

żeby powiedzmy od 20levela główego budynku zwiekszać procentowo czas i koszt

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Tuesday, 12.02.2013, 15:03

No bo to najlepszy sposób żeby słabsi gracze troszkę szybciej się rozbudowywali niż Ci co maja już spore mutanty we wszystkich epokach.
Bo jak się przy większych poziomach zwiększy czas i koszt budynków podczas boba to słabsi gracze będą troszkę doganiać silniejszych co z tym idzie nie będą tak odchodzić z tej gry bo będą mogli się jakoś już bronic .Więc będzie z kim powalczyć a nie ze za niedługo wszyscy będą mieli włączone Dzieci gai a inni zakończą grę.

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Tuesday, 12.02.2013, 18:48

I dobrze by było jak by zmienili co do atakowania nie o jedna epokę ale o dwie by się coś działo :)

facio

Intermediate

  • "facio" started this thread

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Tuesday, 12.02.2013, 18:57

no to zapewne nie przejdzie

9

Tuesday, 12.02.2013, 19:13

tak samo jak farmienie surki po odpowiednikach hehe
dysproporcji nie ma tylko na początku panowie
później zawsze ktoś płacze
ja mogłem płakać po pierwszym evencie bo przeskoczyłem do 5 na obydwu światach

facio

Intermediate

  • "facio" started this thread

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Tuesday, 12.02.2013, 19:26

ja w pierwszy event byłem w 4e i to daleko w d...

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Wednesday, 13.02.2013, 09:31

A tak ogólnie dlaczego słabsi mają doganiać silniejszych na siłę???
Dlaczego lepsi, lub starsi gracze mają być karani. A nowi i nieudacznicy bonusowani?

Nigdzie w żadnej grze czy życiu tak nie ma. Więc co wy tworzycie tak naprawdę?

Już chyba wystarczająco administracja wspomogła słabszych w postaci bezkarnych nalotów.
Może qwa od razu spalmy wszystkie wioski pow 30 poziomu. A każdy nowy na start niech dostanie wiochy na 25 poziomie.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Ole" (13.02.2013, 09:37)


12

Wednesday, 13.02.2013, 10:12

w imie równowagi ?? bo nie moze tak byc ze czesc graczy potrafiła pomysleć , przeskoczyc do 6 ej i sie uzbroic i nie dac sobie zabrac wiosek
trzeba teraz pomoc tym co sobie nie radza i nie umieja grac albo przespali czas zmian
uwaga to była IRONIA :/ albo jakos tak
Ole dobrze gada ale czesc graczy juz została ukarana za to ze mysleli z wyprzedzeniem teraz kolej na nastepnych

facio

Intermediate

  • "facio" started this thread

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Wednesday, 13.02.2013, 10:58

ale słabsi i tak nie dogonią silniejszych tylko zmniejszą troszkę dystans jaki ich dzieli

obie strony na tym skorzystają ponieważ potężni gracze też zbuduja kilka budynków
a słabsi i tacy co dopiero zmienili epoke będą mieli szanse postawić troszke tych budynków i jakoś szybciej wejść w rozgrywkę

a co do nalotów:
dlaczego na T2 ich nie ma?? (albo są jakieś pojedyńcze niemające znaczenia)
przecież Ci sami gracze graja co na T1 i jakoś sie da

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Wednesday, 13.02.2013, 11:38

Nie wiem Ole czemu kogoś nazywasz nieudacznikiem a może to dzięki mutantom że jak zbliżał się bob budowniczy to latali nawet po tych co dopiero przeszli do wyższej epoki po kilka a nawet kilkanaście ataków .Więc taki gracz nie mógł się rozbudować i od razu się go nazywa bez mózgiem bo nie myślał.Oczywiście mógł sobie stawiać ambonki żeby przenosić surke ale jakie by musiał mieć armie aby przenosić dużą ilość surki na rozbudowę żeby potem mógł walczyć z dużymi armiami.

Tak więc dla mnie to by było najlepsze rozwiązanie bo żaden słabszy gracz by nie dogonił tych co są przednim bo jemu tez by się zawyżało wszystko im większy poziom budynków.
Tak więc nie patrz tylko na siebie bo ja to bo ja tamto ale spójrz do przodu będzie z kim walczyć no chyba ze lepiej jak gracze rezygnują albo załączają Dzieci gai co z reszta Ty zrobiłeś .Wiem wiem to na pewno przez naloty ale sami do tego doprowadziliście że rzucaliście się na wioski na 1 poziomie i naloty tez robiliście bez karnie .

Tak jak Facio pisał na T2 były naloty nieraz ale teraz nie ma bo zawsze można się dogadać tylko trzeba mieć szefów takich co zabraniają robić naloty jak z T2 Greg u niego nie wolno było i nie wolno teraz a jak nie ma od nich to i od Hieny tez nie ma i z innych klanów.Małe przypadki się zdarzają raz na jakiś czas.

Więc powinniście się na T1 dogadać i grac normalnie bo przez takie wasze zachowanie z obydwóch stron gra tam powoli zanika sami popatrzcie jak gracze wola sobie być gajowymi niż grac normalnie chodź na pewno by chcieli..

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Wednesday, 13.02.2013, 11:56

SPIRYT nikogo celowo przerysowuje. A i ty zabierałeś wioski więc też się nie wybielaj. Bombardowałeś i byłeś bombardowany.
Dzieci Gai włączyłem przed Eventem ostatnim, a planowałem już jakiś czas, nie z powodu strachu, lecz zwykłego znudzenia i indolencji administracji.

Co nie zmienia faktu że nie mogę po prostu pojąć idei karania lepszych, wynagradzania gorszych, w jakimkolwiek znaczeniu tych słów.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Wednesday, 13.02.2013, 12:06

No to mogę Cie zdziwić jak pamiętam ani razu nikomu nie zabrałem wioski na 1 poziomie !! no chyba ze mówisz o zabraniu mi wioski przez Was na 1 poziomie a potem naloty chodź ja Wam nie robiłem a dostałem od Was .

Latałem z nalotami ale jak wiesz nie było ustrojów wtedy i każdy mógł mi oddać .Więc było wyrównane .

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

17

Wednesday, 13.02.2013, 12:12

Dobra nieważne.

Następny co od razu zaczął grę w 6 epoce.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

facio

Intermediate

  • "facio" started this thread

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Wednesday, 13.02.2013, 12:21

ejjj nie ten temat panowie

temat jest co do BOBA i proszę nie zaśmiecać nalotami jak każdego. Jak widzę każdy temat jest zaraz dyskusją o nalotach.. ehhh

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

19

Wednesday, 13.02.2013, 12:55

Ja pisałem na temat Boba.
Jeśli ma być to dla wszystkich taki sam. I koniec.
Nie rozumiem dlaczego mają być bardziej wspierani jedni a inni mniej.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

facio

Intermediate

  • "facio" started this thread

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

20

Wednesday, 13.02.2013, 13:10

no dla wszystkich taki sam

ale mi chodzi o to żeby był częściej i nie przez cały dzień tylko np. przez 30-60min
i aby gracz w jakimś przedziale czasowym (powiedzmy 12-16) mógł go sobię włączyć

i do tego aby każdy gracz (niezależnie czy ma stolice na 5 czy na 40) dostał jakąś pomoc w postaci wsparcia surowcowego np. 100k każdego surowca

wtedy gracze zaczynający przygode w nowej epoce mieli by ogromny bonus żeby jakoś zacząć prosperować