Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

-_-<

Nierejestrowany

1

Friday, 20.06.2008, 22:56

Anime otaku desu :P

Hydży ! i tak też swojego wątku doczekało sie anime dla jednych bajki dla głupich dzieciaków, dla innych realizacja ulubionych mang, dla fanow animacji gratka dla oka , czyli pisajcie co sie komu podoba ;] moze sie uda zrobic liste lepszego z gorszego czyli spis serii ktore warto obejrzec ;]

[tylko nie pisac mi tu a jakis pokemonach, bo rzuce klątwe ktorej efektem bedzie transformacja w neokida xP ]

to na poczatek:

=ghost in the shell the movie 2 (perelka ale trza obejrzec film pierwszy zeby wiedziec co sie dzieje :P, niestety film pierwszy nie jest tak wspanialy pniewaz zostal zrobiony kilka lat wczesniej..)
=texhnolyze (jak dla mnie pozycja obowiazkowa, osadzona w klimarach mafijno postapokaliptycznych)
=ergo proxy (rowniez osadzona w klimatach postapokaliptycznych, trzeba ogladac baaardzo uwaznie zeby sie nie zagubic w fabule :P)
=gintama (wyjatkowo smieszne ;], osadzone w przyszlosci z odrobina klimatow z edo :P)
=filmy z sagi final fantasy (bardzo dobra szata graficzna animacja 3d stoi na niezlym poziomie ;])
=vampire knight (jedna z bardziej oczekiwanych serii tego roku, vampiry i szkola.. multum bishonenow, zdecydowanie pozycja dla pan)
=library war (tez swieza tegoroczna seria dosc dziwne polaczenie kultu ksiazki z militariami, troche gagow reasumujac akcja + odrobina smiechu)
=strait jacket (krotka 3 odcinkowa seria OAV, jak to gdzies na jakims forum trafnie napisal harry potter spotyka iron mana, godne uwagi)
=shigurui (fabularnie troche mnie zawiodlo jednak graficznie prezentuje sie bardzo dobrze, era edo samuraje + duzo krwi + duzo przemocy)
=FLCL, Dead leaves i Trava ( trzy serie o dosc nie spotykanej kompozycji graficznej, bardzo pokrecone wybitnie nie kanoniczne :P)
=Romeo x Juliet (romansidlo, jak kocham ciebie ty kochasz mnie + troche akcji, akcja "niby" sredniowiecze ale pojawiaja sie pegazy i elementy magii, tylko dla fanow romansow)
=samurai champloo (seria o przyjazni trojga dosc przeciwnych osobowosci ktorych los sprowadza na wzajemne towarzystwo, samuraje + nawer efektowne walki + troche smiechu, niezle)
=animatrix (o tym slyszal chyba kazdy wiec nie bede sie tworzyl :P)
=beck (proza zycia, o kilku osobowosciach i bandzie muzycznym, dobra sciezka dzwiekowa ;])
=blood+ (dobry wampir, zle wampiry i duzo krwi :P jak ktos bardzo lubi BW ;p pozycja obowiazkowa :D)
=claymore (mieso krew demoniszcza i historia przedstwawicielki kasty claymore [takie tam poldemoniszcza :P])
=colorful (o damskiej bieliznie i o tym czego robic sie nie powinno w dosc humorystycznej oprawie, odc kruciuskie, polecam *szczegolnie dla pan, ale panowie tez sie posmieja* )
=gantz (daje do myslenia, wspolczesnosc, fabula alternatywy posmiertnej czyli "smiertelnej gry", + odrobina golizny, i troche szczelania :P)
=Gilgamesh (nie ma nic wpolsnego z TE :P,ciekawa graficznie o dwojce rodzenstwa i ich losach w steroryzowanym swiecie, niewybitne ale wciaga jak piwsko :P)
=Jin-Roh: The Wolf Brigade (bardzo dobre jak obejrzycie to sami dowiecie sie czemu ;],)
=kemonozume (o milosci zwyklego mezczyzny i "ludojada" pod postacia kobiety, pozycja obowiazkowa, ciutke inne graficznie :P)
=Last Exile (obejrzycie zobaczycie, bardzo dobra fabula, dwa krolestwa i grand stream czyli masa powietrza pozwalajaca na szybka jednak niebezpieczna komunikacje i gildia technologi wykorzystujaca owa sciezke, mnie sie podobalo :P )
=mononoke (kolejna perelka graficzna zrealizowana dosc niekonwencjonalnie, o przygodach dosc dziwnego egzorcysty)
=mushishi (brak akcji, proza zycia, kolejna perelka animacji)
=NHK ni yōkoso! (romansidlo o nastolatce i 22 letnim hikikomori "domatorze" czy jak to sie tam pisze :P + oczywiscie masa gagow)
=Nodame cantabile ( kolejne romansidlo tym razem w atmosferze muzyki klasycznej dzieki czemu jest w tej serii powiew swiezosci ;] jak zwykle w towarzystwie dobrego humoru)
=Sayōnara Zetsubō-sensei (dwa sezony, o nauczycielu pesymiscie i samobojcy jakich malo i jego przygodach ;] czyli ze nic nie moze sie udac :P dosc zabawne, swietne into, warto obejrzec)
=SoulTaker (bardzo dobrze skomponowana wizualnie seria, dosc pokrecona ;p)
=Vampire Hunter D: Żądza krwi (dobry film z elementem "wampira", pozycja obowiazkowa dla milosnikow BW ;p )
=Wolf's Rain (do obejrzenia :P)

= teraz ogladam macross frontier (cieszy oko, ciekawa fabula jak na pierwsze odc :P no i na pewno lakomy kasek dla milosnikow gundama ;] )

heh pewnie wyszedlem na mega anime swira :P no coz nie da sie ukryc ze troche sie tego naogladalem :P, dobrych seri jest multum wiecej jednak tylko tyle jestem w stanie wypisac na teraz mam nadzieje ze komus to sie na cos zda :P jedni lubia cos lepszego inni wola pokemony xD, no to pisajcie co tam dobrego obejrzeliscie :]

Ten post był edytowany 6 razy, ostatnio edytowany przez "-_-<" (21.06.2008, 01:08)


VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Friday, 20.06.2008, 23:25

Wymienie kilka :P
- Ghost In The Shell 1 bardziej mi się podobał, był porostu bardziej klimatyczny niż 2 ;)
- Cowboy Bebop - odprężające anime, w realiach świata przyszłości i głodnych (dosłownie xD) łowcach nagród, ma dobry klimat, jest pewnym odpowiednikiem Firefly`a (taki serial sci-fi ;) :P)
- Great Teacher Onizuka, serial o kolesiu, który należał do gangu i stwierdził, że chce zostać nauczycielem, ciekawe akcje, czasem prostacki humor, ale ogólnie jest beka, jak tu sie nie śmiać jak koleś stara się większość spraw rozwiązać siłą xD
- Darker Than Black - przeciętny serial, ma kilka dobrych motywów, opowiada o losach tzw. kontraktorów, osób, które posiadają nadprzyrodzone moce, jednak za korzystanie z tych mocy muszą wypełniać swój kontrakt np. jeden koleś za swoją moc musi uginać górne rogi książek, inny łamie sobie palce, wącha skarpetki itp. xD . Ma w miarę ciekawą fabułę.
- Code Geass - w miarę nowy serial (teraz leci 2 sezon), przypomina mi conieco telenowele xD, ma sporo wątków i dość bogaty świat. Ogólnie fabuła prezentuje się następująco: WIelka Brytania podbiła n państw i podzieliła je na strefy, Japonia została 11 strefą. Jest sobie ambitny bohater, który postanawia wyrwać siłą Japonię, aby później obalić króla WB i przejąć całą władzę. Z kolei jego kumpel z dzieciństwa znajduje się w armii brytyjczyków i stara się o to, żeby przejąć kontrolę od środka pod panowaniem WB z nim jako zarządcą. Wszystko w otoczce mechów, specjalnych umiejętności itp.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

-_-<

Nierejestrowany

3

Friday, 20.06.2008, 23:50

oj racja bebop klasyka ;] dla milosnikow anime must ;] jeszcze jak ktos lubi daft punk to polecam interstella 5555, GTO jakos pozostawilo po sobie pewien niedosyt tzn koniec zepsol wszystko :P, darker than black jest fajny ale nie jest ponad przecietny pod jakimkolwiek wzgledem, a code geassu to jeszcze ni widu :P ale ma wysokie noty wsrod internautow i podobno jest dobre ;]

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Saturday, 21.06.2008, 00:30

Anime, anime, ANIME!!!
Moja lista:
Dragon Ball, Naruto, Record of Lodoss War, Crest of the Stars, Hellsing i Hellsing: Ultimate, Cowboy Bebop, Slayers, Claymore, Avatar: the Last Airbender i Yataman ;)
To mniej więcej wszystkie moje ulubione animki, ale lista jest dosyć płynna i zmienia się jak trafię na coś nowego i fajnego :)
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

-_-<

Nierejestrowany

5

Saturday, 21.06.2008, 00:39

raziel dobrze ze nie wymieniles jeszcze pokemonow albo jakiejs tsubasy xD bo bym cie chyba ukrzyzowal :P DBZ = shit, tylko pierwszy sezon posiadal odrobine humoru cala reszta rownala sie mnie wiecej kto komu mocniej zasadzi kopa :P, naruto to dla mnie tez troche na poziomie pokemonow.. no ale moze z czasem cos sie zmieni i charaktery postaci stana sie bardziej dynamiczne.. bo sam pomysl byl fajny ale ile mozna ogladac podobny scenariusz ? moze jakby naruto urwalo noge albo reke to cos by sie stalo :P, yataman ma 1000 cos odc i kazdy odc jest taki sam praktycznie xD sa zli bandyci sa dobzi bohaterowie = zli bandyci robia kaboom i powstajesz grzybek nuklearny ^^ (ten grzyb to najlepszy element calej serii :P), recordow nie widzialem.. musze obczaic ;], crest zbyt szkaradny byl zeby go wogole ogladac :P, hellsing to kolejna obowiazkowa pozycja dla milosnikow wampirow ;],saga slayersow to tez jedna to jedna z pierwszych dobrych komedii o charakterze tele noweli ktora mi sie bardzo podobala, mozna objerzec ale w swietle dzisiejszych serii wypada uber blado ;s, avatar jest w telewizji.. nie jest zbyt ambitny.. takie pokemony.. ble.. wez zawez sie za jakies bardziej ambitne anime :P

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Saturday, 21.06.2008, 00:55

DB - pierwsze (poważniejsze) anime które obejrzałem :) na liście jest z sentymentu
Naruto - fajny pomysł, całkiem niezły humor, wbrew pozorom kilka odcinków ma pewną głębię, z wyjściem Shippudena znacznie się poprawiło
Yataman - po prostu mnie rozbraja... szczególnie ta piosenka :D
Record of Lodoss War - wciągająca historia, chociaż mógłby być lepiej narysowany
Slayers - sam nie wiem co mi się tu podoba, ale ma w sobie to "coś"
Avatar - znów wciągnęła mnie fabuła. Fakt, że jest to bajka dla dzieci, ale cóż... podoba mi się ^^
Crest - zgodzę się że wykonanie najwyżej przeciętne, ale ja rzadko kiedy zwracam na wykonanie dużą uwagę - znacznie ważniejsza jest FABUŁA która w tym przypadku mnie trzymała przy telewizorze co tydzień jak jeszcze Hyper istniał...

A co do pokemonów to swego czasu je oglądałem! Jak byłem miesiąc u rodziny gdzie był 1 telewizor i 10 letni brzdąc to co rano mnie tym katował X(

Ogólnie anime oglądałem sporo różnych, głównie na kreskówki.fani.pl a wyżej wymieniona lista za którą zostałem tak bezeczelnie zrugany ;) to to co mi w jakiś sposób zapadło w umysł :D
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

-_-<

Nierejestrowany

7

Saturday, 21.06.2008, 01:03

no dobrze juz dobrze :P Raz wybierz sobie cos z listy w pierwszym poscie np trava malo epizodow bardzo wyjatkowe ;] no ludzie pisac pisac jestem pewien ze wsod tych kilku k ludzisk co pociskaja w TE sa i tacy co ogladaja jakies dobre anime ;]

8

Saturday, 21.06.2008, 08:32

Ja też polecę kilka świetnych tytułów.
- Neon Genesis Evangelion (absolutne i niepodważalne arcydzieło, opowiada o dzieciach, które muszą stawić czoła Aniołom)
- End of Evangelion (pełnometrażowe podsumowanie serii)
- Death Note (każdy, którego imię zostanie wpisane do zeszytu śmierci, ginie; zeszyt trafia w ręce młodego, wybitnego studenta, który nie waha się go użyć)
- Elfen Lied (niezwykle piękna i smutna historia osadzona na tle niezwykłych mocy i brutalnych masakr)


I jeden przeciętny:
- Zombie Loan (jeden z nielicznych tytułów, gdzie zombie nie są bezmózgimi kreaturami rozmnażającymi się poprzez zęby; + za innowacyjność i humor)

-_-<

Nierejestrowany

9

Saturday, 21.06.2008, 12:54

-_-.. elfen lied to straszny paździerz :P do jednego wora wrzucili tam niemal wszystko..... NGE jest syte choc graficznie nie zachwyca ot za nowa to to produkcja nie jest ale wartaloby objerzec dla samej fabuly, death note nie bylby taki wspanialy gdyby nie pozostaly w nim przedstawione toki mysleniowe dwoch glownych bohaterow ;] takich cfaniakow to nawet w polsce nie ma :P, tak jak napisal poprzednik zombie loan to zapychacz czasu (nowego to tam jest niewiele, zombijacze i dwoch zabawnych glownych bohaterow ktorzy moga ujawnic swoja moc dopiero po wymianie rekoma xD, ale jesli ktos nie ma co robic to mozna zawsze obejrzec :P) co do macross frontiera do seria naprawde dobra tak mnie wessalo ze ciezko oderwac wzrok jak leci odcinek :P grafika stoi na dobrym poziomie efektowne sceny walk ladna scengrafia no i jakze spojna fabula ;] miodzio ;p

LoupReg

Początkujący

Postów: 4

Skąd: Pomerania

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Sunday, 22.06.2008, 11:36

to co widać po avku i sygnie - fan Hellsinga ,oprócz tego lubię full metal alchemist,Elfen Lied \m/ - jak zresztą większość osób piszących w tym topiku ,noi jak autor tematu Vampire Hunter .

11

Sunday, 22.06.2008, 17:13

DB - Jedno z pierwszych anime jakie oglądałem:P
Slayers - Tak jak wyżej,ogólnie całkiem,całkiem:P
Gundam Wings(Czy jak tam to się nazywało.:P) - Tak jak wyżej
Cowboy Bebop - Oglądałem,ale nie wciągnęło mnie to na tyle by cokolwiek z tego pamiętać.xD
Naruto - Fajne anime jak i również manga:D
Bleach - Jak wyżej
Hellsing - Oglądałem(Mangę też czytam:P)fajne choć mało z niego pamiętam xD
Chobits - Hmm.W sumie to oglądałem tylko 7 czy tam 8 odcinków bo zapomniałem obejrzeć reszty.xD Mangę czytałem całą.Ogólnie całkiem,całkiem:P
Saiunkoku Monogatari/ColourCloud Palace - Dobre,ale nie skończyłem jeszcze pierwszej serii.:P
Soul Eater - Fajne i ciekawe.:P Po obejrzeniu pierwszych dwóch epków myślałem że to jakaś parodia Bleacha:P
Yami no Matsuei - Choć oglądałem kilka odcinków to polecam;)

I na końcu siódemeczka(A na początku w tym miejscu była czwóreczka:|) najfajniejszych anime jakich oglądałem moim zdaniem:p
Love Hina - Nie wiem czemu ale mi się podoba:P Musiałem se aż mangę kupić po obejrzeniu tego.xD
Death Note - Lubię po prostu anime w tym klimacie:P Mangę zbieram:P
Elfien Lied - Bardzo fajne anime choć krótkie,jak większość fajnych anime.;)
Black Lagoon - Też bardzo fajne anime:P Fajniejsze od takiego Naruto czy Bleacha które są tasiemcami:P
Ergo Proxi - Jak wyżej:P Na dobrą sprawę to go nie skończyłem xD
Nazwa nieznana - Niestety nie pamiętam nazwy:/ Leciało to kiedyś na Hyper. Byli tam piloci z jakąś tam mocą którzy sterowali takimi robotami i każdy z nich miał mechanika.Mechanik głównego bohatera był dziewczyną z różowymi włosami(O ile dobrze pamiętam?) z kocimi uszami?No po prostu takimi nieludzkimi włosami.XD Jeśli ktoś zna tytuł tego anime to niech poda:P

I najfajniejsze:

Darker Than Black- Superexstramegahiperwypas:D Bardzo mi się to anime podoba,choć jest krótkie:/

Coś tam jeszcze oglądałem ale nie będę już przynudzał.:P

Edit: Ale te emotki walą po gałach.:D
Edit kolejny:Musiałem jeszcze coś dodać:P
Edit i jeszcze jeden:Jeszcze jedną rzecz musiałem dodać:P
Edit mam nadzieje że ostatni-.-:Literówki

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio edytowany przez "Vern" (22.06.2008, 17:26)


-_-<

Nierejestrowany

12

Sunday, 22.06.2008, 17:40

no super ze ktos cos napisal ale piszcie jaki gatunek anime to jest a nie to= fajne , to-też :PP tez ogladalem co cus z pilotami ale nie pamietam nazwy :s to sie w kosmosie bodajze dzialo :P i ciagle walczyli mechami :P, a co do black lagonn to trzeba obejrzec oba sezony drugi zowie sie black lagoon : second barrage, gatunek = czysta akcja ;] bardzo znosne, soul eater to tez taki troche jakby plagiat kilku innych serii ale da sie ogladac choc troche ocieka glupota to troche smieszne jest :P

13

Sunday, 22.06.2008, 17:43

Gatunek?Musiał bym sprawdzić każde z tych anime po kolei.xD Mnie tam gatunek nie obchodzi:P Jestem połowie drugiego sezonu Black Lagoona;)

Edit: A co do anime którego nie podałem nazwy,to ja to oglądałem z 4-5 la temu.;)

-_-<

Nierejestrowany

14

Sunday, 22.06.2008, 17:53

no fakt poza soul eaterem i odwiecznymi tasiemcami: naruto i bleachem to swiezoscia nie powialo :P ja juz nie bede wiecznie komentowal serii o ktorych piszecie bo to bez sensu, w koncu opinia jest jak dziura w du**e , kazdy ma swoja :P

Ikkitōsen: Great Guardians - 3 sezon mordobicia/bielizny i golizny, jak ktos lubi cycki i inne atrybuty pan o doskonalych firgurach i troche mortal kombatu to polecam :P

i bardzo dobry portal w miare na czasie gdzie mozna odnalezc wiele tytulow i kazdy cos znajdzie dla siebie: http://azunime.net

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Sunday, 22.06.2008, 19:18

Tak wogóle zaczałem oglądać Full Metal Panic, całkiem niezły, przynajmniej 1 sezon ;). Ogólnie nic odkrywczego, ale nie przypominam sobie tak dwóch skrajnie przerysowanych postaci w jakimś innym anime xD - mam na myśli 2 głównych bohaterów, wojskowego, który wszystko wszędzie zawsze kojarzy z wojskiem i wypełnia WSZYSTKO na rozkazy i z drugiej strony laska, którą ma bronić, skrajnie emocjonalna, wybuchowa i nieopanowana. Z regóły nie bawią mnie takie motywy ale ten jest naprawdę niezły. Co do świata - świat mechów połączony z hmm "magią" :P, tajna organizacja ble ble ble... Takie do rozerwania się ;)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

16

Sunday, 22.06.2008, 20:33

Nazwa nieznana - Niestety nie pamiętam nazwy:/ Leciało to kiedyś na Hyper. Byli tam piloci z jakąś tam mocą którzy sterowali takimi robotami i każdy z nich miał mechanika.Mechanik głównego bohatera był dziewczyną z różowymi włosami(O ile dobrze pamiętam?) z kocimi uszami?No po prostu takimi nieludzkimi włosami.XD Jeśli ktoś zna tytuł tego anime to niech poda:P
Gundam Wing?

17

Sunday, 22.06.2008, 21:01


Nazwa nieznana - Niestety nie pamiętam nazwy:/ Leciało to kiedyś na Hyper. Byli tam piloci z jakąś tam mocą którzy sterowali takimi robotami i każdy z nich miał mechanika.Mechanik głównego bohatera był dziewczyną z różowymi włosami(O ile dobrze pamiętam?) z kocimi uszami?No po prostu takimi nieludzkimi włosami.XD Jeśli ktoś zna tytuł tego anime to niech poda:P
Gundam Wing?
W swoim poście wyżej wymieniłem Gundam Winga,więc to nie to.:/

-_-<

Nierejestrowany

18

Sunday, 22.06.2008, 21:04

gundam ma od zasmarkania sezonow, to bylo cos takiego nijakiego :P, obejrzyj pozniej drugi sezon Vern jest duzo bardziej komedia i duzo mniej powazny ^^ jak dla mnie drugi sezon jest 100 razy leszy niz pierwszy ;p

kolejna dobra pozycja: witch hunter robin | akcja,sf, znosna kreska jak na rok produkcji
zaczolem tez ogladac fate/stay night ale nie dalo rady ogladac dalej niz 5 odc...
jeszcze jedna ciekawa seria nawet ma troszku oryginalu: Serial Experiments Lain | dramat psychologiczny, cyberpunk, o 14 letniej dziewoji i necie :P

i jeszcze jedno :P - Windy Tales | proza zycia, srednio z akcja srednio z humorem :P no bo w koncu proza zycia nie ? :P bardzo dobry eksperyment graficzny, dla fanow animacji obowiazkowa pozycja

edit ktorystam: Tengen toppa Gurren Lagann | sf, komedio=dramat, z kuzni gainaxu = cos dobrego ;] calkiem przyjemnie sie olgada mozna sie posmiac troszku i cos jeszcze .. ;)

edit ktorystam +1: Trigun | komedio=dramat, sf, fabula wymiata nawiekszych zatwardzialcow w niesmianiu sie ;p, jak na rok prdukcji ladna szata graficzna

Trinity Blood: Genesis | horror, sf, wampiry ^^, wampiry + kosciol + postronne ogranizacje i przygody ksiedza-wapira xD

i juz obiecuje ostatnie.. [na dzis :P] Speed Grapher | dramat, produkcja studia gonzo = niezla grafika, posiada bardzo dobra sciezke dzwiekowa, choc troche srednio mnie sie spodobalo, ze wzgledu na mala niespojnosc fabuly, ale jak najbardziej da sie ogladac, choc studio gonzo nie slynie z majstersztykow fabularnych Speed Grapher jest chyba jedna z bardziej udanych pozycji w ich wykonaniu

Ten post był edytowany 5 razy, ostatnio edytowany przez "-_-<" (22.06.2008, 21:30)


19

Monday, 23.06.2008, 11:53

gundam ma od zasmarkania sezonow, to bylo cos takiego nijakiego :P, obejrzyj pozniej drugi sezon Vern jest duzo bardziej komedia i duzo mniej powazny ^^ jak dla mnie drugi sezon jest 100 razy leszy niz pierwszy ;p
Wiem że Gundam ma wiele sezonów,ale jestem pewien że to nie był Gundam:/ Chodzi ci o drugi sezon Black Lagoon? To napisałem wyżej że jestem mniej więcej w połowie:P Hmm. I sto razy lepszy to on nie jest,jeśli w ogóle jest lepszy do pierwszego.:P Ale każdy ma swoje zdanie jak to wcześniej ujołeś:P

-_-<

Nierejestrowany

20

Monday, 23.06.2008, 15:47

Nie pisalem o black lagoonie tylko o full metal panic fumofu !(bojowe kostiumy chomika sa za mocne xD) :P drugi sezon to bardziej komedia niz to cale wojskowe dzialania antyterrorystyczne :P a black lagoon jest dobre jako calosc ale ogladac drugi sezon bez pierwszego to jak zabierac sie za modyfikowanie jadra linuxa bez znajomosci terminalu :P wlasnie zaczolem ogladac magikano taka komedyjka obejrzalem az 1 odc wiec narazie nic nie powiem no moze grafika jest sredniawa ale moze bedzie smieszne :P no i TOKKO 13 odc o ludziach i demonach przenikajacych z "drugiej strony" 12 wybrancach itd itp troszku dlugo by to tlumaczyc zobaczycie obczaicie :P, w kazdym razie duzo walk odrobina golizny gdzieniegdzie jakis gag, reasumujac znosne ale bez rewelacji.