Nie jesteś zalogowany.

[ PUSHING ] BógWojny, Klakier

GodOfWar

Początkujący

Postów: 43

Skąd: Hell

  • Wyślij prywatną wiadomość

21

Sunday, 24.02.2013, 16:35

Pozostali też mogą liczyć na to, że jakiś dziany kolo kupi ich surke za lepszy hajs. Ale czemu oberwało się i mnie? Dlatego, że nie zgłosiłem tego, że dostałem więcej PH? Nie musze się znać na cenniku, żeby wystawiać itemy na rynek, bo na ich kupno nie mam wpływu. Nie wiedziałem, że się wgl da zgłosić coś takiego (co dla mnie jest przesadą z 7dniowym banem) i nadal bym nie wiedział gdyby mnie koledzy z T2 nie uświadomili.

22

Sunday, 24.02.2013, 17:21

po odblokowamiu

bedę zgłaszał każdą inną transakcję którą zauważę która będzie przekraczać normy

23

Monday, 25.02.2013, 08:38

blokada

nawet lepiej że mam bloka
założyłem konto na Jukatanie i tam pogram od początku
a tu jak blok się skończy wcisnę urlop bo ta gra w 6 epoce to nie gra tylko żenada gra się juz nie rozwija

24

Monday, 25.02.2013, 11:14

Brak znajomości regulaminu nie zwalnia od jego przestrzegania.
Według Tabeli Kar minimalny okres bana za tego typu działanie to 7 dni.

Mi jest naprawdę przykro Was banować i bynajmniej nie sprawia mi to radości. Chciałbym, żeby wszyscy znali regulamin i się do niego stosowali, gdyż tylko tak można zapewnić uczciwie warunki dla wszystkich.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


GodOfWar

Początkujący

Postów: 43

Skąd: Hell

  • Wyślij prywatną wiadomość

25

Monday, 25.02.2013, 18:54

To nie lepiej zapoznawać z regulaminem (chociaż najważniejszymi informacjami) przy starcie gry? Taki mały tutorial :) wszystkim wyszło by na dobre. Na serio czepiasz się jak rzep psiego ogona.

26

Tuesday, 26.02.2013, 13:28

Z tego co się orientuję to przy rejestracji jest krótki wyciąg z regulaminu, a dodatkowo, by móc grać, trzeba potwierdzić, że tenże regulamin się przeczytało ;)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


27

Tuesday, 26.02.2013, 19:48

blokada

temat zamknięty
po bloku idę na urlop i pogram sobie na Jukatanie