Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 26.02.2013, 13:24

Dead_on_Arrival, PAKOpl

ID 23301
Login Dead_on_Arrival
Postać Dead_on_Arrival

ID 26220
Login pako80
Postać PAKOpl

Pushing od ok. półtora tygodnia, w którym łącznie przekazano ok. 27.000 PH.
Po 21 dni.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


2

Tuesday, 26.02.2013, 14:06

Witam

Nie znam tego gracza, można to sprawdzić w grze że nigdy nie mieliśmy kontaktu. Ja skupuje złom w dużych ilościach, czasami płacę drożej bo nie tylko ja skupuję, więc walka bywa zażarta a że mam sporo perków to nie żałuje. Jestem w 6e i jedyna forma zdobycia surki to złom. Proszę więc o odblokowanie mnie, ponieważ znów jestem niewinny. Kupuje złom jak leci a przeciez nie widz kto wystawia i z nikim nigdy się nie umawiałem w tej kwestii.

3

Tuesday, 26.02.2013, 14:21

Część przedmiotów zakupiłeś znacznie powyżej wartości rynkowej, więc nawet jeśli nigdy się nie umawialiście, to wciąż jest to pushing niedozwolony regulaminem i nieuczciwy wobec innych graczy, gdyż druga osoba otrzymała znacznie więcej PH niż powinna normalnie z rynku.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


4

Tuesday, 26.02.2013, 14:30

Ja bardzo chętnie się zgodzę by zabroniono przebijać moich ofert bym mógł kupować po 1ph:) a tak poważnie płace drożej bo mnie przebijają a jak dużo zużyje w dzień to wystawiam na noc po wyższych ofertach że by skupić. Nie chce mi się całe noce siedzieć i przebijać a w nocy przynajmniej jeden gracz skupuje złom, więc moje oferty muszą być takie by go zniechęcić. Takie przebijanie rzadko się zdarza i to z reguły na nockę. Normalnie jak siedzię i mam czas to przebijam o te 5% ale przy kilku osobach, które kupuja złom to jest mało efektywne rozwiązanie, bo nawet nie skupuje 10% ofert. Nie jestem tez jedynym graczem a skoro tak to z jakiegoś powodu zainteresowanie tylko ja budze a nie moi konkurenci, którzy płaca podobne ceny więc to widać "polityka":P Juz to kiedyś pisałem bez złomu nawet nie mam po co grać. W tej chwili wlazłem do 6e i badam techy i np potrzeba ponad 200k samego złota na jeden tech + kilka stów innej surki, to skąd mam to wsiąść jak nie ze złomu??

5

Tuesday, 26.02.2013, 14:36

Ja bardzo chętnie się zgodzę by zabroniono przebijać moich ofert bym mógł kupować po 1ph:) a tak poważnie płace drożej bo mnie przebijają a jak dużo zużyje w dzień to wystawiam na noc po wyższych ofertach że by skupić. Nie chce mi się całe noce siedzieć i przebijać a w nocy przynajmniej jeden gracz skupuje złom, więc moje oferty muszą być takie by go zniechęcić. Takie przebijanie rzadko się zdarza i to z reguły na nockę. Normalnie jak siedzię i mam czas to przebijam o te 5% ale przy kilku osobach, które kupuja złom to jest mało efektywne rozwiązanie, bo nawet nie skupuje 10% ofert. Nie jestem tez jedynym graczem a skoro tak to z jakiegoś powodu zainteresowanie tylko ja budze a nie moi konkurenci, którzy płaca podobne ceny więc to widać "polityka":P Juz to kiedyś pisałem bez złomu nawet nie mam po co grać. W tej chwili wlazłem do 6e i badam techy i np potrzeba ponad 200k samego złota na jeden tech + kilka stów innej surki, to skąd mam to wsiąść jak nie ze złomu??


edit:
cena złomu tez jest mocno umowna są przedmioty, które daja 101 np złota a są co dają ponad 1k więc i cena takich oprzedmiotów jest wyższa bo walka o nie jest bardzo zacięta.

6

Tuesday, 26.02.2013, 14:37

Złomu jest na tyle dużo że nie ma żadnych, logicznych podstaw, by przepłacać kilkunastokrotnie za kilka przedmiotów od jednej osoby w krótkim okresie czasu ;)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


7

Tuesday, 26.02.2013, 14:41

No właśnie nie jest, proszę pokazać mi aukcje złomu, która nie zakończyła się sprzedażą. Zresztą ilość przebić świadczy o tym że popyt jest dużo większy niż podaż a dopóki gracze tacy jak ja i moi konkurenci maja perki to skupuje się. Jak już pisałem jeśli jedna technologia kosztuje kilkaset kilo surki to można sobie wyobrazić ile trzeba jej przetopić, czasami nawet ponad 500 itemek, więc zapasy się kurczą a badać i budować trzeba. Według mnie jest to próba uniemożliwienia mi skupu by konkurencja mogła skupować po niższych cenach a nie rozsądny ban bo wtedy nie byłbym jedynym oskarżonym.

8

Tuesday, 26.02.2013, 14:42

No właśnie nie jest, proszę pokazać mi aukcje złomu, która nie zakończyła się sprzedażą. Zresztą ilość przebić świadczy o tym że popyt jest dużo większy niż podaż a dopóki gracze tacy jak ja i moi konkurenci maja perki to skupuje się. Jak już pisałem jeśli jedna technologia kosztuje kilkaset kilo surki to można sobie wyobrazić ile trzeba przetopić złomu, czasami nawet ponad 500 itemek, więc zapasy się kurczą a badać i budować trzeba. Według mnie jest to próba uniemożliwienia mi skupu by konkurencja mogła skupować po niższych cenach a nie rozsądny ban bo wtedy nie byłbym jedynym oskarżonym.

9

Tuesday, 26.02.2013, 15:37

Proszę bardzo: http://t2.czaswojny.interia.pl/?a=auctio…&prefix=99&p=40

Od dziś do 23.02 jest 40 stron, na których 95% aukcji to udana sprzedaż złomu za dosłownie kilka PH.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


10

Tuesday, 26.02.2013, 16:16

bo jak akurat nikogo nie było to nie było przebić, ale żadna aukcja nie zakończyła się brakiem sprzedazy a chyba oczywiste jest jesli by w tym czasie było kilku chetnych przebicia by były

11

Tuesday, 26.02.2013, 16:24

chyba znasz prawo popytu i podaży ?? jedli kilka osób chce kupić to cena rośnie, widzę że ja jestem całym złem serwera... daj mi stałkę, poszukam gry gdzie chętnie przyjmą moją kasę i uczciwego gracza. Szkoda tylko że straciłem 105 dni premium na zmianę ustroju ale to już będą ostatnie pieniądze jakie zarobicie. Jeśli wolisz chronić tych co robią wałki a banować tych, którzy uczciwą droga chcą zajść daleko w grze to proszę bardzo. To na tyle w temacie i proszę o bana na stałe na T! choć też nic nie zrobiłem ale ostatnio ktoś przepłacił za moje fehy.. to na pewno był pushing!!

12

Tuesday, 26.02.2013, 16:25

chyba znasz prawo popytu i podaży ?? jedli kilka osób chce kupić to cena rośnie, widzę że ja jestem całym złem serwera... daj mi stałkę, poszukam gry gdzie chętnie przyjmą moją kasę i uczciwego gracza. Szkoda tylko że straciłem 105 dni premium na zmianę ustroju ale to już będą ostatnie pieniądze jakie zarobicie. Jeśli wolisz chronić tych co robią wałki a banować tych, którzy uczciwą droga chcą zajść daleko w grze to proszę bardzo. To na tyle w temacie i proszę o bana na stałe na T1 też, choć też nic nie zrobiłem ale ostatnio ktoś przepłacił za moje fehy.. to na pewno był pushing!!

13

Tuesday, 26.02.2013, 17:12

Nie chronię tych, co robią wałki, natomiast banuję tych, co łamią regulamin. Graj według regulaminu a krzywda Ci się nie stanie :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


14

Tuesday, 26.02.2013, 17:56

na pewno... banując mnie ułatwiasz tylko grę konkurentom, taniej zapłacą za złom, więcej go kupią i będa silniejsi. W tej kwestii Twój obiektywizm jest mocno wątpliwy. Choć już nie zamierzam grać ciekawi mnie czy poleca kolejne bany... i na koniec pokaz mi cennik maksymalny itemek?? czyż nie jest tak że coś jest warte tyle ile ktoś jest gotowy zapłacić??

15

Tuesday, 26.02.2013, 17:57

Nie chronię tych, co robią wałki, natomiast banuję tych, co łamią regulamin. Graj według regulaminu a krzywda Ci się nie stanie :)

to znaczy nie właż innym kupującym w drogę?? nie rozwijaj się to będziesz mógł grac?? bo w tej chwili takie przesłanie jest z tego bana....

16

Tuesday, 26.02.2013, 21:40

Nie mam pojęcia kto z kim trzyma i nikomu przez bany gry nie ułatwiam. W moich obowiązkach leży zapewnienie uczciwej gry każdemu i nie w moim interesie jest faworyzowanie jakiegokolwiek gracza.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


17

Wednesday, 27.02.2013, 18:53

To jest niesprawiedliwe te dowody nie sa dowodami sam czasem daje wiecej by nikt nie przebił.Jesli gracze sie nie kontaktowali to o jaki przekazaniu mowa

18

Thursday, 28.02.2013, 00:01

nawet nie wiem co dałby pushing w którym gracz z 5 daje ph graczowi z 3 który nie jest w koalicji pinków xD
ach coś się uwziąłeś na niego kruczy. dead co ty robisz xD ???
będę bronił przeciwników bo za mało ich

19

Thursday, 28.02.2013, 20:28

Na nikogo się nie uwziąłem - nie moja wina, że Dead czasami wykonuje podejrzane akcje. A w tym wypadku regulamin złamał ewidentnie, więc nie mam żadnych podstaw by cofnąć bana.

Prosiłbym o udzielanie się w temacie wyłącznie osób zainteresowanych :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Podobne wątki