Nie jesteś zalogowany.

[nie bug] Czas marszu

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Natali

Nierejestrowany

1

Friday, 20.06.2008, 23:15

Czas marszu

Więc tak:
Bohater - czas marszu 105 czyli jak podaje opis 105 sek/kwadrat
W armii Władcy Tygrysów, których czas marszu wynosi 80 (analogicznie w sekundach mam nadzieję :))
Ponieważ bohaterowi zajmuje więcej czasu przemierzenie kwadraciaka więc to jego Czas marszu jest brany pod uwagę.
Tymczasem przejście np. z kwadratu 87-125 do Gniazdka Tirów ;) 84-126 mam czas 10 min. 33 sek.
Wg mnie do przejścia są 4 kwadraty. Tymczasem z podanego czasu wynika, że przechodzę 6 kwadratów.
Nijak nie mogę się doliczyć. Nawet gdybym miał przejść cały kwadrat gdzie mam wioskę, cały kwadrat Tirów i 3 dzielące to wychodzi 5.
Podobnie a atakami: z kwadratu 87-125 do 87-123 czyli do przejścia 2 kwadraty a czas 8 min 30 sek.
Przez to wszystko ślimaczy się niesamowicie. Od paru dni chodzę na T-Reksie i za cholerę nie mogę wychlapać wszystkich wypraw ;)

Natali

Nierejestrowany

2

Friday, 20.06.2008, 23:25

Hmm trafiłem na wzór. Niby ze wzorem się zgadza, ale po co to 300 dodajemy? Chłopaki buty zakładają?

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Friday, 20.06.2008, 23:32

Żebyś nie mogła zrobić w 2 minuty wjazdu komuś dokoła ciebie - w 8-10 minut można skombinować wojsko na obronę jeżeli ktoś aktualnie jest w grze lub schować surowce :)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

Natali

Nierejestrowany

4

Friday, 20.06.2008, 23:50

A co wybudujesz w 8 min? Mastodonta i wilczka? Potęga :D
2 min też stykną na schowanie surowców jeśli ktoś jest.
Ja bym chociaż skrócił czasy na wyprawy :D

5

Friday, 20.06.2008, 23:59

A co wybudujesz w 8 min? Mastodonta i wilczka? Potęga :D
2 min też stykną na schowanie surowców jeśli ktoś jest.
Ja bym chociaż skrócił czasy na wyprawy :D

Tworzenie armii obronnej w trakcie ataku innego graca to tylko strata surowcow.
Bardziej przydatne jest zakolejkowanie kilku budynkow do budowy - po ataku dajemu "anuluj" i nic sie nie marnuje.

A o wyprawy sie nie martw - ten limit jest przydzielony dla wszystkich bohaterow, wiec niedlugo zaczna sie placze, ze jest za maly (limit, nie czas marszu) ;)

Natali

Nierejestrowany

6

Saturday, 21.06.2008, 00:01

Patrzyłem z perspektywy poziomu na którym jestem :) Faktycznie jak przybędzie bohater to już się to zmieni. Niemniej jednak strasznie dużo czasu trzeba siedzieć :)

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Saturday, 21.06.2008, 00:25

A co wybudujesz w 8 min? Mastodonta i wilczka? Potęga :D
2 min też stykną na schowanie surowców jeśli ktoś jest.
Ja bym chociaż skrócił czasy na wyprawy :D
Jak ma ktoś np wiochę 7 min od stolicy to jest szansa na to, że przerzuci wojsko z wiochy do stolicy gdy ta jest atakowan, jak ktoś jest na łowach może zdążyć wrócić armią do miasta zanim najedziesz i może cię wziąść zdziwko gdy staniesz przed armią 20 mastodontów :)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

8

Sunday, 22.06.2008, 02:04

Juz nie mówiąc o tym, ze nikt nie jest w stanie siedzieć i pilnować gry co minute :)
Zdecydowanie łatwiej patrzeć tam z czętotliwością choćby 5 minutowa...

Podsumuwując - wzory na prędkość marszu nie będą zmienione.
Zamykam.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0