You are not logged in.

[nie bug] Czas marszu

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Natali

Unregistered

1

Friday, June 20th 2008, 11:15pm

Czas marszu

Więc tak:
Bohater - czas marszu 105 czyli jak podaje opis 105 sek/kwadrat
W armii Władcy Tygrysów, których czas marszu wynosi 80 (analogicznie w sekundach mam nadzieję :))
Ponieważ bohaterowi zajmuje więcej czasu przemierzenie kwadraciaka więc to jego Czas marszu jest brany pod uwagę.
Tymczasem przejście np. z kwadratu 87-125 do Gniazdka Tirów ;) 84-126 mam czas 10 min. 33 sek.
Wg mnie do przejścia są 4 kwadraty. Tymczasem z podanego czasu wynika, że przechodzę 6 kwadratów.
Nijak nie mogę się doliczyć. Nawet gdybym miał przejść cały kwadrat gdzie mam wioskę, cały kwadrat Tirów i 3 dzielące to wychodzi 5.
Podobnie a atakami: z kwadratu 87-125 do 87-123 czyli do przejścia 2 kwadraty a czas 8 min 30 sek.
Przez to wszystko ślimaczy się niesamowicie. Od paru dni chodzę na T-Reksie i za cholerę nie mogę wychlapać wszystkich wypraw ;)

Natali

Unregistered

2

Friday, June 20th 2008, 11:25pm

Hmm trafiłem na wzór. Niby ze wzorem się zgadza, ale po co to 300 dodajemy? Chłopaki buty zakładają?

VeiN

Moderator

• Send private message

3

Friday, June 20th 2008, 11:32pm

Żebyś nie mogła zrobić w 2 minuty wjazdu komuś dokoła ciebie - w 8-10 minut można skombinować wojsko na obronę jeżeli ktoś aktualnie jest w grze lub schować surowce :)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

Natali

Unregistered

4

Friday, June 20th 2008, 11:50pm

A co wybudujesz w 8 min? Mastodonta i wilczka? Potęga :D
2 min też stykną na schowanie surowców jeśli ktoś jest.
Ja bym chociaż skrócił czasy na wyprawy :D

5

Friday, June 20th 2008, 11:59pm

Tworzenie armii obronnej w trakcie ataku innego graca to tylko strata surowcow.
Bardziej przydatne jest zakolejkowanie kilku budynkow do budowy - po ataku dajemu "anuluj" i nic sie nie marnuje.

A o wyprawy sie nie martw - ten limit jest przydzielony dla wszystkich bohaterow, wiec niedlugo zaczna sie placze, ze jest za maly (limit, nie czas marszu) ;)

Natali

Unregistered

6

Saturday, June 21st 2008, 12:01am

Patrzyłem z perspektywy poziomu na którym jestem :) Faktycznie jak przybędzie bohater to już się to zmieni. Niemniej jednak strasznie dużo czasu trzeba siedzieć :)

VeiN

Moderator

• Send private message

7

Saturday, June 21st 2008, 12:25am

Jak ma ktoś np wiochę 7 min od stolicy to jest szansa na to, że przerzuci wojsko z wiochy do stolicy gdy ta jest atakowan, jak ktoś jest na łowach może zdążyć wrócić armią do miasta zanim najedziesz i może cię wziąść zdziwko gdy staniesz przed armią 20 mastodontów :)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

8

Sunday, June 22nd 2008, 2:04am

Juz nie mówiąc o tym, ze nikt nie jest w stanie siedzieć i pilnować gry co minute :)
Zdecydowanie łatwiej patrzeć tam z czętotliwością choćby 5 minutowa...

Podsumuwując - wzory na prędkość marszu nie będą zmienione.
Zamykam.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0