You are not logged in.

[ OBRAZA ] kinja

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, March 14th 2013, 8:13pm

kinja

ID 48148
Postać kinja

Obraza innego gracza (Obraza i wulgaryzmy), 24h.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


2

Thursday, March 14th 2013, 8:48pm

dla scislosci jestem kobieta a jesli kruczoczarny nigdy nie onanizowal sie to jestem swieta cecylia wiec okreslenie bracy bc iz sa onanistami gdyz trzepia sie jak mlode jastrzebie gdy tylko zabiora wioche nie jest obrazliwa a tylko stwierdza fakty iz kazdy facet a czym lodszy tym czesciej wali gruche i nie ja to wymyslilam teraz mozesz mnie zbanowac na wieki wiekow amen

pozdro dla Oldsow i koalicji zulii bo koze sie wiecej nie bedziemy mieli okazji zobaczyc a podkablowal mnie onanista amator ewa666 nawet nick ma gejowski :) :rotfl:

3

Thursday, March 14th 2013, 8:53pm

sorki za byki bo mnie unioslo uniesienie kruczoczarnego

przewodniczacego rady parafialnej oraz kongregacji to spraw tajnych i grzyba na reku

4

Thursday, March 14th 2013, 8:59pm

za konioklepów 24 jak to prawda

5

Saturday, March 16th 2013, 6:01pm

Krótka piłka - jeśli osoba poczuje się urażona i obrażona, to znaczy, że ktoś przekroczył granicę. Są różne dla różnych osób, zależne też od kontekstu. Ja np. poczułbym się obrażony, jakby ktoś nazwał mnie politykiem, próbując kłamliwie zasugerować, że wykorzystuje władzę dla swoich korzyści i kłamie przy każdej okazji ;)

Anyway, jak ktoś zgłasza do mnie, że poczuł się obrażony, moim obowiązkiem jest przeciwdziałać dalszym takim sytuacjom.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


6

Saturday, March 16th 2013, 8:08pm

wiec prosze obana dla kruczoczarnego poczulam ze mnie obraz

i nie mam ochoty tolerowac impertynencji oraz zakamufowanych obelg plynacych z klawiszy pana kruczoczarnego i sugestia dla wlascicieli gry :
dobierajcie lepiej opow moze takich z praktyka zyciowa i umiejetnoscia logicznego oraz percepcyjnego myslenia bo kruczek to ma prosta konstrukcja jak budowa cepa i jedyne co potrafi to rozdawac bany bez logicznego wyjasnienie . Swoja droga ciekawe co zrobi z fantem ze mnie obraz ????
Prosze o jakas reakcja bo logika kruczoczarnego jest jak dziecka 5 letniego -( nie bo nie i koniec bo tak mi sie podoba i co mi zrobicie )

7

Saturday, March 16th 2013, 9:57pm

teraz to ty go obrazasz ludzie nie powinni oceniac innych chyba ze musza jak kruczy

8

Sunday, March 17th 2013, 12:44pm

@kinja, w którym miejscu ja Cię obraziłem czy dokonałem "zakamuflowanych obelg" pod Twoim adresem? o_0
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Ole

Professional

Posts: 826

Location: PŁOCK

  • Send private message

9

Monday, March 18th 2013, 10:14am

Skasowała konto
Najwidoczniej poczuła się mocno urażona i obrażona.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D