Nie jesteś zalogowany.

[ OBRAZA ] kinja

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 14.03.2013, 20:13

kinja

ID 48148
Postać kinja

Obraza innego gracza (Obraza i wulgaryzmy), 24h.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


2

Thursday, 14.03.2013, 20:48

dla scislosci jestem kobieta a jesli kruczoczarny nigdy nie onanizowal sie to jestem swieta cecylia wiec okreslenie bracy bc iz sa onanistami gdyz trzepia sie jak mlode jastrzebie gdy tylko zabiora wioche nie jest obrazliwa a tylko stwierdza fakty iz kazdy facet a czym lodszy tym czesciej wali gruche i nie ja to wymyslilam teraz mozesz mnie zbanowac na wieki wiekow amen

pozdro dla Oldsow i koalicji zulii bo koze sie wiecej nie bedziemy mieli okazji zobaczyc a podkablowal mnie onanista amator ewa666 nawet nick ma gejowski :) :rotfl:

3

Thursday, 14.03.2013, 20:53

sorki za byki bo mnie unioslo uniesienie kruczoczarnego

przewodniczacego rady parafialnej oraz kongregacji to spraw tajnych i grzyba na reku

4

Thursday, 14.03.2013, 20:59

za konioklepów 24 jak to prawda

5

Saturday, 16.03.2013, 18:01

Krótka piłka - jeśli osoba poczuje się urażona i obrażona, to znaczy, że ktoś przekroczył granicę. Są różne dla różnych osób, zależne też od kontekstu. Ja np. poczułbym się obrażony, jakby ktoś nazwał mnie politykiem, próbując kłamliwie zasugerować, że wykorzystuje władzę dla swoich korzyści i kłamie przy każdej okazji ;)

Anyway, jak ktoś zgłasza do mnie, że poczuł się obrażony, moim obowiązkiem jest przeciwdziałać dalszym takim sytuacjom.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


6

Saturday, 16.03.2013, 20:08

wiec prosze obana dla kruczoczarnego poczulam ze mnie obraz

i nie mam ochoty tolerowac impertynencji oraz zakamufowanych obelg plynacych z klawiszy pana kruczoczarnego i sugestia dla wlascicieli gry :
dobierajcie lepiej opow moze takich z praktyka zyciowa i umiejetnoscia logicznego oraz percepcyjnego myslenia bo kruczek to ma prosta konstrukcja jak budowa cepa i jedyne co potrafi to rozdawac bany bez logicznego wyjasnienie . Swoja droga ciekawe co zrobi z fantem ze mnie obraz ????
Prosze o jakas reakcja bo logika kruczoczarnego jest jak dziecka 5 letniego -( nie bo nie i koniec bo tak mi sie podoba i co mi zrobicie )

7

Saturday, 16.03.2013, 21:57

teraz to ty go obrazasz ludzie nie powinni oceniac innych chyba ze musza jak kruczy

8

Sunday, 17.03.2013, 12:44

@kinja, w którym miejscu ja Cię obraziłem czy dokonałem "zakamuflowanych obelg" pod Twoim adresem? o_0
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Monday, 18.03.2013, 10:14

Skasowała konto
Najwidoczniej poczuła się mocno urażona i obrażona.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D