Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 15.03.2013, 20:34

jaki jest łos kazdy widzi ; skarga na kruczoczarnego

zalaczam posty za ktore zostalam ukarana banem oraz prosze wskazac mi gdzie obrazam gracza ewa666
ale najpier post od ktorego sie wszystko zaczelo czyli interesujaca wiadomosc ktora mam w profilu a zalaczyl ja kobiecy nik pod ktorym gra facet czyli nie do konca hetero :)






Nadawca: ewa666

Tytuł wiadomości: Re: czesc Ewo
Data wysłania: 2013-01-31 11:17:04




wez sie wypaluj!!!ja bede gral ile dede chcial.Godnosc?!!!spojrz na siebie.

czyli chlopak wie na czym polegaja reczne roboty :) wiec nie wiem czemu twierdzi ze go obrazam tymi postami :

Adresat: ewa666
Tytuł wiadomości: Re: Witaj
Data wysłania: 2013-03-13 09:16:27
teraz onanisto to pozostalo mi tylko sobie latac wiec luzik w dupce i bez spinek
chodz moge zwsze isc tam gdzie macie rozejmy ale chyba tego nie zrobie lubie
latac


oraz jeszcze jeden obrazliwy post w odpowiedzi na jego zaczepke o tym jaka to jestem mierna i slaba bo bu ce zabrali mie 2 wiochy ;
Adresat: ewa666
Tytuł wiadomości: Re: Witaj
Data wysłania: 2013-03-12 19:31:07
babcia mi zawsze mowila madrosci ludowo - zyciowe a ciebie tyczy sie tylko jedna
- jak poruszysz gowno to bedzie bardziej smierdzialo - i tylko tyle bo co wiecej
moze zrobic cos co jest gownem :):) a profilem mam zajefajny na wieki wiekow
amen i z okazji dobycia nowego klocka propomuje ci jeszcze zebys dokonal
swiatecznego samogwaltu


na tym koniec czekam na odp od kruczoczarnego a glupoty, dawania d...y adminom oraz slomy w butach nie zniese



id bo ponoc to istotne ;48148

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "kinja" (15.03.2013, 20:42)


3

Friday, 15.03.2013, 21:19

to nie ma sensu :)to jakby zapytac o to co zrobil z wyplata pan andrzej http://www.youtube.com/watch?v=QW9g240Tm90

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Saturday, 16.03.2013, 14:40

widac teraz że ban słuszny bo nawet na forum obrażasz

kruczoczarny proponuję autorowi tego posta tez bana na forum wlepić

5

Saturday, 16.03.2013, 17:54

Skargi na pracowników składamy wg. klucza w regulaminie: Regulamin działu SKARGI
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0