Nie jesteś zalogowany.

1

Sunday, 17.03.2013, 00:09

Armia nie dotarła przed atakiem ?!

... pomimo tego że czas dojścia był przed zaplanowanym czasem ataku :/

ID:
11873



Login:
WagoneerXJ

Rozpoczęcie ataku:

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=e89311106b

Atak

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=cea98d75cc

... moja druga armia o numerze 367362 miała wejść około 15 sekund przed w/w atakiem. Nie wzięła udziału w walce - dlaczego ???

2

Sunday, 17.03.2013, 01:48

Bo jesteś zdrajcą i Bóg Cię ukarał.

Może adwent Cię nauczy co to znaczą słowa "lojalność i braterstwo"

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Monday, 18.03.2013, 09:18

Widziałeś armię w wiosce przed otrzymaniem raportu o ataku?
Wg centrum dowodzenia o której dokładnie godzinie armia wróciła do wioski?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

4

Thursday, 28.03.2013, 00:01

Przepraszam - byłem na urlopie do dzisiaj :/

Możemy wrócić do tematu ? Armia miała wejść 10-15sekund przed atakiem - czyli około 23:45:50 :/ Czy jest jakaś historia z centrum dowodzenia ???

... może po zakończeniu przemarszu nie zrobiłem od razu "odśwież" / nie nacisnąłem
"Zakończono (kliknij)" ... :/

... ale to wydaje mi się niemożliwe żeby miało to znaczenie bo podczas dłuższych przemarszów nigdy nie odnotowałem takiego problemu.

No i nie "ściemniam" z tymi czasami bo gdybym nie miał pewności, że druga armia dojdzie to bym się z jedną nie podstawiał :/

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Comanche" (28.03.2013, 00:30)


5

Thursday, 28.03.2013, 01:12

"... może po zakończeniu przemarszu nie zrobiłem od razu "odśwież" / nie nacisnąłem "Zakończono (kliknij)" ... :/"

mialem juz takie sytuacje
jezeli roznica czasow jest mala trzeba kliknac ...

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Thursday, 28.03.2013, 12:14

Akcje kończone są o każdej równej minucie, chyba, że jeden z graczy wykona jakąkolwiek akcję. Czasami nawet 5 sekund jest bezpieczne (np armia wraca o 12:59:58, a akcja innego gracza kończy się o 13:00:02), ale trzeba zakładać margines błędu równy max minucie. Niestety na chwilę obecną pozostawione akcje nie mogą się automatycznie kończyć z dokładnością co do sekundy.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker