You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, March 17th 2013, 12:09am

Armia nie dotarła przed atakiem ?!

... pomimo tego że czas dojścia był przed zaplanowanym czasem ataku :/

ID:
11873

Login:
WagoneerXJ

Rozpoczęcie ataku:

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=e89311106b

Atak

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=cea98d75cc

... moja druga armia o numerze 367362 miała wejść około 15 sekund przed w/w atakiem. Nie wzięła udziału w walce - dlaczego ???

2

Sunday, March 17th 2013, 1:48am

Bo jesteś zdrajcą i Bóg Cię ukarał.

Może adwent Cię nauczy co to znaczą słowa "lojalność i braterstwo"

Konrad

Administrator

• Send private message

3

Monday, March 18th 2013, 9:18am

Widziałeś armię w wiosce przed otrzymaniem raportu o ataku?
Wg centrum dowodzenia o której dokładnie godzinie armia wróciła do wioski?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.

Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

4

Thursday, March 28th 2013, 12:01am

Przepraszam - byłem na urlopie do dzisiaj :/

Możemy wrócić do tematu ? Armia miała wejść 10-15sekund przed atakiem - czyli około 23:45:50 :/ Czy jest jakaś historia z centrum dowodzenia ???

... może po zakończeniu przemarszu nie zrobiłem od razu "odśwież" / nie nacisnąłem
"Zakończono (kliknij)" ... :/

... ale to wydaje mi się niemożliwe żeby miało to znaczenie bo podczas dłuższych przemarszów nigdy nie odnotowałem takiego problemu.

No i nie "ściemniam" z tymi czasami bo gdybym nie miał pewności, że druga armia dojdzie to bym się z jedną nie podstawiał :/

This post has been edited 1 times, last edit by "Comanche" (Mar 28th 2013, 12:30am)

5

Thursday, March 28th 2013, 1:12am

"... może po zakończeniu przemarszu nie zrobiłem od razu "odśwież" / nie nacisnąłem "Zakończono (kliknij)" ... :/"

mialem juz takie sytuacje
jezeli roznica czasow jest mala trzeba kliknac ...

Konrad

Administrator

• Send private message

6

Thursday, March 28th 2013, 12:14pm

Akcje kończone są o każdej równej minucie, chyba, że jeden z graczy wykona jakąkolwiek akcję. Czasami nawet 5 sekund jest bezpieczne (np armia wraca o 12:59:58, a akcja innego gracza kończy się o 13:00:02), ale trzeba zakładać margines błędu równy max minucie. Niestety na chwilę obecną pozostawione akcje nie mogą się automatycznie kończyć z dokładnością co do sekundy.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.

Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker