Nie jesteś zalogowany.

[ MULTIKONTA ] setti, opox, Geminiman

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 25.03.2013, 20:38

setti, opox, Geminiman

ID 26142
Login pajk
Postać setti

ID 10283
Login opox
Postać opox

ID 24919
Login Geminiman
Postać Geminiman

Multikonta, ban stały.
Możliwość odblokowania jednego z kont po 30 dniach.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


2

Tuesday, 26.03.2013, 12:29

Sprostowanie.
Konflikt z regulaminem jest bezsprzeczny. Jednak to nie multi. Konto Geminiaman prowadziłem od ok. 8-9 m-cy. Konto Opox od ok. 4 m-cy. W obu przypadkach powodem zakończenia gry przez właścicieli było znudzenie grą i brakiem możliwości efektywnej obrony kont przed atakami. Oba konta zostały przeze mnie odpowiednio rozwiniete (kosztem mojego wlasnego zresztą) i stały się w pełni efektywne.
Moje kożyści z tego "multi": wysłanych trochę sms-ów, sporo dodatkowego czasu na kompie, ileś nie zrobionych lokacji czy exp na koncie własnym oraz zdecydownie mniejsza rozbudowa własnego konta podczas Bob-a.
Może przez przypadek, ale ban-a dostałem teraz gdy zabrałem głos na forum. Czy to przypadek wie to Czarny i niech tak pozostanie bo nie ma to znaczenia. Wiedziałem co robie przyjmujac te konta, wiedziałem też co robie rejestrując sie na forum.
Na T2 jest powiedzmy 50-80 liczących sie kont. Myślę, że ze 300-400 tak naprawdę aktywnych i to w górnej granicy. Śmiem sądzić, że część z nich również prowadzą te same osoby. Jeżeli tak jest, to ilość graczy jest jeszcze mniejsza.
Napiszę jeszcze jeden post w innym dziale. Mam nadzieję, że Wy Admini przetyczacie i zastanowicie sie nad każdym.
Powodem tego przydlugiego wywodu jest pro publico bono. Co pro memoria dedykuję właścicielom gry.

Pozdrawiam, setti

3

Tuesday, 26.03.2013, 13:00

Dziękuje za przyznanie się do złamania regulaminu. Każdy gracz może prowadzić tylko jedno konto.

Ban nie ma nic wspólnego z Twoją rejestracją na forum, multikonta wyszukuje po ID/IP, nie po nickach :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


4

Tuesday, 26.03.2013, 18:12

Zakładam, że wymianę uprzejmości mamy odrobioną :thumbsup:

Jednak skoro przez wiele m-cy ja prowadziłem te konta bezkarnie to i inni mogą. I nie ma znaczenia ich motywacja. Istotne jest natomiast, że to świadczy o mniejszej ilości grających niż by można było sądzić.

I właśnie na ten aspekt chciałem przy tej okazji zwrócić Twoją/Waszą uwagę. Gra umiera. Jeżeli ilość graczy zmniejszy się poniżej pewnego progu, kolejni odejdą lawinowo. Z doświadczenia wiem, że nawet odejście kilku-kilkunastu kluczowych graczy powoduje natychmiastowe lub w krótkim czasie odejście wielokrotnie większej liczby mniej zaangażowanych. Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę jak wielu gra nie dla wspólnych wypraw czy walk ale dla wspólnych rozmów.

:(

5

Tuesday, 26.03.2013, 20:41

jak wy to robicie ? heh przyznam się że grałem z jednego ip z pewnym gościem przez jakiś czas > internat
i mnie nie wykryliście xD fakt że inne lapki ale net router ten sam sygnał przecież

GodOfWar

Początkujący

Postów: 43

Skąd: Hell

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Tuesday, 26.03.2013, 22:12

Hehe śmiało można nazwać ten temat konfesjonałem :P

7

Wednesday, 27.03.2013, 12:55

Proszę o nie pisanie w temacie osób niezainteresowanych nim bezpośrednio :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0