Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 03.04.2013, 01:12

cel gry

jaki jest ? xD ostatnio nie mam co robić
nawet nieśmiertelny już solo poszedł, rekordy expa latają cały czas a wojny się skończyły
na co czekamy ?

2

Wednesday, 03.04.2013, 12:05

Każdy wyznacza sobie własny cel.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Hobbit

Intermediate

Postów: 169

Skąd: Bielsko-Biała/Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Wednesday, 03.04.2013, 12:12


Każdy wyznacza sobie własny cel.

:thumbdown: gorszej odp nie widziałem

4

Wednesday, 03.04.2013, 18:30

Akurat to co napisał Sushi to prawda jest.
Dla jednych celem będzie 6 epoka, dla drugich BWB, a dla innych radość z nalotów. Dlatego ludzie grają w gry przeglądarkowe, bo można być najlepszym na wiele sposobów.

GodOfWar

Początkujący

Postów: 43

Skąd: Hell

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Wednesday, 03.04.2013, 20:28

Zróbcie serwer do samych wojen... totalna masakra mapa 2x mniejsze, żeby było wszędzie bliżej, wojsko buduje się 10x krócej itp :D to by było coś... totalny WarServ :D to by było dobre :P

6

Wednesday, 03.04.2013, 22:09

dokladnie taki speed server armia buduje sie szybko kazdy na weeknd dostaje godzine "boba" drop zwieszony 5x expa na lokacjach tak samo i to byla by gra

gluchy89

Początkujący

Postów: 5

Skąd: Inowrocław

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Thursday, 04.04.2013, 09:21

wystarczy wskoczyć do klanu który prowadzi wojnę i już będzie zajęcie na t1 jest kilka prywatnych wojen wiec zawsze można komuś pomóc... opcji na cel gry jest wiele niektórzy siedzą w niższych epokach na 3 i tłuką się miedzy sobą... trzeba tylko poszukać i popytać...ale to i tak wszystko zależy od ciebie co chcesz robić czy bawić się w sima i ciągnąć do 6 epoki czy bić się codziennie...
Może i jestem głuchy
Ale nie ślepy
Obserwuję i działam
I nigdy nie jestem sam
Nieumarli nadal walcz
Raz zabity znowu powstaje

8

Thursday, 04.04.2013, 23:19

Wojna nalotowa to będzie chwila rozrywki dla Ciebie ;)

9

Friday, 05.04.2013, 14:41

to powinna byc wojna jak sama nazwa mowi "czaswojny"a jak to na wojnie raz sie naciera na przeciwnika raz sie broni... tylko jeszcze trzeba miec sie czym bronic...

osobiscie uwazam ze prowadzenie sim city nie powinno miec miejsca w tej grze jak ktos chce prowadzic taka gre to uwazam ze pomylil gry... jak juz wspomnialem ta gra nosi nazwe "czaswojny" i nie powinno byc miejsca ani czasu na simowanie...

gluchy89

Początkujący

Postów: 5

Skąd: Inowrocław

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Friday, 05.04.2013, 20:44

rozrywką są też expedycje zawsze trochę dropu i expa.... ale najciekawsze są wojny... :D
Może i jestem głuchy
Ale nie ślepy
Obserwuję i działam
I nigdy nie jestem sam
Nieumarli nadal walcz
Raz zabity znowu powstaje