Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 22.06.2008, 18:51

propozycja udogodnienia - logowanie

Myślę, że ta propozycja bardziej pasuje tu, niż w s"systemie gry".

Zaproponowałabym wprowadzenie możliwości ustawienia domyślnej krainy do której się logujemy. Przykładowo na BW gram tylko na Nekropolii 1 i lekko uciążliwa jest za każdym razem konieczność jej wybierania. Tym bardziej jeżeli korzysta się z zapamiętywania hasła i loginu w przeglądarce i tylko kraina opóźnia logowanie.

Oczywiście osoby które by grały na więcej niż jednym serwerze nie musiałyby ustawiać opcji.

W BW też by się to przydało ;P

sergo

Trainee

Postów: 54

Skąd: far far away

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Sunday, 22.06.2008, 23:32

w operze opcja zapamietywania hasla zapamietuje takze kraine wiec zmien przegladarke i po problemie.

3

Monday, 23.06.2008, 13:43

Uzywam Mozilli i nie mam zamiaru tego zmieniać tylko z tego powodu. Tym bardziej, że nie jest to taka skomplikowana do wprowadzenia opcja.

Tak jak napisałam to tylko propozycja i ewentualnie prosiłabym o wypowiedz w tej sprawie kogoś rozsądniejszego lub z "szefostwa" bo wypowiedz Sergo jest dla mnie troche bez sensu :/ (bez obrazy)

4

Monday, 23.06.2008, 16:03

Wiesz opera jest zarąbista;p Ale jak kto woli;p W sumie mogłoby być coś takiego jak na plemionach że zapamiętuje hasła tylko się serwer wybiera;p Ale komu by się to chciało robić;p

sergo

Trainee

Postów: 54

Skąd: far far away

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Monday, 23.06.2008, 21:36

Uzywam Mozilli i nie mam zamiaru tego zmieniać tylko z tego powodu. Tym bardziej, że nie jest to taka skomplikowana do wprowadzenia opcja.

Tak jak napisałam to tylko propozycja i ewentualnie prosiłabym o wypowiedz w tej sprawie kogoś rozsądniejszego lub z "szefostwa" bo wypowiedz Sergo jest dla mnie troche bez sensu :/ (bez obrazy)


przeciez mozna miec w systemie wiecej niz 1 przegladarke chocby tylko po to zeby latwiej sie logowac do gry, instalacja opery to tez niezbyt skomplikowana opcja. Rozsadek mojej skromnej osoby w skali 1-10 oceniam na 6.5 to chyba nie tak malo. A ze dla ciebie rada ktora rozwiazuje twoj "problem" jest bez sensu to twoj rozsadek w tej samej skali oceniam na gora 3 i nie mam zamiaru zamiaru sie obrazac.

6

Tuesday, 24.06.2008, 00:14

Wiecej niż jedną - jasne. Ale żeby mieć 3 to sensu nie widze.

To jak Ty oceniasz swój rozsądek to już Twoja sprawa (nepwno nie skromnie). Moja wypowiedz nie była prośbą o rozwiązanie jakiegoś problemu, a sugestią mającą ułatwić gre. Bo wydawało mi się, że po to też to forum jest. Dlatego napisalam ze Twoja "rada" jest dla mnie bez sensu.

Ponieważ wątek "rozwija się" w stronę inną niż było planowane, proszę Admina o zamknięcie.