Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 20.04.2013, 11:14

Event boba

Każdy ma chyba na jego temat własne zdanie. Jedni go lubią inni nienawidzą, ale teraz to juz chyba każdy przyzna że event podzielił serwery i powiekszył jeszcze bardziej przepaść między graczami.

Ale mam pewną propozycję która mogła by to zmienić

wg mnie skoto juz wogóle taki event ruszył to powinien być kontynuowany ale na specjalnych zasadach. Jakich??

Otóż takich że event rusza np raz w roku albo raz na pół roku w konkretnych znanych z góry datach ale dostęp do eventu jest ograniczony

mianowicie każdy gracz w dacie eventu może go sobie włączyć lub nie - zabawa polega na tym, że każdy moze go właczyć TYLKO 1 RAZ na EPOKĘ


Takie rozwiazanie pozwoli na planowanie budowy.
Planowanie przejścia do następnych epok.
Pozwli też nadgonić Topkę a jednoczesnie nie bedzie pogłębiać przepaści

2

Saturday, 20.04.2013, 15:48

i cały klan zbiera surke na boba, potem kolejna osoba

3

Saturday, 20.04.2013, 16:19

To kwestia do ustalenia bo moze zbierac caly klan ale mozemy ustalic ze skok moze byc max 25lvl w gore...przy obecnych wysokich poziomach surki trzeba tak duzo ze moga zbierac dwa klany a Ci z nizszych podgonia...poprawcie mnie jesli sie myle...

4

Saturday, 20.04.2013, 19:08

Robienie z igły widły...
Zaraz się znajdą sposoby by przypakować kogo trzeba i słabsi znowu stracą zamiast nadgonić.

5

Sunday, 21.04.2013, 10:20

Byli tacy którzy potrafili się przypakować i w poprzednich bobach mając dostęp do kilku "nieaktywnych" kont.
zbierając na nich surke znosząc do 1 wsi na danym koncie a przed samym bobem zamiana wioseczki z surką .
I budowa szła pełną parą :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Ale oczywiście nie można tego udowodnić gra z innego IP.
A może zgłoszone :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Podobne wątki