Nie jesteś zalogowany.

61

Saturday, 22.06.2013, 08:23

najwięcej do powiedzenia mają Ci co nie walczą moze się mylę ale chyba Cocroach do mnie wpadł jak był w 4ej i wrócil w worku.akurat Twój klan może najwięcej gadać o budowaniu macie wiochy po kimś.ja dostałem jedną była na 800h a teraz jest 4.5k.załamka ?(

GodOfWar

Początkujący

Postów: 43

Skąd: Hell

  • Wyślij prywatną wiadomość

62

Saturday, 22.06.2013, 11:18

Najlepiej otworzyć T3 i będzie ciekawie bo każdy będzie miał szanse dokopać silniejszym z innych światów i nie będzie już mutantów, chociaż fajnie się ekspi jak są większe armie (np. 3e - po 4k halek i 1k rycków lub 5e po 600 tanków), ale myślę, że większość posiedziała by teraz w 2-3 epoce, żeby się pobawić bo wyżej to już nie ma co... słaby eksp z bitek i tylko lepszy drop (ale i tak jest lipa z tym dropem na lokacjach)

63

Saturday, 22.06.2013, 11:57

Moim zdaniem 2i 3 epoka jest jak na razie najlepsza i najbardziej chyba grywalna najłatwiej o dość dużą armie i o dobry exp

GodOfWar

Początkujący

Postów: 43

Skąd: Hell

  • Wyślij prywatną wiadomość

64

Saturday, 22.06.2013, 13:44

O grywalność w 2e bym się kłócił ale 3e jest sporo, bo łatwo wybudować coś solidnego a i gracze boją się przejść do 4e bo tam nie będą miały życia :)
Ale jakby powstał T3 to balans musiałby być zmieniony

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

65

Saturday, 22.06.2013, 14:04

Nie ma co porównywać halek do Tanków z 5 epoki bo ja na T2 atakując 80 tanków bez bohatera 800 rajtarami nie zbiłem ani jednego. Ale jak by tam była piechota z halkami a ja bym miał pików w 4 epoce to by czołgi padły jak muchy .
w 4 epoce zrobić pikinierów porządna armie żeby mogła walczyć z tankami to jest duże wyzwanie.

wystarczy popatrzeć na inne epoki i porównać te same jednostki z atakiem rozrywającym :

to chyba pikinier jest najdroższy z wszystkich epok a zanim 5 epoka

bo tak to w 2 epoce jak i w 3 epoce takich jednostek możesz zrobić hoho no i w 6 epoce też nie jest droga ta jednostka.

więc jak 4 epoka ma walczyć z 5 epoka jak te jednostki co mogą coś zrobić są drogie w utrzymaniu nie wspomnę o kirasach tam to też przegięcie .

No i wystarczy po patrzeć tez teraz na stolice 4 epoka ma najsłabszą .

Przy 25 poziomie przy podwójnym wydobyciu jak teraz jest to max 200 kirasów zrobisz to nawet z 3 epoka ma leszą armie przy tym poziomie .

wiec najpierw by musieli coś zrobić z tą 4 epoką a potem nowy serwer żeby w każdej epoce można było pograć a nie była przelotową epoką

66

Sunday, 23.06.2013, 01:16

sizar mi się przynajmniej chciało ruszyć do cb tylek i nie bałem się że stracę armię , szkoda właśnie że prawie nikt z 3 e się do mnie nie fatygował tylko trzeba było ryzykować fajne wjazdy
wiochy po kimś ? w pewnym stopniu może tak , 5 epoke 3 wioski budowane od 0 , 2 inne w prezencie od diabłów za co mogę podziękować mojemu klanowi
i wielkie dzięki dla gracza od piechty xD
no cóż na t1 jest bidnie xD stolica od 0 i tyle , reszta to wioski od tych co sobie poszli na dzieci gai , szkoda było marnować


co do mojego klanu to ja byłem we wszystkich klanach na topie oprócz az :rotfl: i nie powiem żeby było nudno w tych wspaniałych czasach

67

Sunday, 23.06.2013, 13:11

a ja jeszcze raz dopisze - nudno nie bylo miedzy innymi dlatego ze nie było armi gigantów i po zgonie łatwo i szybko sie było można odbudowac ,moze warto w tym kierunku iść z ulepszaniem TE , mniejsze armie = wiecej dynamiki i nie szkoda woja słać na bunkry bo sie szybko odbuduje

68

Sunday, 23.06.2013, 13:29

lub skrócić po prostu czas budowy jednostek tez szybciej odbudujesz

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

69

Sunday, 23.06.2013, 16:08

skrócić czas budowy jednostek to tez ale bez bobów lepsza gra jest niż z nimi nie ma takich mutantów jak są teraz :)

no i przydało by się skrócić czas ataków bo przy wielkości tych map to masakra

70

Monday, 24.06.2013, 09:42

skrócić czas ataków ? wiecie ile trwają ataki w innych grach ? tutaj atak 15 minut , kings age 1h travian podobnie , plemiona też dłużej nie pamiętam ile
tutaj masz przedmioty skracające , forsowny marsz itp . to jest akurat w jak najlepszym porządku

dane przedstawiłem statystycznie