Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Monday, 20.05.2013, 14:49

Ja niewiem z toba jest rozmowa jak z d..ą Połowa chłopakow w tym ja nigdy mu nalotu nie zrobiła, wiec wytłumacz teraz swoją wypowiedz? A tak na marginesie co do twojego cytatu, Twierdzisz ze my nosili wilka? Chłopie jak my moglismy im robić naloty to myslisz ze ktos mogl miec po 60 bombowcow? max 5 budynkow padalo a on leci i pada kolo 20 srednio, wiec wybacz ale naprawde nie rozumiem twego cytatu...

22

Monday, 20.05.2013, 15:24

nie musicie robić nalotów = jesteście w stanie ZABRAC wies nie chronioną BIO
to po co robic nalot i niszczyć wieś którą można zabrać ?
zanim zabraliście mi wieś - jakbym miał do wybru naloty czy strata wsi całkowita to wolalbym naloty ...


inna sprawa: obecna szansa nalotu na stolice jest za mała.
powinno być 1/10 normalnej siły nalotu np.
inaczej wystarczy mieć stolice i można robić naloty a nam nic nie zrobią = jest to niesprawiedliwe i wkurzające...

23

Monday, 20.05.2013, 15:43

po co robisz z siebie idote ? dobrze wiemy oboje ze te wsie bombowe i ktore fartem udalo sie wam zabrac macie chronione bio wiec jak ma sie wam ktos odplacic?

24

Monday, 20.05.2013, 15:57

ale co za problem latać ze stolicy ?
tam wielu z naszych zbuduje więcej bomb

wyobraź sobie rozwiniętą stolice, techno, sama stolica + wsie lvl 1 i armia ze stolicy lata z bombami.
policz ile tych bomb będzie w przypadku najsilniejszych

a co takiemu można zrobić ?
NIC

a kiedy może latać ? cały czas.
nie raz na tydzień +- jak ja

i dlatego sygnalizuje ze to problem.
obiektywnie naloty na stolice powinny stanowić 1/10 siły zwykłych nalotów

tak uważam.

25

Monday, 20.05.2013, 17:29

to jest jeden z problemow ale nie jedyny:)

26

Monday, 20.05.2013, 20:37

CYTAT z Cobry ( czytaj ARKA xxxxx ) dobrze wiemy oboje ze te wsie bombowe i ktore fartem udalo sie wam zabrac :rotfl: Wiocha została wybudowana przeze mnie od zera . W założeniu miała być wiochą pod SERVO , żeby kiedyś z wami powalczyć z otwartą przyłbicą , ale wasza buta i chęć pokazania siły , a raczej bezradności z tego , że skutecznie ją chroniłem przed oblem , nawet wtedy kiedy nie było ustroju BIO , pomimo wielu przeciwnościom , sprowokowały u waszych graczy ( RAFIWARIAT , ZATOŃ , PALAGRIN , LOMNAS ) chęć nalotów na tą wiochę i moją Stolicę . Dopiero wasze naloty doprowadziły mnie do zmiany przeznaczenia wiochy i z wiochy pod SERVO , przerobiłem tą wiochę pod BOMBY , aby w stosownym czasie mieć możliwość odwetu . Mój opis na stronie chyba tłumaczy wszystko : NIE MAJĄC MOŻLIWOŚCI NORMALNEJ ROZBUDOWY WIOCH , BO SĄ NAGMINNIE
ZABIERANE PRZEZ WROGĄ KOALICJĘ , LUB BOMBARDOWANE , LATAM PO WSZYSTKIM
CO SIĘ RUSZA , A W SZCZEGÓLNOŚCI PO TYCH , CO ZALEŻLI MI ZA SKÓRĘ . Nie dziwię się więc , że część graczy BC , jakby utożsamiła się z tym opisem i teraz lata :P . Osobiście uważam , że poprzez naloty pomału równoważy się dysproporcja w grze . Wy poprzez politykę oblową doprowadziliście do tego , że gramy na Stolicach , a nasze naloty z czasem doprowadzą do tego , że też będziecie grać na Stolicach . Obecnie ciężko jest zaatakować wasze kumulki z 6-7 armii jedną armijką Stoliczną , a naloty mogą to zmienić , gdyż przynajmniej minimalizują ilość woja w tychże waszych kumulkach . Nasuwa się też podstawowe pytanie , GRA jest dla wszystkich , tylko dlaczego gracze Koalicji Zuli i im pokrewnych mogą grać przy optymalnej ilości wioch , co znacznie ułatwia rozbudowę i ochronę wioch przed grabieżą , a gracze BC mogą sobie po wprowadzeniu ustrojów pozwolić tylko na jedną wiochę . Myślę , że to jest odpowiedż , dlaczego posunęliśmy się do nalotów . Problem w tym , że wy tego nie chcecie zrozumieć i stąd oburzacie się na administrację o brak interwencji w sprawie nalotów , a w moim odczuciu administracja , jako strona bezstronna widzi to bardziej obiektywnie od was samych :) . Przecież każdy z was może wybrać ustrój BIO i grać sobie spokojnie bez nalotów na Stolicy z jedną wiochą , nie obawiając się strat spowodowanych nalotami . MY z BC gramy tak od ponad dwóch lat i jakoś istniejemy :rotfl: . BORGHI

27

Monday, 20.05.2013, 20:54

Chlpie rob sobie naloty, skoro cie to cieszy, chodzi o to bym mogl ci oddac, prosty postulat robisz nalot 100% burzenia w stolicy i bedzie git pasuje ci czy miekniesz?

28

Monday, 20.05.2013, 21:03

ach , i co ciekawsze , kiedy lataliście po nas , a my nie mieliśmy jeszcze jak wam się odwdzięczyć , wtedy naloty były przez was akceptowalne . Nawet moje monity do Wacka , Krowy i Rafixa nie były w stanie ich powstrzymać . Frontalnymi nalotami wykończyliście Dawidossusa :) . Wtedy naloty były cacy . Teraz jak sami ich doświadczacie , macie okazję zobaczyć , jak to boli . Jerzys ma rację , strata wiochy w oblu boli jeszcze bardziej , niż zburzone nalotami kilka poziomów budynków .

29

Monday, 20.05.2013, 21:13

Ty a ty potrafisz czytac czy ty jakis opóżniony jesteś??? Jak my robilismy naloty to leciało pare budynków wiec zbyt wielkiej szkody nie było cho jakaś była, a teraz lecu 60 bombami demonem 35lvl i jesli potrafisz to policz ile budynków leci?

30

Monday, 20.05.2013, 21:17

a czy TY umiesz czytać ze zrozumieniem ??? Strata wiochy w oblu bardziej boli , a TY zawsze możesz pozbyć się nadmiaru wioch , włączyć BIO , lub DG wzorem co niektórych kolegów i naloty masz wtedy w d.... :rotfl:

31

Monday, 20.05.2013, 21:25

Nie, nie boli tak jak terazniejsze naloty bo wioske mozesz odbic a budynki jak masz np na 40 poziomie to wez teraz odbuduj 40 poziomow? bo tyle 2 nalotami teraz lecą

32

Monday, 20.05.2013, 21:35

może pomiędzy sobą jesteście w stanie i to robicie , że wymieniacie się wiochami , ale obecna dysproporcja w rozwoju pomiędzy zwaśnionymi koalicjami , nie umożliwia nam odbicie straconej wiochy , wię strata bardziej boli . Pokaż choćby jednego gracza BC , który miałby armie chociaż w 2/3 tak mocną , jak waszych graczy :)

33

Monday, 20.05.2013, 22:14

Chlpie rob sobie naloty, skoro cie to cieszy, chodzi o to bym mogl ci oddac, prosty postulat robisz nalot 100% burzenia w stolicy i bedzie git pasuje ci czy miekniesz?

Chlpie rob sobie naloty, skoro cie to cieszy, chodzi o to bym mogl ci oddac, prosty postulat robisz nalot 100% burzenia w stolicy i bedzie git pasuje ci czy miekniesz?




ja jestem za :))))
i zgadnij kto wtedy odwiedzi Twoją stolice ?
święty mikołaj Jerzys z workiem pełnym prezentów :)

kilka moich odwiedzin i oddasz pasy szefostwu, bo tak wiekszość z Was postepuje ... jak dostanie kopa lub dwa...

my ostatnio "wygrywamy" NIE dlatego ze robimy naloty, tylko dlatego ze jestesmy kilka razy aktywniejsi od Was, adminy widza logi i mogłyby to potwierdzić.

także dzisiaj w nocy gaszę urlop, kasuje lotki i przed północą zdążę niektórych odwiedzić...

na pewno tego pana:
http://t1.czaswojny.interia.pl/?a=profile&uid=11550

skoro się tak skarży...

34

Monday, 20.05.2013, 22:39

No to sie okaze czy ty oddasz jak to kiedys juz uczyniles czy ktos z nas, zapytaj swira jak sobie nagrabil co wtedy zrobil:)A zresztą nie wiem jak inni ale jak już coś to ja skasuje konto a nie oddam nikomu konta

35

Monday, 20.05.2013, 22:56

istnieje roznica pomiedzy oddaniem konta nowemu graczowi a oddaniem konta komuś kto juz gra i uzywa go tylko do chowania wiosek, robienia expa, itp.
to widac po historii urlopów...

wiem wiecej ale nie powiem bo szkoda gdyby najlepsze farmy pobanowali :)

36

Thursday, 23.05.2013, 20:45

Sushi ja nadasl czekam az cos wytlumaczysz... Ja niewiem z toba jest rozmowa jak z d..ą Połowa chłopakow w tym ja
nigdy mu nalotu nie zrobiła, wiec wytłumacz teraz swoją wypowiedz? A tak
na marginesie co do twojego cytatu, Twierdzisz ze my nosili wilka?
Chłopie jak my moglismy im robić naloty to myslisz ze ktos mogl miec po
60 bombowcow? max 5 budynkow padalo a on leci i pada kolo 20 srednio,
wiec wybacz ale naprawde nie rozumiem twego cytatu...

37

Thursday, 23.05.2013, 22:57

Cobra , Ty w ogole malo rozumiesz....

38

Thursday, 23.05.2013, 23:08

dobrze ze ty rozumiesz

39

Friday, 24.05.2013, 10:09

Cobra, dobrze Ci napisali!

Czytaj ze zrozumieniem a nie tylko wybrane fragmenty.

Wasz klan oblegał wszystko, nawet 1 lev wioski i nie dawał innym grać teraz za to płacicie, powstało narzędzie umożliwiające maluczkim odpłacenie wam za oblegi i oni z niego korzystają.

Sami nie dawaliście im grać.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

40

Friday, 24.05.2013, 14:56

Nie no spoko odpowiedz wez zaloz konto i lataj z nimi, mam nadzieje ze pokoncza nasi gre a BuCe beda graly same choc to malo prawdopodobne