Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 10.05.2013, 20:45

Sushi spojrz prosze na to

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Cobra" (11.05.2013, 10:03)


Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Friday, 10.05.2013, 20:54

masakra i dlatego powinni zlikwidować naloty lub tylko żeby można było najwyżej zniszczyć jeden budynek bo takie coś to tylko zniechęca do dalszej gry.I wielu graczy zrezygnowało właśnie z takiego powodu !!!

3

Saturday, 11.05.2013, 00:25

arek16661 się poskarzył ?

No to niech skasuje wszystkie wsie, zostawi stolice i najlepszą i właczy BIO.
i zero nalotów.

MY TAK GRAMY OD MIESIECY.

miałem stolicę i 1 wies, BIO oczywiscie
zabrałem nieaktywnemu wies 5 lvl (moją 3cią)
Szybko zule mi ją odebrały:
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=275a59b648


WIEC O CO CHODZI ?

Chcecie simowac, siedziec na 7 wsiach w TECHNO i jeszcze zero nalotów ?????????????

zalosne
Jest BIO, jest DG - w sam raz dla simów jakimi prawie w całości jesteście.
Latam po Was z nalotami od tygodni i co ?
Jakbym gimnazjalistki po tyłkach klepał...
Gdzie się Wasze jaja podziały ?
Na targu sprzedaliście ??
Walczcie !
Czy tylko takie oblegi potraficie robić ?
Gdy miażdząca przewaga ?


U nas w koalicji na BIO grają prawie wszyscy, chyba że ktos ma samą stolicę to robi TECHNO
bo nie da się grac z Wami inaczej.
Bo ktoś wpadł na debilny pomysł żeby zwiększyć stolice x2
i o sile decyduje staż w 6 epoce a nie taktyka, strategia, pomysł, organizacja, itp.

dostosowaliśmy się.

Dlatego naloty będą trwały tak długo aż wszystkie simy włączą BIO i szanse się wyrównają.


I mam nadzieje że administracja nie ulegnie szantażowi simów.
Bo wtedy dalsza gra już zupełnie nie będzie miała sensu.
Simy wygrają.

4

Saturday, 11.05.2013, 00:38

I jeszcze poudaje sima, wiem, to już czysta złośliwość, ale może ktoś się uśmiechnie:

======================
Sushi spojrz prosze na to
Napisz nam prosze konkretny powod po co dalej grac w te gre?
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=275a59b648

Jak potrafisz liczyc to policz ile zajmie zbudowanie TAKIEJ wsi znowu od zera ???
Wielu graczy zrezygnowało z tego powodu !!!

Oblegi powinny być zakazane !!!
mamo ! ratuj !!! znowu obleg !!!!!!
to niesprawiedliwe !!!!!!!!
======================



troszke pijany jestem, przepraszam.
ale moze to udawanie sima pokaże autorom tego postu bezsens tego o co wnoszą.

5

Saturday, 11.05.2013, 07:25

Jak najbardziej popieram i naloty i opinię Abrakadabry !!!!!!!!!!! Koalicja Zulencji i Farbowanych Lisów z Painkiller ( czytaj wcześniej Ressurection , póżniej Possessed ) od ponad dwóch lat gra wedle taktyki my mamy FULL wszystkiego , a gracze BC mogą grać tylko na STOLICACH , w przypadku , jak gracz BC postawi wiochę choćby 1 LVL , to mu ją zabieramy , żeby ograniczyć jego rozwój . Sam doświadczyłem prawie dwa lata temu takiego obla , a zakładającym był AVIAtor . Naloty są jedyną opcją do zrównoważenia szans w grze . Też jako gracz BC chciałbym być posiadaczem Stolicy + 6 dodatkowych wioch , dlaczego ??? Powodów jest kilka , a oto najważniejsze 1 . Mam siedem armii , które w kumulce pilnują nazbieranej surki na rozwój i wtedy nie bałbym się nawet ,że mi ją wyniesie mutancką armią Wacek , Rafix , czy spółka . 2 . Ze stolicy + sześciu wioch mam taki przyrost surki , że bez problemu rozwijam Stolicę , a jak jeszcze zbywa surki , to pakuję w najlepszą wieś . :rotfl: . 3 . Po wprowadzeniu ustrojów też chciałbym grać w TECHNO , mieć 6 wioch z nieograniczonym przyrostem surki na rozwój ( szybciej , taniej - kto by tak nie chciał ) i tu jest MERITUM taktyki Zulencji , dlaczego doprowadzili do tego że ONI chcą mieć wszystko co najlepsze w opcjach gry , a gracze BC niech sobie grają na Stolicach , lub w BIO mając opóżnioną jakąś wiochę w rozwoju , bo zaczęli je stawiać w chwili wprowadzenia opcji ustrojowej . Teraz , jak od jakiegoś czasu w kontrze do taktyki ZULENCJI pojawiły się ze strony BC naloty zaczyna się płacz i zgrzytanie zębów . Od wielu miesięcy piszemy w wielu wątkach , komu nie odpowiadają naloty ma do wyboru , odpowiedni ustrój : bezsensowny , ale super bezpieczne DG , albo BIO ( Stolica + 1 wiocha chroniona przed oblami i nalotami ) . Posiadacze zarówno TECHNO , jak też optymalnej liczby 6 wioch pobocznych muszą liczyć się z opcją strat spowodowanych nalotami ( są korzyści - jest ryzyko ) . Dlatego uważam , że nie macie co płakać z powodu nalotów , tylko trzeba zastanowić się co chcecie i zdecydować się nad wyborem włąsciwego dla siebie ustroju , licząc się z wszelkimi konsekwencjami takiego wyboru . NALOTY MUSZĄ BYĆ , bo jest to jedyna opcja do zrównoważenia i to z czasem równowagi sił na serwie . Przemyślenia i wnioski spisał obecnie nielatający BORGHI :)

6

Saturday, 11.05.2013, 10:02

Hmm niewiedzialem ze macie pelnomocnictwo Sushiego i mozecie za niego odpowiadac-dobrze wiedziec... A wy nie potraficie zrozumiec jednej rzeczy dlaczego przez to ze nie myslicie i simowaliscie w nizszych eppokach, podczac gdy niektorzy poszli do 6 ery i tam sobie grali teraz wy macie w ciagu dnia zniszczyc wielomiesieczna prace. Nigdy borghi tego nie pojmiesz bo to nie twoj poziom noi nie byles po drugiej stronie zobaczyl bys jak to jest

7

Saturday, 11.05.2013, 10:04

Zdanie części graczy bardzo akcentujecie jako zdanie całej koalicji ;)
Aż dziwne, bo ani Rafix ani ja (czyli wodzowie jakby nie było) nie krzyczą na forum głośno o bezsensowności nalotów ;)

Według mnie naloty są w porządku, jedyne co razi to brak możliwości odpowiedzenia na nie. 25% na stolicę kogoś kto bombarduje jest śmieszne, a wiadomo że drugą wioskę będzie mieć pod ochronką, nic nowego. W innych wsiach nie ma czego bombardować, więc sumarycznie gość nie do ruszenia. Tego bym się w nalotach przyczepił, a nie samego ich istnienia ;)


Ja np. nie mam siedmiu wioch na 5ym poziomie, nie ciągnę z nich maxa surki, nie obstawiam ich i liczę się z bombardowaniami. Co ważne to obstawione.
I jakoś nie mam nalotów. No może jakiś sporadyczny.

Nie generalizujcie Panowie ;)
Zapędzacie się jak zwykle ;)

8

Saturday, 11.05.2013, 10:58

Wacek, masz racje.

Nie wiem czemu widzialem "CORA" a nie jakiś inny bezwartościowy nick. Późno było...
myślałem że to góra pisze.


Zwracam honor i przyznaje że jaja macie, zresztą idziesz na mnie z nalotem, wiecej dowodów nie potrzebuje :-D

Na stolce powinno być 1/10 normalnego ataku a nie 25%

9

Saturday, 11.05.2013, 11:23

Wacek nie masz teraz :rotfl: , bo z dwie oddałeś , żeby ich nie bombować ( nie mając możliwości upilnowania swoich wszystkich włości ) i mieć możliwość stawiania lotek , a to że popaliłeś Centrum w pozostałych wiochach surowcowych wcale nie oznacza , że są to lotki bez znaczenia , tylko dalej pod tym kamuflażem czerpiesz z wioch korzyści surowcowe , a jak będzie trzeba to też jesteś przygotowany do szybkiego spalenia takiej wiochy surowcowej , a co do Rafixa , to co on może krzyczeć :rotfl: . Też bym nie krzyczał :thumbsup: , jakbym zarządzał kilkoma kontami ( Palagrin , Krowa , Drastic i chyba jeszcze jakieś konto się znajdzie ) i czerpał z nich pełną gębą , jeżeli chodzi o surkę i przejęcie najlepszych wioch na serwie . Szkoda tylko , że widzą to przegięcie zasad gry gracze , a ADMINISTRACJA udaje , że tego nie widzi , albo nie chce widzieć i toleruje jawny przekręt zniekształcający zupełnie dysproporcję w grze . Mydlenie mi oczu , że piszę bzdury nic nie da , ja po kilku akcjach na Rafixa wiem swoje i mam pewność , że jego nad wyraz rozwinięta Stolica i najlepsze wypasione wiochy na serwie są wynikiem jego przekrętów w grze . Czy na przekrętach ma polegać ta gra ????????? Stąd milczenie Rafixa , bo jakie on może mieć argumenty ????? :)

10

Saturday, 11.05.2013, 18:54

No dobra, nie będę mówił zatem za niego, bo nie wiem, będę mówił za siebie ;)
Fakt, pooddawałem wiochy, by inni mieli mocne, a ja żebym nie musiał pilnować ;)
A te co mam to w większości cienizny gorsze niż Wasze chronione przez BIO ;)
Realna siłą bojową jest stolica i jedna jedyna wiocha, o czym zapewne wiesz ;)
Więc nie mam 7 wioch, jak by nie patrzeć. A to czy wolę mieć ambonki to inna sprawa ;)
Naprawdę to samowystarczalną mam stolicę.

11

Saturday, 11.05.2013, 20:17

Nie piszę i nie odpowiadam na forum bo nie widzę żadnego sensu. Nie mam zamiaru dyskutować co nic z tego nie wyniknie. Ale musiałem napisać bo mam ubaw z was. Sami sobie jesteście winni, jak wygrywaliście oblegi w 5ep i 4ep zabieraliście wsie, to było dobrze, ja zacisnąłem zęby jak i pozostali i poszliśmy masowo do 6erki, wy dalej gniliście w swojej epoce i robiliście/mieliście armie monstrum jak na tamte czasy. Teraz wam się odpłacalismy.
Też uważam że naloty są przegięte, jeśli już to ten kto wykona nalot to można mu stolicę zbombardować ze 100% skutecznością albo chociaż z jakąś większą szansą, bo teraz nie ma jak się zrewanżować naloty są bezkarne i przegięte.

to jest kilka miesięcy budowy jednym nalotem...
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=5f4d50cd7b
ale mnie już to bawi :DD latajcie sobie na takie wioski, przecież musicie na czymś swoje żale za niepowodzenie wywalić :)
A ty borghi to tylko widzisz swoje racje, my tak czuliśmy się w 5 erce jak ty teraz. I nie odpowiadam na twoje zarzuty bo nie mam nic do zarzucenia.
Sama administracja zniechęca do gry nieróbstwem i zmianami nie przemyślanymi dobrze, teraz wielu dobrych i fajny graczy odchodzi.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Rafix" (11.05.2013, 20:28)


12

Saturday, 11.05.2013, 20:55

Rafix żle mnie zrozumiałeś , ja się nie żalę , wręcz mnie bawi gra na samej Stolicy . Gdyby tak nie było pewnie bym się skasował , albo urlopował . Jak widzisz pcham ten swój wózeczek pomału do przodu , pomimo przeciwności , a skoro nie mam wioch pobocznych z wiadomych powodów , to w surkę na rozwój zaopatruję się u waszych graczy , łącznie z Tobą :rotfl:

13

Saturday, 11.05.2013, 22:35

Rafix, kilka miesięcy jednym nalotem , zgoda.
Ale:
- udany obleg na wies zabiera wiecej miesiecy pracy
- zawsze można ustawić BIO i miec dwie wsie chronione przed nalotami ...
Zdaje się że tak zrobileś ? :-)

apropo, pamietam, jak Ci kiedyś zabrałem wies 4epoka - najlepsza bojowa wies na serwie :)
Ciekawe jak długo TY byś siedział w 4e jakbyś wtedy tej wsi nie stracił ??

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Monday, 13.05.2013, 21:56

Wszystko sra... w banie. Wszystko było wałkowane w te i nazad szkoda czasu i pisania.

Wyluzujcie:) I tak nic nie zrobią (admini), a tylko napinki będą leciały.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

15

Tuesday, 14.05.2013, 23:54

Jakis admin tu wogule zaglada?

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Wednesday, 15.05.2013, 11:39

Ostatnia aktywność

Friday, 10.05.2013, 11:24
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

17

Wednesday, 15.05.2013, 17:08

Na BW Kurwa ma czas byc a tu ni huja

18

Wednesday, 15.05.2013, 21:41

a egzamin 6 klasisty jak ci poszedł ?
wszedzie te dzieciaki się pchają ...

19

Wednesday, 15.05.2013, 22:01

Staruszku nie bylo takowych egzaminow wtedy ale widze ze chyba tobie kiepsko

20

Monday, 20.05.2013, 10:55

A co tu pisać:

"nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka".
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Podobne wątki