Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 15.05.2013, 17:57

Zmiana systemu jednostek

Mój pomysł jest prosty.Utrzymania Jednostek powinno być zmienione w ten sposób że zamiast brać surowce z utrzymania to powinny brać surowce które masz co godzinne jedyne ograniczenie to ilosć surowców które masz gdy chociaż na 1h zabraknie surowców dla np 4 jednostek są one od razu kasowane a te na które starczyło pozostają także :
+++++++++++++++
+ Słabsi dogonią silniejszych bo i tak mają pełno surowców
+Surowce będą miały jakieś znaczenie teraz niektórzy mają po pare tysiaków i do niczego to nie potrzebne bo budynki po parenaście tygodni się budują
+Gra będzie żywsza
---------------------------------
-Armie będą bardziej mutować ale tylko przez pewnie czas bo jak długo ktoś utrzyma armie przewyższającą utrzymanie 4 krotnie może z 2 tygodznie a potem weź i odbudują te surowce
-Grabież ,Grabież i jeszcze raz Grabież


Co o tym myślicie :rotfl:

2

Wednesday, 15.05.2013, 18:53

Totalna lipka:)wg mnie oczywiście

3

Wednesday, 15.05.2013, 18:58

to nie pomysł tylko plagiat z ikariama
T2 - Cichy

4

Wednesday, 15.05.2013, 22:32

Co wyróżnia Time Edge wśród innych gier MMO?

Limit jednostek. Nie wystarczy zrekrutować ich jak najwięcej, ponieważ liczebność armii jest ograniczona Twoim aktualnym poziomem wydobycia surowców. Utrzymanie armii zmniejsza wydobycie surowców.

Strategia. Wszystkie jednostki w grze mają mocne i słabe strony. Często garstka odpowiednio dobranych jednostek potrafi pokonać teoretycznie silniejszego przeciwnika.

GodOfWar

Początkujący

Postów: 43

Skąd: Hell

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Thursday, 16.05.2013, 17:41

Jakby to co mówisz decydowało o tym ile jednostek się ma to w 3e można by robić po parę mln rycerzy :) zastanówcie się zanim otworzycie jakiś temat, bo to jest śmieszne...

6

Thursday, 16.05.2013, 20:17

e to gra leży przez głupie eventy i szybkosć działania admów jakby nie było przez 2 lata jak grałem dodali klanowe ekspy

7

Friday, 17.05.2013, 17:09

eeee ktoś dogoni moje miliony ? eee wagoneer sam podbije serwer ???
czy was już do reszty **********