You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

YaraY

Unregistered

1

Monday, June 23rd 2008, 8:38pm

obrażenia przy walce

może mi się tylko tak wydaje, ale czy w 3 rundzie mając 3 ataki po 100+ nie powinienem zabić 3 dzikusów?
http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=1e808649a1

This post has been edited 1 times, last edit by "Thorga" (Jun 24th 2008, 11:03am)

VeiN

Moderator

• Send private message

2

Monday, June 23rd 2008, 9:01pm

Mi się wydaje, że każdy atak bohatera tyczy się tylko jednej jednostki. Atakowałeś 2 razy w 1 rundzie i zginęło 2 dzikusów bo przekroczyłeś ich limit HP (100-135<0). W 2 atakowałeś 3 razy i padło 3. Myślę, że to całkiem logicznie ;).
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

YaraY

Unregistered

3

Monday, June 23rd 2008, 9:21pm

no tak, ale w trzeciej atakowałem 3 a padło 2 a to już nie jest logiczne bo to jakbym trzecim atakiem jeszcze trupa okopał :D

YaraY

Unregistered

4

Monday, June 23rd 2008, 9:27pm

ale lipa link usunąłem

w każdym razie miałem 135 obrażeń na cios przechodzących przez pancerz

1 runda: 2 ciosy - 2 trupy 0 rannych
2 runda: 3 ciosy - 3 trupy 0 rannych
3 runda: 3 ciosy - 2 trupy 0 rannych (jeden dzikus ustał) <- tutaj mi coś nie pasuje

kotul

Trainee

• Send private message

5

Monday, June 23rd 2008, 11:03pm

Wydaje mi sie ze atakujesz z ta sama inicjatywa i dopiero przy przejsciu do nastepnej kasuje martwych. Wiec jeden atak poszedl juz w "martwego" dzikusa. Wiec blad systemu.

6

Tuesday, June 24th 2008, 11:03am

Wydaje mi sie ze atakujesz z ta sama inicjatywa i dopiero przy przejsciu do nastepnej kasuje martwych. Wiec jeden atak poszedl juz w "martwego" dzikusa. Wiec blad systemu.
Tutorial

Następnie równocześnie zaatakują Jednostka_A1 oraz Jednostka_B1. Jeżeli jakaś jednostka w tym starciu zostanie zabita, to i tak wykona swój atak. Porównać można to na przykład do sytuacji, gdzie dwie osoby oddają do siebie strzał równocześnie i mogą być już martwe w momencie, kiedy kula dosięga przeciwnika.

W twoim przypadku w ostatniej rundzie jeden cios poszedł w martwego przeciwnika.
Martwi przeciwnicy są "usuwani" z listy celów na koniec rundy.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

7

Tuesday, June 24th 2008, 1:08pm

Porównać można to na przykład do sytuacji, gdzie dwie osoby oddają do siebie strzał równocześnie i mogą być już martwe w momencie, kiedy kula dosięga przeciwnika.

to bym zmienil, bo jest kompletnie nielogiczne, mozna zalozyc, ze jedna z kul leci szybciej od drugiej, ale to i tak nie ma mozliwosci by obaj byli martwi

W twoim przypadku w ostatniej rundzie jeden cios poszedł w martwego przeciwnika.
Martwi przeciwnicy są "usuwani" z listy celów na koniec rundy.

czyli teoretycznie jest mozliwe ze majac 3 ataki, 1 zabija a dwa nastepne ida w martwego ? i w efekcie masz jeden atak/ture ?

8

Tuesday, June 24th 2008, 1:15pm

Oczywiście.

Raczej nie sądzę byś zastanawiał się czy przeciwnik padnie od 1 kuli tylko strzelał do skutku.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

9

Tuesday, June 24th 2008, 2:24pm

Oczywiście.

Raczej nie sądzę byś zastanawiał się czy przeciwnik padnie od 1 kuli tylko strzelał do skutku.

no chyba ze mialbym tylko 3 kule i 3 przeciwnikow ;)