You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Saturday, June 22nd 2013, 5:46pm

nieprawiłlowe czasy -totalna lipa

wychodzi wojo Mateusa na Beldora
Data wysłania: 2013-06-22 01:19:51
Wroga armia gracza Mateus rozpoczęła atak z wioski Syjam [280,233] na Twoją
wioskę Imperium Beldoranum1 [78,89].
Zajmie jej to: 4 godz. 54 min. 26 sek. (koniec akcji przewidywany jest na 22
czerwca 2013 06:14:17)
Legenda raportu walki
raport z walki zwróćcie uwagę na czas http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=205a2f5c0b
wg moich obliczeń sprawdżcie to proszę jego armia z uwzględnieniem 46s poślizgu na dojściu powinna wrócić o 11:10:15
armia sizar z wioski 255:26 wyruszyła z atakiem na 280:233 o 10:08:43 miała iść 1:01:35 czyli dotrzec na miejsce o 11:10:18 a dotarła http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=98d5064aa8
skoro anulujecie aukcje co jest dla mnie totalną bzdurą bo ktoś nie założył okularów to sprawcie aby doszło do mojego spotkania z największą armią na T2

2

Sunday, June 23rd 2013, 1:26am

no cóż bitwa trwała niecałą minutę , ciesz się że masz tak szybkich żołnierzy
swoją drogą minuta u mnie nie raz przesądziła sprawę o ucieczce, ataku czy obronie więc warto się nad tym zastanowić

3

Sunday, June 23rd 2013, 11:49am

jesli bys odczytal raport odrazu to bys go zlapal, jesli odczytales raport pozniej to poslizg 1 minuty

Konrad

Administrator

• Send private message

4

Monday, June 24th 2013, 9:34am

Aktualnie akcje są kończone z dokładnością do 1 minuty (tylko oblężenia i ekspedycje są kończone co do 1-3 sekund), chyba, że zakończysz akcje kliknięciem. Przykro nam, ale obecnie nie mamy możliwości inaczej tego rozwiązać.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.

Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker